Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG Galaxy Tab S3 9.7 4G+ 249€ @Germanos [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για streaming αγώνων επομένως χρήση wifi, οθόνης και ηχείων θα κάνει δουλειά για να αλλάξω το z3 compact των 8" από το 2015 που έχω? 

Αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Lanc3r said:

Για streaming αγώνων επομένως χρήση wifi, οθόνης και ηχείων θα κάνει δουλειά για να αλλάξω το z3 compact των 8" από το 2015 που έχω? 

Αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει. 

 

3 hours ago, godjet said:

Πάντως είναι αργό όπως παραπονιούνται σε φόρουμ..το δοκίμασα σε γερμανό και αν σκεφτείς ότι φορούσε nougat και ελάχιστα apps  ήταν σχεδόν ίδιο με τo note 2014 μου .

Μετα δοκίμασα το s5e που αναφέρεται που πάνω και ήταν αισθητή η διαφορά ..

(Φυσικά και άλλα χρήματα )

Αν κάποιος περάσει pie επάνω θα ζορίζεται λογικά..

Το σκέφτομαι αν θα παραλάβω ή θα κάνω μια υπέρβαση για κάτι πιο ανθεκτικό στον χρόνο 

Πέρασα pie που ήρθε OTA και lagαρε αλλά με επαναφορά εργοστασιακών έφτιαξε όπως ήταν με oreo. 

2 hours ago, Lanc3r said:

Για streaming αγώνων επομένως χρήση wifi, οθόνης και ηχείων θα κάνει δουλειά για να αλλάξω το z3 compact των 8" από το 2015 που έχω? 

Αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει. 

Οθόνη, ηχεία (4 έχει) και κατασκευή γυαλινη είναι κορυφή. Κλασικά το χαντακωνει η Samsung με το bloatware της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

Πέρασα pie που ήρθε OTA και lagαρε αλλά με επαναφορά εργοστασιακών έφτιαξε όπως ήταν με oreo. 

Οθόνη, ηχεία (4 έχει) και κατασκευή γυαλινη είναι κορυφή. Κλασικά το χαντακωνει η Samsung με το bloatware της. 

Άρα το χτυπάω ή όχι, κατά την γνώμη σου. Από ότι βλέπω CPU, GPU και ram έχει καλύτερα και μιλάμε σε συγκριση με μια συσκευή του 2014 που δεν παιρνει πλεον updates (android+security - Ζ3 compact tablet).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, Lanc3r said:

Άρα το χτυπάω ή όχι, κατά την γνώμη σου. Από ότι βλέπω CPU, GPU και ram έχει καλύτερα και μιλάμε σε συγκριση με μια συσκευή του 2014 που δεν παιρνει πλεον updates (android+security - Ζ3 compact tablet).

Εγώ το θεωρώ μια από τις καλύτερες προσφορές του φετινού BF. Η γνώμη μου είναι να το πάρεις αλλά εσύ πληρώνεις 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kosmasdel είπε

Εγώ το θεωρώ μια από τις καλύτερες προσφορές του φετινού BF. Η γνώμη μου είναι να το πάρεις αλλά εσύ πληρώνεις 😛

Προϋπόθεση, να το βρω διαθέσιμο. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2019 στις 12:30 ΠΜ, geophi είπε

Με το που είπα "ευτυχώς τελείωσε το BF και δεν ξηλώθηκα", βλέπω αυτό. Και φυσικά δεν άντεξα. Ξέρει κανένας κάποια καλή οικονομική θήκη να προτείνει?  

Μετά απο μια ερευνα το συμπερασμα μου ειναι οτι οι επισημες θήκες στηρίζονται μόνο σε μαγνήτες και προσωπικά δεν τις εμπιστεύομαι οτι θα προστατεύουν σε πτώση. Απο Ελλάδα μου φάνηκαν πολύ φθηνιάρικες οι περισσότερες. Αυτή που μάλλον θα πάρω είναι αυτή: https://www.amazon.de/gp/product/B06XPGTF52/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2JKIX5M0LWEWE&psc=1

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2019 στις 4:23 ΠΜ, LIONOR είπε

Εδώ και καιρό ψήνομαι για το s5e, μέχρι που διάβασα το παρών νήμα....

Χάρηκα απίστευτα με την προσφορά αλλά...

Σε γειτονικό φόρουμ που διάβασα τι λένε οι κάτοχοι του, ψιλό απογοητεύτηκα. 5-6 ώρες sot μπαταρία και αναφορές για lag, με κάνουν να το ξανασκεφτω αν αξίζει η αγορά του

Το S3 εχει καλυτερη GPU και το spen. Το S5e ειναι πιο ελαφρυ εχει καλυτερη οθονη ηχεια αυτονομια 9-10 ωρες καλυτερο ratio οθονης/bezel και γενικα ανωτερο εκτος αν παιζετε πολλα βαρια games. Στα 199 ειναι εξαιρετικο ομως το S3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, geopapa said:

Μετά απο μια ερευνα το συμπερασμα μου ειναι οτι οι επισημες θήκες στηρίζονται μόνο σε μαγνήτες και προσωπικά δεν τις εμπιστεύομαι οτι θα προστατεύουν σε πτώση. Απο Ελλάδα μου φάνηκαν πολύ φθηνιάρικες οι περισσότερες. Αυτή που μάλλον θα πάρω είναι αυτή: https://www.amazon.de/gp/product/B06XPGTF52/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2JKIX5M0LWEWE&psc=1

2 επίσημες θήκες υπάρχουν. Η απλή και αυτή με πληκτρολόγιο. Η απλή είναι με μαγνήτη όντως ο οποίος είναι αρκετά δυνατός. Δεν με έχει τύχει να ξεκολλήσει. Από πτώση όμως δεν προστατεύει πολύ όπως πχ μια σιλικόνης βέβαια. Μια άλλη που είχα πάρει ψεύτικο δέρμα από ebay τελείως φθηνιαδουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

2 επίσημες θήκες υπάρχουν. Η απλή και αυτή με πληκτρολόγιο. Η απλή είναι με μαγνήτη όντως ο οποίος είναι αρκετά δυνατός. Δεν με έχει τύχει να ξεκολλήσει. Από πτώση όμως δεν προστατεύει πολύ όπως πχ μια σιλικόνης βέβαια. Μια άλλη που είχα πάρει ψεύτικο δέρμα από ebay τελείως φθηνιαδουρα.

Σιγουρα να πεσει με την χρήση οχι (αν και μερικοι λενε οτι τους εχει τυχει) αλλά σε μια ασχημη πτωση ειναι που το θες το cover νομιζω να σωσει κατι αν σωζεται. Εσυ εχεις την απλή η αυτήν με το keyboard?

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, geopapa said:

Σιγουρα να πεσει με την χρήση οχι (αν και μερικοι λενε οτι τους εχει τυχει) αλλά σε μια ασχημη πτωση ειναι που το θες το cover νομιζω να σωσει κατι αν σωζεται. Εσυ εχεις την απλή η αυτήν με το keyboard?

Την απλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

Την απλη

Ευχαριστώ. Πιστευεις οτι το να βαλω τζάμι είναι απαραίτητο; Δεν ξερω αν χαλάει την αισθηση του γλιστρίματος της πίεσης με το πενάκι.

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, geopapa said:

Ευχαριστώ. Πιστευεις οτι το να βαλω τζάμι είναι απαραίτητο; Δεν ξερω αν χαλάει την αισθηση του γλιστρίματος της πίεσης με το πενάκι.

Εγώ έβαλα. Μάλλον το επηρεάζει λίγο. Δεν θυμάμαι και καλά βέβαια γιατί το έβαλα εξαρχής. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...