Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πιστεύω ότι τώρα είναι ευκαιρία και του Ολλανδού να δείξει ότι μπορεί να γίνει έστω κάποια στιγμή  παγκόσμιος πρωταθλητής. Το θέμα είναι αν η πίστα βολεύει τη Red bul για να μπορεί τουλάχιστον να κοντράρει τα άλλα δύο μονοθέσια. Ο Μπότας επανηλειμμένα έχει δει την πλάτη του.

Όπως και να έχει θα έχουμε ένα ενδιαφέρον Σαββατοκύριακο ίσως το πιο ενδιαφέρον της φετεινής σεζόν και το λοκντάουν το κάνει ακόμη πιο ενδιαφέρον γιατί δεν έχουμε και άλλη διέξοδο διασκέδασης.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν περιμένω σε αυτό το layout η red bull να τα πάει καλά, όχι με τον κινητήρα της Χόντα και αφού τα πήγαν τόσο χάλια στα προκριματικά της Monza

Αν θυμάστε στην imola ο verstappen δεν μπορούσε να περάσει τον μπότας ενώ ήταν κολλημένος πίσω του στην αρχή της ευθείας με τον δεύτερο να έχει και πληγωμένο μονοθέσιο

Πάντως γενικά θα είναι πολύ σημαντικό grand prix μιας και θα είναι η πρώτη (ίσως και η τελευταία) φορά που κάποιος θα δοκιμάσει το αυτοκίνητο του Χάμιλτον, πράγμα που όλοι θέλουν εκεί μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέει ο καταστροφέας της fomula 1 στο γιο του?  Πώς να διαλύει τους αντιπάλους του?  😅

Πλάκα κάνω φυσικά, καμία σχέση πατέρας και γιος.  Ο Γιος (πατέρας) ήταν ένας πιλότος που συμπλήρωνε το grid.  O Μαξ (γιος) είναι γεννημένος για μεγάλα πράγματα και περιμένω να τον δω παγκόσμιο πρωταθλητή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ανέφερες μετάδοση. Σας ενοχλεί και εσάς αυτό το τρίο που έχουν στην ΕΡΤ? Την επόμενη χρονιά σκέφτομαι βάλω συνδρομή στο F1.tv. Εκτός και αν υπάρχει κανένας άλλος "τρόπος" να δούμε skysports.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Russel ο μοναδικος οδηγος που μεσα σε μια μολις εβδομαδα παει απο το χειρότερο μονοθέσιο του κόσμου στο καλύτερο. Θα είναι ένα παρα πολύ ενδιαφέρον ΠΣΚ

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Μιας και ανέφερες μετάδοση. Σας ενοχλεί και εσάς αυτό το τρίο που έχουν στην ΕΡΤ? Την επόμενη χρονιά σκέφτομαι βάλω συνδρομή στο F1.tv. Εκτός και αν υπάρχει κανένας άλλος "τρόπος" να δούμε skysports.

Με ενοχλεί κάπως, αλλά έχω ακούσει και χειρότερα από άλλους. Οπότε για δωρεάν το ανέχομαι 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι καλά που πρόλαβε και υπέγραψε για του χρόνου ο Μποτας.

54" γύρος στο 1ο Practice, 5 γύρους θα φάει ο Albon

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτος ο συνονόματος. Πετάει . Λέτε ο Χάμιλτον να σταματήσει στο 7ο :D

Ρε παιδιά γιατί στο ΕΡΤflix δεν μου ανοίγει το SPORTS.

Μου το βγάζει κανονικά πάνω πάνω στην πλατφόρμα πατάω να ανοίξει δείχνει ότι φορτώνει για πολύ ώρα αλλά δεν ανοίγει. Τι κάνω λάθος ρε γαμώτο να μην  κάθομαι υπολογιστή να το βλέπω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...