Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Τηρείτε τα παρακάτω, παρακαλώ:

1. Βάζετε πηγές στις ειδήσεις που μεταφέρετε. Ειδικά αν είναι κάτι αρνητικό, που ενδεχομένως να προκαλέσει ανησυχία σε όσους το διαβάσουν.

2. Μην αναπαράγετε γιατροσόφια, μαντζούνια και αυτοσχέδια "μέτρα προστασίας". 

3. Γράφετε κόσμια.

4. Αν εντοπίσετε μήνυμα  που κρίνετε πως χρειάζεται παρέμβαση συντονιστή, στείλτε αναφορά και αποφύγετε κάθε σχολιασμό, παράθεση κτλ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Mesqal είπε

Σκεφτομαι με ολα αυτα που γινονται, αν υπαρχει καταλληροτερη στιγμη να αποκαλυφθουν οι εξωγηινοι ειναι τωρα 😀

Εδώ μέσα θα βρεις πολλούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Τριχες κατσαρές. Η Κίνα είναι μια τεράστια χώρα και έχει πολύ μεγάλη δυσκολία ελέγχου σε πάρα πολλά πράγματα. Εδώ δεν μπορούν να ελέγξουν τι γίνεται με τις υπαίθριες αγορές και τις συνθήκες υγιεινής. Δεν πιστεύω σε τέτοια σενάρια εγω. Τα πράγματα είναι πολύ απλά, κυρηξαν μέρη σε καραντίνα και όποιον έβλεπαν να παραβιάζει τον μπουζουριαζαν. Μετά πήγαν και σε σφράγισμα κτιριων όταν νοσουσαν όλοι και παραβιαζαν την καραντίνα. 

Ναι σιγουρα τους κλειδωναν μεσα, δεν τους εβγαζαν με την βια απο τα σπιτια τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, guzel είπε

Ημίτρελος ακόμη, μόλις ανέβω level θέλω e-μαθήματα. Το "οκ πιο οργανωμένοι ακούγεστε" τι ακριβώς είναι;

Σε σχεση με ΟΛΕΣ τις αλλες χωρες φιλε μου.

αν εσυ καταλαβες οτι μιλαω για συγκριση ελλαδας γερμανιας απο αυτο οκ τι να πω

το μην το εβαλα για να δουν και οι αλλοι τι τροπο χρησιμοποιουν αυτοι αλλα κλασικα ο ελληναρας πεταχτηκε να πει την εξυπναδα του

Επεξ/σία από gas83
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gas83 είπε

Σε σχεση με ΟΛΕΣ τις αλλες χωρες φιλε μου.

αν εσυ καταλαβες οτι μιλαω για συγκριση ελλαδας γερμανιας απο αυτο οκ τι να πω

το μην το εβαλα για να δουν και οι αλλοι τι τροπο χρησιμοποιουν αυτοι αλλα κλασικα ο ελληναρας πεταχτηκε να πει την εξυπναδα του

Άστο να πάει, δε το σώζεις 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, logistoulis είπε

διαφωνώ, τα πραγματικά δεδομένα είναι που έχουν νόημα να αποκτήσουμε ουσιαστικές πληροφορίες και να μειωθεί ο πανικός

το αν η τύπισσα ήταν φορέας ή δεν ήταν ή απλά γουστάρει να μείνει σπίτι για τον οποιο λόγο δεν μας αφορά, επίσης εφόσον μιλάμε για κάτι τόσο επικίνδυνο όπως θεωρείται ότι είναι πρέπει να το ξέρει για τυχόν επαφές με άλλους 

εαν υπήρχαν απεριόριστες δεξαμενές αντιδραστηρίων, τότε ναι, καλό θα ήταν να εξετασθούμε όλοι ( και ακόμα καλυτερα σε καθημερινή βάση!)

δεν υπάρχουν όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, guzel είπε

Άστο να πάει, δε το σώζεις 

Τρομερη απαντηση με αποστομωσες

δε το συνεχιζω αλλο γιατι ειναι πιο σοβαρο  το θεμα εδω μεσα απο την τρολια σου και να κανεις την πλακιτσα σου

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Mesqal είπε

Σκεφτομαι με ολα αυτα που γινονται, αν υπαρχει καταλληροτερη στιγμη να αποκαλυφθουν οι εξωγηινοι ειναι τωρα 😀

https://www.messinialive.gr/iptameno-foteino-antikeimeno-ston-ourano-tis-kalamatas/

Σημερα καλαματα 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, 1nsom-n1k είπε

Ας έρχονταν οι Έλληνες να δουλέψουν μαζί μου στο χωράφι και να είσαι 100% σίγουρος ότι δεν θα έπαιρνα ξένο ποτέ ξανά!  Βλέπεις ο πακιστανός μαθηματικός με τα αγγλικά του ήρθε να μαζέψει ελιές, ο Έλληνας όχι. 

Ο τζίρος της εξαγωγής software νομίζω είναι τριπλάσιος από τον τζίρο εξαγωγής λαδιού της Ελλάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, guzel είπε

Έχω κλείσει ήδη για Πάσχα και δεν μου επιστρέφουν τα χρήματα, οπότε θα έρθουμε κανονικά.

Θα ΠΑΤΕ, δεν μένω σε νησί, απλά το είδα στο facebook ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, papageord είπε

https://www.imdb.com/title/tt1307824/

Λέτε να έρθουν να μας δώσουν το εμβόλιο;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...