Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, Dr4In είπε

Σε  υπαρχον λογαριασμο βαζοντας 12 μηνες GOLD Turkey πως μετα το κανω Ultimate με 1€ αντι για 13 που ζηταει?

Δεν γίνεται πλέον με 1€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Dr4In είπε

Αρα αναγκαστικα χρεωνομαι αλλα 13€ ? Και μονο με νεο λογαριασμο γινεται οπως στον οδηγο?

Δεν υπάρχει πλέον προσφορά με 1€ είτε είναι καινουργιος είτε παλιος λογαριασμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Dr4In είπε

Αρα αναγκαστικα χρεωνομαι αλλα 13€ ? Και μονο με νεο λογαριασμο γινεται οπως στον οδηγο?

Έχουν γίνει αλλαγές στον οδηγό του 2ου post πριν λίγες μέρες και έχει γραφεί ξανά, όπως ισχύει σήμερα 

Έχει καταργηθεί το 1€ για όλους. 

Δεν αξίζει να ασχοληθεί κανείς για χρόνο. Αν ασχοληθεί να πάει κατευθείαν στους 36 μήνες

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr4In είπε

Αρα αναγκαστικα χρεωνομαι αλλα 13€ ? Και μονο με νεο λογαριασμο γινεται οπως στον οδηγο?

Δεν χρειάζεσαι νέο λογαριασμό. Περιμένεις να λήξει η συνδρομή σου και κάνεις την ίδια διαδικασία με τον ίδιο λογαριασμό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Έκανα κάποιες αγορές σε παιχνίδια του xbox από το store, με την FUPS σήμερα και κάποια στιγμή σταμάτησε να ολοκληρώνει τις αγορές και βλέπω πως στην εφαρμογή της FUPS με έχει κάνει log out. Γνωρίζουμε μήπως τι συμβαίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2023 στις 2:57 ΜΜ, Giannis_siag είπε

Καλησπέρα σε όλους. Προσπαθώ να βγαλω fups κάρτα. Στο 5sim.net όταν πάω να πληρώσω για virtual number το paypelych μου βγάζει ότι δεν υποστηρίζεται η visa κάρτα μου (revolut και Πειραιώς) . Το intellectual money βγάζει try again later.... Συγγνώμη που στέλνω σ'αυτό το topic αλλά δεν ξέρω που να ρωτήσω

το  έπαθα και εγώ οταν προσπαθουσα να βάλω χρήματα στον λογαριασμό. Για κάποιο λόγο δεν δεχεται visa, μόλις βάλεις mastercard θα προχωρήσει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, επειδή έφτασε και για μένα η ώρα της ανανέωσης μια ερώτηση έχω να κάνω. Πρέπει να φτιάξω νέο λογαριασμό microsoft ή μπορώ να χρησιμοποιήσω τον ίδιο που είχα χρησιμοποιήσει και πριν 3 χρόνια;

39 λεπτά πριν, arris είπε

Καλημέρα, επειδή έφτασε και για μένα η ώρα της ανανέωσης μια ερώτηση έχω να κάνω. Πρέπει να φτιάξω νέο λογαριασμό microsoft ή μπορώ να χρησιμοποιήσω τον ίδιο που είχα χρησιμοποιήσει και πριν 3 χρόνια;

sorry, μόλις είδα στα πιο πάνω σχόλια ότι γίνεται και με παλιό λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, arris said:

Καλημέρα, επειδή έφτασε και για μένα η ώρα της ανανέωσης μια ερώτηση έχω να κάνω. Πρέπει να φτιάξω νέο λογαριασμό microsoft ή μπορώ να χρησιμοποιήσω τον ίδιο που είχα χρησιμοποιήσει και πριν 3 χρόνια;

sorry, μόλις είδα στα πιο πάνω σχόλια ότι γίνεται και με παλιό λογαριασμό.

θα δοκιμάσεις με Τουρκία ή με κανονικές gold;

Σε κάθε περίπτωση ενημέρωσε μας αν θέλεις για να δούμε τι γίνεται και τι όχι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tempo είπε

θα δοκιμάσεις με Τουρκία ή με κανονικές gold;

Σε κάθε περίπτωση ενημέρωσε μας αν θέλεις για να δούμε τι γίνεται και τι όχι...

Όλα οκ, έβαλα 3 τουρκικές συνδρομές gold 12μηνες απο cdkeys. Ενεργοποίηση με VPN lat και μετά την αγορά μιας ultimate. Για 3 χρόνια βγαίνει κόστος 106 ευρώ. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, arris said:

Όλα οκ, έβαλα 3 τουρκικές συνδρομές gold 12μηνες απο cdkeys. Ενεργοποίηση με VPN lat και μετά την αγορά μιας ultimate. Για 3 χρόνια βγαίνει κόστος 106 ευρώ. 

μπράβο, τελικά αυτό που διαβάζουμε τις τελυταίες ημέρες για 14 μήνες max με τουρκική gold δεν ισχύει σύμφωνα με αυτά που λες ότι έκανες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, desperalo είπε

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι ισχύει ακόμα. Έβαλα χθες 36 μήνες gold από eneba με 87€ κ αγόρασα μετά την ultimate με 13€.

Screenshot_2023-04-25-10-15-46-220-edit_com.android.chrome.jpg

Μια χαρά.. ωραια 

To discord δίνει σε όσους εχουν nitro Account μεχρι αυριο 26/4  δωρο 2 μηνες Xbox game pass ultimate αλλα για καινουργιο λογαριασμο.

 

discord xbox.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...