Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, barman_ είπε

δεν ασχολειστε με αλλα regions ,αλλα ο κυριος οδηγος του νηματος αναφερεται σε διαδικασια αποκτησης συνδρομης μεσω αλλων regions?

Αγορά δωροκάρτων από άλλα region αλλά σε ελληνικό λογαριασμό. Μην μπλέκεις με λογαριασμούς άλλων χωρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 minutes ago, Malthador said:

Είναι απολύτως ξεκάθαρο στον οδηγό ότι πρέπει να έχεις βάλει τα πραγματικά σου στοιχεία και το πραγματικό σου region στον λογαριασμό.

Δεν καταλαβαίνω γιατί δυσκόλεψες την ζωή σου με τούρκικο account. Θα πρέπει να μιλήσεις με το support τώρα.

μα αν εβαζα το πραγματικο,θα εμφανιζε τιμες σε ευρω. τωρα δεχεται δωροκαρτες απο τουρκια και βλεπει αντιστοιχες τιμες. Χθες ξεκολλησε το συστημα απ οτι φαινεται και εκανα και αγορες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, barman_ είπε

μα αν εβαζα το πραγματικο,θα εμφανιζε τιμες σε ευρω. τωρα δεχεται δωροκαρτες απο τουρκια και βλεπει αντιστοιχες τιμες. Χθες ξεκολλησε το συστημα απ οτι φαινεται και εκανα και αγορες

 

Δεν ξέρω με ποια διαδικασία έφτιαξες τον τουρκικο λογαριασμό. Εδώ στον οδηγό δεν αναφέρει κάτι τέτοιο. Αγοράζουμε δωροκάρτες από όποιο region μας συμφέρει οικονομικά και τις κάνουμε redeem με χρήση ανάλογου vpn στον ελληνικό λογαριασμό μας. Τόσο απλά

Επεξ/σία από Nnoutas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Nnoutas said:

Δεν ξέρω με ποια διαδικασία έφτιαξες τον τουρκικο λογαριασμό. Εδώ στον οδηγό δεν αναφέρει κάτι τέτοιο.

δεν ειναι τιποτα σπουδαιο. Απλα επιλεγεις και στο xbox account αλλα και στον ms,τουρκικο locations

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, barman_ είπε

δεν ασχολειστε με αλλα regions ,αλλα ο κυριος οδηγος του νηματος αναφερεται σε διαδικασια αποκτησης συνδρομης μεσω αλλων regions?

Ο οδηγός ΔΕΝ μιλάει για αλλαγή region. Αντιθέτως, λέει να ΜΗΝ αλλάζεις region και να βάζεις τα απολύτως πραγματικά σου στοιχεία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πέρασα σε Ελληνικό account με vpn Usa μηνιαίο ultimate non stackable με 2.50€ από eneba. Το γράφω γιατί παλιότερα μου είχαν πει ότι δεν γίνεται με τις συνδρομές κτλ. Κτλ. Αυτό για όσους θέλουν να δίνουν όσο ένα καφεδάκι κάθε μήνα.

 

Να σημειώσω ότι ήμουν με κλειδιά non stackable Ευρώπης περίπου 3-5 ευρώ τον μήνα. Εδώ και ένα 6μηνο

Επεξ/σία από Mute_
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2024 στις 2:53 ΜΜ, Mute_ είπε

Μόλις πέρασα σε Ελληνικό account με vpn Usa μηνιαίο ultimate non stackable με 2.50€ από eneba. Το γράφω γιατί παλιότερα μου είχαν πει ότι δεν γίνεται με τις συνδρομές κτλ. Κτλ. Αυτό για όσους θέλουν να δίνουν όσο ένα καφεδάκι κάθε μήνα.

 

Να σημειώσω ότι ήμουν με κλειδιά non stackable Ευρώπης περίπου 3-5 ευρώ τον μήνα. Εδώ και ένα 6μηνο

Την είδα σήμερα αυτή την προσφορά! Απλά έβαλες στο vpn usa άνοιξες το Ελληνικό account και έβαλες κωδικό; Πέρασε έτσι απλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, BALABANIS είπε

Την είδα σήμερα αυτή την προσφορά! Απλά έβαλες στο vpn usa άνοιξες το Ελληνικό account και έβαλες κωδικό; Πέρασε έτσι απλά;

Πρέπει να έχεις ληγμένη συνδρομή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, BALABANIS είπε

Την είδα σήμερα αυτή την προσφορά! Απλά έβαλες στο vpn usa άνοιξες το Ελληνικό account και έβαλες κωδικό; Πέρασε έτσι απλά;

Ήδη υπάρχων acc την βάζεις μόλις ληξει με ένα απλό vpn. Από το κινητό το εκανα

39 λεπτά πριν, djibril1908 είπε

Την έβαλα και εγώ στα 2.55 από usa. Πότε την ακυρώνουμε για μην χρεωθουμε τα 15 της φουλ συνδρομής;

Την ακυρώνεις αμέσως και λήγει σε ένα μηνα

Επεξ/σία από Mute_
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει σε κάποιον το παρακάτω.

Αγόρασα τρία 12μηνα κλειδιά xbox core από cdkeys. 

Άνοιξα vpn και ξεκίνησα να τα βάζω στο νέο account μου με σκοπό μετά να βάλω την ultimate.

Τα δύο πρώτα τα πήρε αμέσως και έβαλε ημερομηνία λήξης το 2026. Το τρίτο το δέχτηκε χωρίς σφάλμα αλλά την συνδρομή δεν την πήγε μέχρι τον Φλεβάρη του 2027 όπως θα έπρεπε αλλά παρέμεινε 2026 που σημαίνει ότι το τρίτο κλειδί δεν δούλεψε.

Δεν είχα φτάσει καν στο μέρος που θα πρόσθετα την ultimate.

Επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι να μου απαντήσουν από το support του CDKEYS, αν κάνω τώρα ultimate την συνδρομή θα μου την κάνει 16 μηνες επειδή είναι 24μηνη η core. Αν βγάλω άκρη με το χαμένο κλειδί και βάλω μετά άλλους 12 μήνες, θα μου την πάει συνολικά δύο χρόνια ή όχι επειδή θα είναι ενεργή η ultimate? 

Τι μπορώ να κάνω για να μην περιμένω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, no_name_78 είπε

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει σε κάποιον το παρακάτω.

Αγόρασα τρία 12μηνα κλειδιά xbox core από cdkeys. 

Άνοιξα vpn και ξεκίνησα να τα βάζω στο νέο account μου με σκοπό μετά να βάλω την ultimate.

Τα δύο πρώτα τα πήρε αμέσως και έβαλε ημερομηνία λήξης το 2026. Το τρίτο το δέχτηκε χωρίς σφάλμα αλλά την συνδρομή δεν την πήγε μέχρι τον Φλεβάρη του 2027 όπως θα έπρεπε αλλά παρέμεινε 2026 που σημαίνει ότι το τρίτο κλειδί δεν δούλεψε.

Δεν είχα φτάσει καν στο μέρος που θα πρόσθετα την ultimate.

Επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι να μου απαντήσουν από το support του CDKEYS, αν κάνω τώρα ultimate την συνδρομή θα μου την κάνει 16 μηνες επειδή είναι 24μηνη η core. Αν βγάλω άκρη με το χαμένο κλειδί και βάλω μετά άλλους 12 μήνες, θα μου την πάει συνολικά δύο χρόνια ή όχι επειδή θα είναι ενεργή η ultimate? 

Τι μπορώ να κάνω για να μην περιμένω?

  1. Ξαναβαζεις το κλειδί να δεις αν το πάρει
  2. Αν είσαι σίγουρος ότι το πήρε και έγραψε ότι έγινε το redeem , μιλάς με support της microsoft να σου που αν όντως έγινε ή όχι. 
  3. Αν βιάζεσαι βάλε Ultimate. Αν τελικά βάλεις μετά τους 12 μηνες, αυτοί θα γίνουν μετατροπή βάσει του 1ου ποστ. (12->4)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χωρίς να κάνω κάτι τελικά ξαναμπήκα μόλις τώρα στο λογαριασμό μου και είδα ότι έχει βάλει και τον τρίτο χρόνο.

Με μια μέρα καθυστέρηση.

Τέλος καλό όλα καλά.

Επεξ/σία από no_name_78
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...