Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 01/03/2024 at 00:09, NickAlfista said:

Καλησπέρα στην παρεα, τέλος Απρίλη λήγει 2 ετων ultimate και θα φορτώσω αμεσα αλλα 2 χρονακια με την κλασσική διαδικασία που λέει και ο οδηγός μας, θελω να ρωτησω -παρόλο που διαβασα τον λογο που γίνεται αυτο- είναι αναγκαίο να φτιαξω νεο account και να προχωρησω στην διαδικασία!? γιατι στο υπάρχον και την έχω ξανακάνει και παιχνίδια εχω παρει με vpn και δεν ειχα θεμα να κολλήσει σε θεμα λαθους με το region του, υπάρχει περίπτωση να την πατησω τωρα!? επίσης η μετατροπή core με την προσθήκη 1ος μηνός ultimate  μπορει να γινει οσες φορές θέλουμε στον ιδιο λογαριασμό η αυτη η "μοντα" γίνεται μια φορα ανα account!? συγνώμη για τις ισως χαζες ερωτήσεις αλλα επειδή θα δωσω κανα 120αρι για 3 χρόνια core και 1 μηνα ultimate που χρειάζεται, το ξεψαχνιζω μην μου μείνουν στο χέρι... :P ευχαριστώ πολύ εκ τών προτέρων!

Και δω είσαι ρε? Παντού σε βρίσκω 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/3/2024 στις 5:02 ΜΜ, george4791 είπε

θα ηθελα την βοηθεια σας παρακαλω γιατι παιδευομαι εδω και ωρες,

ειχε ληξει το ultimate pass μου και αγορασα 6 τριμηνες ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ core της οποιες τις εβαλα μια μια κανονικα απο το redeem και μου λεει οτι η CORE συνδρομη ανανεωθηκε κανονικα μεχρι τον αυγουστο του 25,

μετα οταν παω να αγορασω απο το επισημο ελληνικο site 1 μηνα ultimate μου βγαζει το εξης μηνυμα 

Αλλάξετε την περιοχή του Microsoft Store

Αυτήν τη στιγμή, η συνδρομή σας είναι από διαφορετική περιοχή. Αν εξακολουθεί να μην λειτουργεί, επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.

 

ειχα καποια στιγμη αγορασει παιχνιδια απο το βραζιλιανικο store αλλα δεν ξερω τι συμβαινει τωρα, προσπαθησα να αλλαξω απο τα settings το region και εβαλα ελλαδα αλλα παλι δεν μου δεχεται να αγορασω τον 1 μηνα ultimate,

τι μπορω να κανω?

Ψάξε ξανά να έχεις ελληνικά στοιχεία παντού κ σε διεύθυνση χρέωσης 

Αν δεν δουλέψει αγόρασε κλειδί για μια ultimate global 

Αν δεν δουλέψει μίλησε με support Microsoft 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2024 στις 9:53 ΜΜ, sphinxgr είπε

Ψάξε ξανά να έχεις ελληνικά στοιχεία παντού κ σε διεύθυνση χρέωσης 

Αν δεν δουλέψει αγόρασε κλειδί για μια ultimate global 

Αν δεν δουλέψει μίλησε με support Microsoft 

σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

30-12-23 (edit) αγόρασα από eneba κλειδί 

Xbox Game Pass Ultimate – 1 Month Subscription (Xbox/Windows) Non-stackable Key EUROPE

Προσπαθώ να το περάσω σήμερα (redeem) και μου λέει ότι ο κωδικός έχει ήδη εξαργυρωθεί.

Το έχει πάθει κανείς?

Επεξ/σία από dera
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dera είπε

30-12-24 αγόρασα από eneba κλειδί 

Xbox Game Pass Ultimate – 1 Month Subscription (Xbox/Windows) Non-stackable Key EUROPE

Προσπαθώ να το περάσω σήμερα (redeem) και μου λέει ότι ο κωδικός έχει ήδη εξαργυρωθεί.

Το έχει πάθει κανείς?

Για αυτό αγοράζουμε κ χρησιμοποιουμε αμέσως. 

99,999% χαμένα λεφτά. Δεν πειράζει. 

Συνήθως η εγγύηση των πωλητών αν είναι αξιόπιστοι, είναι περίπου μέχρι μια εβδομάδα. Μετά δεν υπάρχουν ελπίδες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή χάθηκα λίγο, αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει.. 

Σκέφτομαι να χτυπήσω ένα Series s για περιστασιακο χαλαρό gaming. Πόσο θα μου κοστίσει και ποια είναι η βέλτιστη επιλογή για 2 ή 3 χρόνια ultimate δεδομένου ότι θα είναι νέος λογαριασμός? 

Ευχαριστώ. 

Επεξ/σία από Nemesis1288
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμες εχουν παρει την ανηφορα, eneba κατω απο 5 τον μηνα (οχι trial) δεν βρισκεις.

To φθηνοτερο που βρηκα ηταν αυτο

https://gameseal.com/xbox-game-pass-ultimate-1-month-non-stackable-key-united-states αμερικανικο που ευτυχως το περασε με απλη αλλαγη χωρας με vpn παροτι ο λογαριασμος ελεγε Ελλαδα.

Βγηκε 3 με ΦΠΑ και εξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Nemesis1288 είπε

Επειδή χάθηκα λίγο, αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει.. 

Σκέφτομαι να χτυπήσω ένα Series s για περιστασιακο χαλαρό gaming. Πόσο θα μου κοστίσει και ποια είναι η βέλτιστη επιλογή για 2 ή 3 χρόνια ultimate δεδομένου ότι θα είναι νέος λογαριασμός? 

Ευχαριστώ. 

Διάβασε το 2ο post.

Ανάλογα με τα παιχνίδια που παίζεις, ίσως να μην χρειάζεσαι ή να μην συμφέρει η συνδρομή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά! Σε υπάρχον λογαριασμό Microsoft περίμενα να τελειώσει η συνδρομή μου ultimate και μετά να εφαρμόσω τις οδηγίες του νήματος. Αγόρασα 36 μήνες Βραζιλίας game pass core, όλα καλά τις δέχτηκε. Ο προβληματισμός μου είναι οτι όταν πατάω αναβάθμιση σε ultimate μου βγάζει δύο επιλογές. Πλήρωσε 1 ευρώ και πάρε ultimate για 14μέρες ή έναν μήνα για 15 ευρώ. Τι να πατήσω; Μου δημιούργησε την ανασφάλεια οτι δε θα μετατρέψει τους μήνες core σε ultimate.

27 λεπτά πριν, Silverclaw13 είπε

Καλημέρα παιδιά! Σε υπάρχον λογαριασμό Microsoft περίμενα να τελειώσει η συνδρομή μου ultimate και μετά να εφαρμόσω τις οδηγίες του νήματος. Αγόρασα 36 μήνες Βραζιλίας game pass core, όλα καλά τις δέχτηκε. Ο προβληματισμός μου είναι οτι όταν πατάω αναβάθμιση σε ultimate μου βγάζει δύο επιλογές. Πλήρωσε 1 ευρώ και πάρε ultimate για 14μέρες ή έναν μήνα για 15 ευρώ. Τι να πατήσω; Μου δημιούργησε την ανασφάλεια οτι δε θα μετατρέψει τους μήνες core σε ultimate.

Τελευταία ενημέρωση. ¨Τόλμησα¨ να πατήσω τις διαθέσιμες επιλογές αναβάθμισης και τότε έβγαλε το μήνυμα μετατροπής του χρόνου core σε ultimate. Όλα καλά. Ευχαριστώ πολύ για τον οδηγό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Silverclaw13 είπε

Καλημέρα παιδιά! Σε υπάρχον λογαριασμό Microsoft περίμενα να τελειώσει η συνδρομή μου ultimate και μετά να εφαρμόσω τις οδηγίες του νήματος. Αγόρασα 36 μήνες Βραζιλίας game pass core, όλα καλά τις δέχτηκε. Ο προβληματισμός μου είναι οτι όταν πατάω αναβάθμιση σε ultimate μου βγάζει δύο επιλογές. Πλήρωσε 1 ευρώ και πάρε ultimate για 14μέρες ή έναν μήνα για 15 ευρώ. Τι να πατήσω; Μου δημιούργησε την ανασφάλεια οτι δε θα μετατρέψει τους μήνες core σε ultimate.

Τελευταία ενημέρωση. ¨Τόλμησα¨ να πατήσω τις διαθέσιμες επιλογές αναβάθμισης και τότε έβγαλε το μήνυμα μετατροπής του χρόνου core σε ultimate. Όλα καλά. Ευχαριστώ πολύ για τον οδηγό!

Τη μετατροπή την έκανες τελικά με 14 ημέρες???? ή 1 με ενα μηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Τη μετατροπή την έκανες τελικά με 14 ημέρες???? ή 1 με ενα μηνα?

Νομίζω το 1 ευρώ για 14 μέρες ήταν μονόδρομος, αφού η πραγματική του αξία είναι περίπου 7.5 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...