Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, no_name_78 είπε

Χωρίς να κάνω κάτι τελικά ξαναμπήκα μόλις τώρα στο λογαριασμό μου και είδα ότι έχει βάλει και τον τρίτο χρόνο.

Με μια μέρα καθυστέρηση.

Τέλος καλό όλα καλά.

Εισαι Αρχοντας ! 

αν θες πες μας και τελικο κοστος ... ετσι για την πληροφορια των μελων ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Που μπορούμε να βλέπουμε μέχρι πότε μένει ένα παιχνίδι στο game pass? Θέλω να ξεκινήσω το assassin's Creed odyssey και δεν ξέρω αν με παίρνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας, εχει ληξει η συνδρομη μου στο gamepass και διαβαζοντας τα προηγουμενα ποστς και τον 2ο οδηγο ηθελα να ρωτησω το εξης

βρισκω στο enεba xbox game pass core 3 months key GREECE στα 13,21 ευρο

εαν αγορασω 6 τριμηνες ωστε να γινει 1 χρονος ultimate επειδη ειναι ελληνικο δεν χρειαζεται vpn κτλ, σωστα?

το κοστος θα ειναι περιπου 80 ευρο οποτε δια 12 θα ειναι σαν να δινω 6,5 ευρο τον μηνα περιπου, ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, george4791 είπε

καλησπερα σας, εχει ληξει η συνδρομη μου στο gamepass και διαβαζοντας τα προηγουμενα ποστς και τον 2ο οδηγο ηθελα να ρωτησω το εξης

βρισκω στο enεba xbox game pass core 3 months key GREECE στα 13,21 ευρο

εαν αγορασω 6 τριμηνες ωστε να γινει 1 χρονος ultimate επειδη ειναι ελληνικο δεν χρειαζεται vpn κτλ, σωστα?

το κοστος θα ειναι περιπου 80 ευρο οποτε δια 12 θα ειναι σαν να δινω 6,5 ευρο τον μηνα περιπου, ετσι δεν ειναι?

image.png.0a4ea425597a5e5c8293ffadadbc0196.png

Για να έχεις 12 μήνες Ultimate, πρέπει να πάρεις συνολικά 18 μήνες core , δηλαδή 6 3μηνες. 6*13=78€ + το κόστος αγοράς της Ultimate

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/2/2024 στις 1:38 ΜΜ, sphinxgr είπε

 

Για να έχεις 12 μήνες Ultimate, πρέπει να πάρεις συνολικά 18 μήνες core , δηλαδή 6 3μηνες. 6*13=78€ + το κόστος αγοράς της Ultimate

Που ειναι η φακα εδω?

https://www.g2a.com/xbox-game-pass-ultimate-12-months-xbox-account-global-i10000188766096

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, GIOVINCO said:

Η φάκα είναι ότι δεν πάιρνεις κλειδί για να το περάσεις στο account σου, αλλά σου δίνει ένα έτοιμο account με ultimate game pass

Επεξ/σία από BillT
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, GIOVINCO είπε

 

9 ώρες πριν, BillT είπε

Η φάκα είναι ότι δεν πάιρνεις κλειδί για να το περάσεις στο account σου, αλλά σου δίνει ένα έτοιμο account με ultimate game pass

Επίσης διαβαζεις τις κριτικές που έχει!!! Ονειρικός πωλητής!!! 

Σαν έναν άλλο που μου είχε πουλήσει key που δεν δούλευε και μου έλεγαν για να μου επιστρέψουν τα 3€ να πάω να κάνω μήνυση στο τμήμα και να τους στείλω μεταφρασμένο χαρτί της μήνυσης!!!

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/2/2024 στις 1:13 ΜΜ, barman_ είπε

Που μπορούμε να βλέπουμε μέχρι πότε μένει ένα παιχνίδι στο game pass? Θέλω να ξεκινήσω το assassin's Creed odyssey και δεν ξέρω αν με παίρνει 

3€ το πήρα από eneba αφού το έπαιξα στο game pass και ήθελα και τα expansion. Σε παιρνει.

Στην εφαρμογή κινητού του game pass κάτω κάτω γράφει πόσα αποχωρούν συντομα

Επεξ/σία από Mute_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Mute_ said:

3€ το πήρα από eneba αφού το έπαιξα στο game pass και ήθελα και τα expansion. Σε παιρνει.

Στην εφαρμογή κινητού του game pass κάτω κάτω γράφει πόσα αποχωρούν συντομα

Στο game pass είναι και τα expansion μέσα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, barman_ είπε

Στο game pass είναι και τα expansion μέσα? 

Οχι είναι η βασική έκδοση.Στο gamepass γενικά μπαίνουν τα παιχνίδια στη βασική τους έκδοση (χωρίς τα expansion), εκτός λίγων εξαιρέσεων από Bethesda και EA παλιότερων παιχνιδιών (Fallout, Elder scrolls,Battlefield, Dragon Age κλπ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρεα, τέλος Απρίλη λήγει 2 ετων ultimate και θα φορτώσω αμεσα αλλα 2 χρονακια με την κλασσική διαδικασία που λέει και ο οδηγός μας, θελω να ρωτησω -παρόλο που διαβασα τον λογο που γίνεται αυτο- είναι αναγκαίο να φτιαξω νεο account και να προχωρησω στην διαδικασία!? γιατι στο υπάρχον και την έχω ξανακάνει και παιχνίδια εχω παρει με vpn και δεν ειχα θεμα να κολλήσει σε θεμα λαθους με το region του, υπάρχει περίπτωση να την πατησω τωρα!? επίσης η μετατροπή core με την προσθήκη 1ος μηνός ultimate  μπορει να γινει οσες φορές θέλουμε στον ιδιο λογαριασμό η αυτη η "μοντα" γίνεται μια φορα ανα account!? συγνώμη για τις ισως χαζες ερωτήσεις αλλα επειδή θα δωσω κανα 120αρι για 3 χρόνια core και 1 μηνα ultimate που χρειάζεται, το ξεψαχνιζω μην μου μείνουν στο χέρι... :P ευχαριστώ πολύ εκ τών προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, NickAlfista είπε

Καλησπέρα στην παρεα, τέλος Απρίλη λήγει 2 ετων ultimate και θα φορτώσω αμεσα αλλα 2 χρονακια με την κλασσική διαδικασία που λέει και ο οδηγός μας, θελω να ρωτησω -παρόλο που διαβασα τον λογο που γίνεται αυτο- είναι αναγκαίο να φτιαξω νεο account και να προχωρησω στην διαδικασία!? γιατι στο υπάρχον και την έχω ξανακάνει και παιχνίδια εχω παρει με vpn και δεν ειχα θεμα να κολλήσει σε θεμα λαθους με το region του, υπάρχει περίπτωση να την πατησω τωρα!? επίσης η μετατροπή core με την προσθήκη 1ος μηνός ultimate  μπορει να γινει οσες φορές θέλουμε στον ιδιο λογαριασμό η αυτη η "μοντα" γίνεται μια φορα ανα account!? συγνώμη για τις ισως χαζες ερωτήσεις αλλα επειδή θα δωσω κανα 120αρι για 3 χρόνια core και 1 μηνα ultimate που χρειάζεται, το ξεψαχνιζω μην μου μείνουν στο χέρι... :P ευχαριστώ πολύ εκ τών προτέρων!

Δεν χρειάζεται καινούργιο λογαριασμό και μπορεί να γίνει όσες φορές θέλει κάποιος. Βάζω και screenshot της 2ης δημοσίευσης 

image.png.71be9548ab8bcb32822ffb1991cd3a01.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα ηθελα την βοηθεια σας παρακαλω γιατι παιδευομαι εδω και ωρες,

ειχε ληξει το ultimate pass μου και αγορασα 6 τριμηνες ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ core της οποιες τις εβαλα μια μια κανονικα απο το redeem και μου λεει οτι η CORE συνδρομη ανανεωθηκε κανονικα μεχρι τον αυγουστο του 25,

μετα οταν παω να αγορασω απο το επισημο ελληνικο site 1 μηνα ultimate μου βγαζει το εξης μηνυμα 

Αλλάξετε την περιοχή του Microsoft Store

Αυτήν τη στιγμή, η συνδρομή σας είναι από διαφορετική περιοχή. Αν εξακολουθεί να μην λειτουργεί, επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.

 

ειχα καποια στιγμη αγορασει παιχνιδια απο το βραζιλιανικο store αλλα δεν ξερω τι συμβαινει τωρα, προσπαθησα να αλλαξω απο τα settings το region και εβαλα ελλαδα αλλα παλι δεν μου δεχεται να αγορασω τον 1 μηνα ultimate,

τι μπορω να κανω?

Επεξ/σία από george4791
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...