Προς το περιεχόμενο

Cosmote OTT και Netflix


N3M3SiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Delas.46 είπε

Έχω 50ρα σύνδεση και χρησιμοποιεί τα 10. Σε κανάλια όπως ert sports κάτι παραπάνω. Με 10 mbps δεν θα περίμενα καθόλου καλή ανάλυση, και η λειτουργικότητα του αποκωδικοποιητή θεωρώ ότι θα είναι μειωμένη. Αν έχεις στην γραμμή και άλλες συσκευές συνδεδεμένες, τότε μην το σκέφτεσε καν. 

Πολύ ωραία φίλε μου. Με κατατόπισες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

53 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Πολύ ωραία φίλε μου. Με κατατόπισες!

Πάντως για διακοπή συμβολαίου τα χρήματα είναι πολύ λίγα. Δεν έχει καμία σχέση με σταθερό ίντερνετ όπου θέλουν 100+ ευρώ. Με 20 ευρώ γίνεται στην αρχή, και όσο περνάν οι μήνες πέφτει. Έτσι τουλάχιστον είναι σε εμένα, δεν γνωρίζω αν αλλάζει ανά περίπτωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναγκαστικα εκανα ανανεωση με πακετο μαζi με vdsl 50 XL 40 . 2 χρονια . Τελος προωρης διακοπης συμβασης εχει ενα γελοιο πινακα με νουμερα να ανεβοκατεβαίνουν αλλα φτανει 167 ευρω . Extra συσκευων πακετο δωρεαν μεχρι 31/12/2020 στη συνεχεια μηνιαια χρεωση επιπλεων 5,00

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Delas.46 είπε

Πάντως για διακοπή συμβολαίου τα χρήματα είναι πολύ λίγα. Δεν έχει καμία σχέση με σταθερό ίντερνετ όπου θέλουν 100+ ευρώ. Με 20 ευρώ γίνεται στην αρχή, και όσο περνάν οι μήνες πέφτει. Έτσι τουλάχιστον είναι σε εμένα, δεν γνωρίζω αν αλλάζει ανά περίπτωση. 

Ναι θα μπορούσα να το δοκιμάσω και να το ακυρώσω. Άραγε σου μένει το boxάκι αν κάνεις συνδρομή και το κόψεις στον πρώτο μήνα με το όποιο πέναλντυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Ναι θα μπορούσα να το δοκιμάσω και να το ακυρώσω. Άραγε σου μένει το boxάκι αν κάνεις συνδρομή και το κόψεις στον πρώτο μήνα με το όποιο πέναλντυ;

Σε ερώτηση μου και στο τηλέφωνο αλλά και στο κατάστημα, μου είπαν ότι το παίρνουν πίσω. Θεωρητικά και στα router το ίδιο συμβαίνει όμως. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, gregdel είπε

Να ρωτήσω αν κάποιος έχει το entry pack.

Τα Cinema 1,2,3, HD τα εχει;

Όχι, αυτά τα έχει στο cinema pack. Βέβαια τώρα λόγο της κατάστασης που περνάμε τα έχουν προσθέσει σε όλους δωρεάν για λίγες μέρες.

Επεξ/σία από Delas.46
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Delas.46 είπε

Όχι, αυτά τα έχει στο cinema pack. Βέβαια τώρα λόγο της κατάστασης που περνάμε τα έχουν προσθέσει σε όλους δωρεάν για λίγες μέρες.

α μάλιστα... γιατί ξαφνικά είδα ένα σωρό και αναρωτιόμουν!

(εχω το entry pack)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2020 στις 8:32 ΜΜ, Delas.46 είπε

Όχι, αυτά τα έχει στο cinema pack. Βέβαια τώρα λόγο της κατάστασης που περνάμε τα έχουν προσθέσει σε όλους δωρεάν για λίγες μέρες.

Έχουν βγάλει ανακοίνωση μέχρι πότε θα τα έχουν τα Cinema κλπ στο entry pack?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σήμερα παρέλαβα το box. Τα cinema (έστω 2-3) εξακολουθούν και παίζουν. Όσον αφορά το netflix, βρήκα λύση μέσω kodi. Υπάρχει οδηγός στο διαδίκτυο που μπορείς να εγκαταστήσεις addon του netflix (μόνο για 18, δεν λειτουργεί στο 17). Λέω, δεν το δοκιμάζω δεν χάνω τίποτα. Και ω του θαύματος δούλεψε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, pappao είπε

Σήμερα παρέλαβα το box. Τα cinema (έστω 2-3) εξακολουθούν και παίζουν. Όσον αφορά το netflix, βρήκα λύση μέσω kodi. Υπάρχει οδηγός στο διαδίκτυο που μπορείς να εγκαταστήσεις addon του netflix (μόνο για 18, δεν λειτουργεί στο 17). Λέω, δεν το δοκιμάζω δεν χάνω τίποτα. Και ω του θαύματος δούλεψε κανονικά.

Netflix μέσω kodi παίζει αλλά στα 480p η και λιγότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Delas.46 είπε

Netflix μέσω kodi παίζει αλλά στα 480p η και λιγότερο. 

Δυστυχώς ναι, μόλις τώρα το πρόσεξα οτι είναι σε sd, ούτε καν 720.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...