Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, motor95 είπε

Καλησπέρα ... Έχω ένα θέμα στο παιχνίδι και ψάχνω  εδώ και μέρες να βρω τι φταίει. Αρχικά το παιχνίδι παίζει κανονικά και μετά από 30 με 60 λεπτά ξεκινάει τα προβλήματα πετάει διάφορα χρώματα το παιχνίδι αλλαζει εντελώς τα χρώματα τον κτηρίων και τα κάνει ροζ μοβ πράσινο  και στο τέλος το κλείνω. Άλλαξα drivers αλλα πάλι τα ίδια , άλλαξα κάρτα πάλι τα ίδια .. Το setup είναι amdimageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583 fx6300 ,rx570 ,16gb ram,asus vformula z, kai ssd... Έριξα τα ρολόγια να δω μήπως φταίει το overclock πάλι τα ίδια..Σας έχει τύχει τίποτα παρομοιο?

90829053_549931028963459_4559490139872559104_n.png

Ναι ,  αυτά τα artifacts είναι κόλπα κύριος του warzone . (Με οβερκλοκ ή χωρίς )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, paks είπε

Game installations are larger than expected (Up to 171 GB) <- You are at this thread

For the large download issue, it appears that the game client has become damaged or unrecognizeable for some reason, and is having to be reinstalled for some players. Of note - a 20 GB patch is normal for this update. Players who are having large download problems are having installs of 80 or 171 GB due to the game fully reinstalling itself. We’re trying to gather some information on why the game is breaking now

Το να μην παραδέχεσαι το πρόβλημα , είναι η βάση της καθυστέρησης που έχεις ως developer στον ΕΓΚΕΦΑΛΟ.
Τι for some reason  ρε στοκάδια , προγραμματισμός είναι , κάντε troubleshoot σοβαρό και θα το λύσετε γρηγορότερα .

Πιο άθλιο support ever. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, insomiaistas είπε

Ναι ,  αυτά τα artifacts είναι κόλπα κύριος του warzone . (Με οβερκλοκ ή χωρίς )

όποτε περιμένω μπας και γίνει καποιο update.. ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, παίζουν πολλοί ψεύτες στο παιχνίδι!!

Τίγκα στο cheat είναι το παιχνίδι.

Ελεος με τους άχρηστους.

 

Αν θέλει κάνεις να παίξουμε, ας στείλει p.m.

Επεξ/σία από lnwolfgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, isaias1983 είπε

ΠΑιδια κανενα site με καλα guides υπαρχει???

Για οπλα και attatchements θελω....ο καθενας λεει τα δικα του...

Ο καθενας λεει τα δικα του γιατι ειναι και λιγο υποκειμενικο το θεμα..

Δεν πυροβολαμε ολοι το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Warzone ουτε ληγει ουτε κλεινει. Ειναι free to play forever.
Μονο εαν  θελησεις να παιξεις και τα υπολοιπα modes που βρισκονται στο βασικο game, θα πρεπει να το αγορασεις.

Επισης απο τις 03/04  στις 20:00 εως 06/04 θα υπαρχει free access στο multiplayer για οσους δεν εχουν το βασικο game αν και απο οτι καταλαβαινω θα ειναι περιορισμενες οι πιστες.
Τελος, θα υπαρχει και double XP Weekend.
https://twitter.com/CallofDuty/status/1245818288925323264?s=20

Εdit: Τhere's more: 10 tier skips στους Battle Pass owners.

Επεξ/σία από sistah
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/3/2020 στις 4:35 ΜΜ, Poulis_BC είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα μέλη,και ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Έχω ένα πρόβλημα και θέλω την βοήθεια σας!

Το game στο pc ,μου κρασαρει!
Και το κάνει μόνο σε αυτό το παιχνίδι, γενικά είναι οκ στη λειτουργία του σε οτιδήποτε άλλο παιχνίδι ή πρόγραμμα

Από σπεκξ το πισι είναι
8320
8gb ram ddr3
R9 390 8gb
Ssd με το λειτουργικό

Έχω δει πάρα πολλά βίντεο στο , YouTube με μεθόδους που λύνουν ότι προβλήμα κάνει το κρασαρισμα αλλά,το μόνο που κατάφερα είναι οριακά να βγάζω έναν αγώνα και όχι πάντα

Επίσης έχω δοκιμάσει να έχω χαμηλά τα γραφικά και μέτρια και σε χαμηλότερη ανάλυση, αλλά πάλη κρασαρε!

Έχω παρόμοιο setup και σε εμένα ενώ για κάμποσες μέρες ήμουν εντάξη έχω 2 μέρες που κάνει συνέχεια σπασίματα και με πετάει.

Το error code είναι αυτό.

 

Call of Duty®_ Modern Warfare® 3_4_2020 8_01_06 μμ.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ μέλη της κοινότητας προσπαθούν να διορθώσουν το patching πρόβλημα στο forum, η απάντηση των community managers είναι να κλειδώνουν τα αντίστοιχα topics με την προτεινόμενη λύση να είναι "ξανακατεβάστε το παιχνίδι και αυτή τη φορά δεν θα το ξανακάνει".

Συγκεκριμένα το πρόβλημα εντοπίζεται σε αρχεία που σχετίζονται με τον client και είναι συνολικού μεγέθους 4ΜΒ

Απαράδεκτο support και δεν ενδείκνυται η περίοδος για 170gb downloads οπότε και δεν το ξανακατεβάζω

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kti23 είπε

Ενώ μέλη της κοινότητας προσπαθούν να διορθώσουν το patching πρόβλημα στο forum, η απάντηση των community managers είναι να κλειδώνουν τα αντίστοιχα topics με την προτεινόμενη λύση να είναι "ξανακατεβάστε το παιχνίδι και αυτή τη φορά δεν θα το ξανακάνει".

Συγκεκριμένα το πρόβλημα εντοπίζεται σε αρχεία που σχετίζονται με τον client και είναι συνολικού μεγέθους 4ΜΒ

Απαράδεκτο support και δεν ενδείκνυται η περίοδος για 170gb downloads οπότε και δεν το ξανακατεβάζω

τι πρόβλημα είχες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, theo93 είπε

τι πρόβλημα είχες ;

Το έχω αναφέρει και πιο πάνω στο topic. 4η φορά που το παιχνίδι απαιτεί να το ξανακατεβάσω ολόκληρο ενώ υπάρχουν τα αρχεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...