Προς το περιεχόμενο

BOX app


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 14/4/2020 στις 3:23 ΜΜ, Amix είπε

Το πρωι παρηγγειλα εναν καφε και sandwich . Μου εδωσε καποιους ποντους και ειπα να ξανα δοκιμασω να τα εξαργυρωσω . Ειχα δοκιμασει προχθες αλλα δεν το ειχε δεχτη. Τωρα παταω εξαργυρωση και σκαει μηνυμα οτι θα επικοικωνησουν σε 3 εργασιμες. Για να δουμε θα ξαναπαρω 2η ΕΚΟ 20ευρου ή οχι.

*update* Με πηραν σημερα (15/04/2020) τηλεφωνο και μου ζητησαν ξανα τα στοιχεια μου. Η δωροεπιταγη θα σταλει ξανα με την Speedex οπως και την προηγουμενη φορα. Αυτη θα ειναι η 2η δωροεπιταγη που μου στελνουν. 

Παρέλαβες την δεύτερη επιταγή; 

Στις 18 Απρίλη επιβεβαιώθηκε και η δική μου, αλλά καμία απάντηση από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, lou_melitzanis είπε

Παρέλαβες την δεύτερη επιταγή; 

Στις 18 Απρίλη επιβεβαιώθηκε και η δική μου, αλλά καμία απάντηση από τότε.

Ναι παρελαβα την δευτερη εχω εξαργυρωση και την 3η την οποία θα την έχω απο βδομάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλω ηλεκτρονική παραγγελία στον Γερμανό, με παραλαβή από κατάστημα, μπορώ να εξαργυρώσω την επιταγή φαντάζομαι;

Επίσης, αν έχω περισσότερες από μια επιταγές, μπορούν να εξαργυρωθούν στην ίδια συναλλαγή; Γνωρίζει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Είχα εξαργυρώσει κατά λάθος τους πόντους και σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους μου είπαν ότι θα μου επιστραφούν οι πόντοι. Δυο εβδομάδες μετά δεν έχουν επιστραφεί.. Έχει γίνει σε κάποιον κάτι παρόμοιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν ημουν μπροστά στις όλες συνομιλίες, θα έλεγα ότι αποκλείεται το box να είναι τόσο μπαχαλάκι.. 

Θείος μου παρήγγειλε και έβαλε καποιους πόντους για την εκπτωση. Οι πόντοι αφαιρέθηκαν αλλά έκπτωση δεν έγινε (πλήρωσε με κάρτα). Το τσέκαρα και εγώ ο ίδιος στην εφαρμογή μετά.

Email στο box (κατά τις 20 Μαιου). Μελετάμε το θέμα σας..

Καθώς έπεσε πολύ μελέτη επι εβδομάδες του λέω δε κάνεις ενα τηλ; Τους παίρνει τηλέφωνο πριν από καμιά δεκαριά μέρες.. Του λένε ναι το βλέπουμε! Το προωθούμε ως επείγον?!! και θα είμαστε σε επικοινωνία..Εννοείται δεκα μέρες μετά ουτε φωνή ουτε ακρόαση. Ξαναπήρε σήμερα και βγήκε μια ψιλοαγενής η οποία δεν έκανε κάποια επιπλέον ενεργεια απλά του ειπε περιμένετε (πόσο ακόμα άραγε;).. 

Απλώς ενημερώνω για να ξέρετε. Προσωπικά αν μου κάνουν τέτοια κόλπα στη βδομάδα έχω φύγει για αμφισβήτηση συναλλαγής στην τράπεζα και ας ψάχνονται.

Αν μας διαβάζει κάποιος στο box, sorry αλλά δεν είναι εξυπηρέτηση αυτή. Αν το κάνετε σύστημα δε σας βλέπω καλά..Ο ανταγωνισμός ευτυχώς είναι μεγάλος..

 

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
4 ώρες πριν, pantelis34535 είπε

Γεια σας έχω 35.000 πόντους στο box και θέλω να πάρω την δωροεπιταγή 25€ απο τον germano που κάνει 33.000 πόντους και δεν με αφήνει.

 
 
 
 

Γιατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχω βάλει την εφαρμογή  και έχω 12.000 πόντους απο 2 ανανεώσεις What's Δεν έχω κάνει καμία παραγγελία.

1)Αν πχ παραγγείλω 6€ εξαργυρώνοντας 2400 πόντους, η έκπτωση των 2€ θα αφαιρεθεί στην πληρωμή με κάρτα και θα δώσω τα 4€;

2) Σε κάθε παραγγελία πόσους πόντους δίνουν αναλογικά;

3)Δεν είναι ρίσκο η καταχώρηση κάρτας χωρίς PayPal;Πως γνωρίζουμε αν το σύστημά τους είναι ασφαλές; Μήπως μάθουμε κάποια μέρα για παραβίαση και γίνει χαμός;

Πάντως στις δωροεπιταγές κάτω χαμηλά, αναφέρουν πως οι πόντοι για εξαργύρωση των δωροεπιταγών ισχύουν μόνο για πόντους που συλλέχθηκαν μέσω παραγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/5/2020 στις 7:35 ΜΜ, lou_melitzanis είπε

Αν βάλω ηλεκτρονική παραγγελία στον Γερμανό, με παραλαβή από κατάστημα, μπορώ να εξαργυρώσω την επιταγή φαντάζομαι;

Επίσης, αν έχω περισσότερες από μια επιταγές, μπορούν να εξαργυρωθούν στην ίδια συναλλαγή; Γνωρίζει κάποιος;

Εμένα στο κατάστημα της Τρίπολης δεν με άφησαν. Είχα κάνει παραγγελία το ghost of tsushima special edition και έβαλα παραλαβή από το κατάστημα ωστε να το πληρώσω αντικαταβολή εξαργυρωνοντας την επιταγή και μου είπαν ότι μπορώ να την εξαργυρωσω μόνο σε προϊόν που είναι ήδη στο κατάστημα τους κι όχι σε κάτι ηλεκτρονικά.  Τους είπα να ακυρώσω παραλαβή και να το πάρω από εκεί μιας και το παιχνίδι είχε έρθει και δεν το δέχτηκαν. Τελικά πήρα ένα Bluetooth  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Eddy_Gordo είπε

Εμένα στο κατάστημα της Τρίπολης δεν με άφησαν. Είχα κάνει παραγγελία το ghost of tsushima special edition και έβαλα παραλαβή από το κατάστημα ωστε να το πληρώσω αντικαταβολή εξαργυρωνοντας την επιταγή και μου είπαν ότι μπορώ να την εξαργυρωσω μόνο σε προϊόν που είναι ήδη στο κατάστημα τους κι όχι σε κάτι ηλεκτρονικά.  Τους είπα να ακυρώσω παραλαβή και να το πάρω από εκεί μιας και το παιχνίδι είχε έρθει και δεν το δέχτηκαν. Τελικά πήρα ένα Bluetooth  :(

Έπρεπε να βάλεις παραγγελία στο κατάστημα. Θα αργούσε κάποιες μέρες βέβαια, αλλά θα μπορούσες να παραλάβεις το παιχνίδι με εξαργύρωση της επιταγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...