Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Είχε βγει και κατέβηκε τώρα preorder για PS5 στο Amazon Αγγλίας το μοντέλο blue-ray με 2TB δίσκο στις 599 λίρες, του τέστιν σχεδόν 700 ευρώ. Το κατά πόσο οι τιμές αυτές ισχύουν ή αν θα αλλάξουν είναι για να μαντεύει κανείς. Για το παραπάνω SKU όμως τα 7 κατοστάρικα δείχνουν λογικά. Ας κάνω και εγώ μια μαντεία λοιπόν για την τιμή. 499 για το digital only, 549 για το blue ray μοντέλο με κλήση προς τα 599 και έκαστο με τον 1TB δίσκο. 

Οι συγκεκριμένες τιμές δεν ισχύουν

https://www.ign.com/articles/ps5-price-games-amazon-listing-error

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gtattoo.gr/product-tag/pao-gaming-skins/

Έβγαλαν πρόσφατα και σκιν για όλες τις κονσόλες(προσωπικά μου αρέσουν πολυ τα χειριστήρια)

Υγ:σόρρυ για το οφ τοπικ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, ryu_hadouken είπε

PDS13 , fotis13 , babis13 , michael13 

Το xbox εβγαλε xbox one panathinaikos edition στη Sony πάτε...😆

https://www.skroutz.gr/s/9351520/Microsoft-Xbox-One-500GB-Panathinaikos-BC-Limited-Edition-NBA-2K16-SE.html

αχαχαχα καλο .

Θα το παρω και αυτο  αργοτερα, αν βγαλει σε αυτη την γενια αποκλειστικα που να μου  αρεσουν   ..

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Fotis13 είπε

χαχαχα Εχεις πολυ πλακα πραγματικα . Ευτυχως που  εισαι παλιο μελος και ξερεις τι παιζει  με μενα αλλα πουλας τρελιτσα .Οτι σε κανει να νιωθεις χαρουμενος  εγω θα στο χαλασω ?

Spoiler

Καταρχάς θα σου ζητήσω συγνώμη για τον χαρακτηρισμό. Δεν τον εννοούσα φυσικά. Στο ποστ σου ήσουν αρκετά προσβλητικός και το να είσαι προσβλητικός είναι πολύ εύκολο. Μόνο αυτό ήθελα να δείξω. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Malthador είπε

Όσοι λέτε ότι αυτό με το blu-ray θα κοστίζει +100 ευρώ, πιστεύετε ότι το drive θα είναι από χρυσό 18 καρατίων or smth; 

Οντως δεν εχει nintendo tax η Sony :P 

Θα πηγαινα all digital αλλα δεν ειναι ακομα η στιγμη, εχω καποια physical στο ps4 και θελω να εχω την επιλογη, ο τροπος για να σε δελεασει ειναι μια αρκετα χαμηλοτερη τιμη της ταξεως που αναφερεις αλλιως ποιος ο λογος? 

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Καταρχάς θα σου ζητήσω συγνώμη για τον χαρακτηρισμό. Δεν τον εννοούσα φυσικά. Στο ποστ σου ήσουν αρκετά προσβλητικός και το να είσαι προσβλητικός είναι πολύ εύκολο. Μόνο αυτό ήθελα να δείξω. 

Spoiler

Επειδη το να ζητας συγγνωμη ειναι αντρικη  συμπεριφορα  και δειχνει ατομο που δεν εχει τελικα συμπλεγματα  , κατι που ειναι πολυ σημαντικο .Θα σου ζητησω και εγω συγγνωμη  με την σειρα  μου αν  σου  φανηκε προσβλητικο το ποστ μου .Δεν ειχα τετοια προθεση απλα δεν μπορω τα κλισε .

 

23 λεπτά πριν, Malthador είπε

Όσοι λέτε ότι αυτό με το blu-ray θα κοστίζει +100 ευρώ, πιστεύετε ότι το drive θα είναι από χρυσό 18 καρατίων or smth; 

Ποσο εχει μια  ultra  blu ray συσκευη ?  Σοβαρα ρωταω δεν ξερω .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η sony εδω και πολυ καιρο δειχνει οτι δεν ειναι ετοιμη για το επομενο βημα..θα της παρει μια διετια τριετια  για να δουμε κατι καλο.γιαυτο και χθες γεμισε την παρουσιαση με χαμηλες παραγωγες και cross play games.πια?η sony.. προσωπικα δεν βλεπω κανεναν λογο μεχρι αυτην την στιγμη για day one αγορα.εκτος και κατι αλλαξει.

Αντιθετως απο την απεναντι οχθη εδω και παρα πολυ καιρο δειχνουν οτι χωνουν χρημα με τα κοντεινερ και αυτο ειναι καλο.στην τελικη συμφερει εμας.

 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Fotis13 είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Επειδη το να ζητας συγγνωμη ειναι αντρικη  συμπεριφορα  και δειχνει ατομο που δεν εχει τελικα συμπλεγματα  , κατι που ειναι πολυ σημαντικο .Θα σου ζητησω και εγω συγγνωμη  με την σειρα  μου αν  σου  φανηκε προσβλητικο το ποστ μου .Δεν ειχα τετοια προθεση απλα δεν μπορω τα κλισε .

Ποσο εχει μια  ultra  blu ray συσκευη ?  Σοβαρα ρωταω δεν ξερω .

Κανονικα πρεπει να ρωτησεις ποσο εχουν καμια 10 μυρια blue ray συσκευες για αρχη σε τιμη χονδρικης;😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Κανονικα πρεπει να ρωτησεις ποσο εχουν καμια 10 μυρια blue ray συσκευες για αρχη σε τιμη χονδρικης;😁

Οχι αυτο αφορα μονο την Sony , η κοστολογηση γινεται στην λιανικη που ειμαστε εμεις .Εσυ οταν πηρες το αμαξι σου το πηρες οσο στοιχισε στην εταιρεια ?Τα παπουτσια σου μηπως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 minutes ago, Fotis13 said:
  Reveal hidden contents

Επειδη το να ζητας συγγνωμη ειναι αντρικη  συμπεριφορα  και δειχνει ατομο που δεν εχει τελικα συμπλεγματα  , κατι που ειναι πολυ σημαντικο .Θα σου ζητησω και εγω συγγνωμη  με την σειρα  μου αν  σου  φανηκε προσβλητικο το ποστ μου .Δεν ειχα τετοια προθεση απλα δεν μπορω τα κλισε .

Ποσο εχει μια  ultra  blu ray συσκευη ?  Σοβαρα ρωταω δεν ξερω .

Δεν έχει σημασία αυτό. 

Όταν βγήκε το X1S All Digital κόστιζε ένα πενηντάρικο λιγότερο από το X1S με το drive. Γιατί να κοστίζει 100 ευρώ παραπάνω δύο χρόνια μετά κάτι αντίστοιχο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...