Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, sndev είπε

Αυτόματο είναι κ εμενα ηρθε αμεσως χθες κ ειναι αντικαταβολή 

Και σε μενα αμεσως ηρθε το sms .Παντως διαβαζω σε διαφορα sites   πως εχει γινει χαμος με τις προπαραγγελιες  και εδω και στο εξωτερικο .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Τώρα που το συνειδητοποιώ, δημιουργείται κι άλλο ένα σοβαρό πρόβλημα με τις αποφάσεις που έχει πάρει η Sony.

Ας πάρουμε για παράδειγμα το Miles Morales. Το δισκάκι του PS4 θα παίζει με κάποιον τρόπο και στο PS5 (όποιος κι αν είναι αυτός). Επομένως, δημιουργείται το εξής παράδοξο: με την PS4 έκδοση θα μπορείς να χρησιμοποιείς το DS4, αλλά με την PS5 έκδοση του παιχνιδιού δεν θα μπορείς. Και κλάιν για το Spider-man που είναι single player.

Πάμε στο FIFA ξέρω 'γω ή σε κάποιο άλλο multiplayer game: θα υπάρχει το δίλημμα «να αγοράσω την PS5 έκδοση για €80 και να δώσω κι άλλα €70 για το DualSense ή να αγοράσω την PS4 έκδοση για €70 (κατεβάζοντας το PS5 patch) και να παίξει ο φίλος μου με το DS4 που το έχω ήδη αγορασμένο, γλυτώνοντας κανά φράγκο;».

Λίγο αχταρμά τα έχουν κάνει μου φαίνεται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δινετε ιδιαιτερη σημασια στο μηνυμα του κωτσου ειναι αυτοματοποιημενα.Εμενα στο παρελθον ειχαν ακυρωσει παραγγελια ετσι γιατι λεει ειχε περασει καιρος απο το preorder..Και τοτε ειχα παρει να ζητησω εξηγησεις αφου ειχα κανει καιρο το preorder και μου απαντησαν οτι το συστημα ειναι αυτοματοποιημενο....Η μαλακια τους ειναι οτι δεν στελνουν μηνυμα νωριτερα να σου πουνε οτι τρως ακυρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, icenex είπε

Μην δινετε ιδιαιτερη σημασια στο μηνυμα του κωτσου ειναι αυτοματοποιημενα.Εμενα στο παρελθον ειχαν ακυρωσει παραγγελια ετσι γιατι λεει ειχε περασει καιρος απο το preorder..Και τοτε ειχα παρει να ζητησω εξηγησεις αφου ειχα κανει καιρο το preorder και μου απαντησαν οτι το συστημα ειναι αυτοματοποιημενο....Η μαλακια τους ειναι οτι δεν στελνουν μηνυμα νωριτερα να σου πουνε οτι τρως ακυρο.

kαλα ναι κλαιν,  ετσι και αλλιως  θα παρουν πολυ λιγοτερα τεμαχια απο τις προπαραγγελιες .Παλι θα πεσουν πολλα ακυρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τώρα που το συνειδητοποιώ, δημιουργείται κι άλλο ένα σοβαρό πρόβλημα με τις αποφάσεις που έχει πάρει η Sony.

Ας πάρουμε για παράδειγμα το Miles Morales. Το δισκάκι του PS4 θα παίζει με κάποιον τρόπο και στο PS5 (όποιος κι αν είναι αυτός). Επομένως, δημιουργείται το εξής παράδοξο: με την PS4 έκδοση θα μπορείς να χρησιμοποιείς το DS4, αλλά με την PS5 έκδοση του παιχνιδιού δεν θα μπορείς. Και κλάιν για το Spider-man που είναι single player.

Πάμε στο FIFA ξέρω 'γω ή σε κάποιο άλλο multiplayer game: θα υπάρχει το δίλημμα «να αγοράσω την PS5 έκδοση για €80 και να δώσω κι άλλα €70 για το DualSense ή να αγοράσω την PS4 έκδοση για €70 (κατεβάζοντας το PS5 patch) και να παίξει ο φίλος μου με το DS4 που το έχω ήδη αγορασμένο, γλυτώνοντας κανά φράγκο;».

Λίγο αχταρμά τα έχουν κάνει μου φαίνεται.

Μέσα στον κυκεωνα των 2 τελευταίων ημερών έχει αναφερθεί και αυτό και προφανώς δεν το ειδες..

Για το Μοραλες λέω όχι για το φιφα..  

Όσον αφορά στο 2ο θα διαφωνησω. Πσ5 και dualsense. Θα είναι μεγάλη αναβάθμιση στο gameplay για το φιφα...not.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά και παρόλο που έχω προπαραγγείλει το PS5 θεωρώ ότι το τελευταίο ειδικά διάστημα η Sony μου έβγαλε μια Nintendo-ίλα. Οι τύποι πατάν στην έλλειψη ανταγωνισμού (στο μυαλό τους?) και επειδή είναι καβάλα στο άλογο κάνουν τη μία μαλακία μετά την άλλη. Στο παρελθόν βλέπαν τα λάθη του ανταγωνισμού και φρόντιζε να μη τα κάνει και η ίδια. Τώρα δε συμβαίνει κάτι τέτοιο με τρανό παράδειγμα τα cross-gen.

Είναι θαρρείς έχουν αποκοπεί από τη πραγματικότητα. Δε βλέπουν ότι βασικός ανταγωνιστής τους είναι το gamepass και όχι τα Xbox? Προφανώς και το βλέπουν για αυτό και προχώρησαν στο PS Plus Collection. Το πρόβλημα είναι γιατί το κάναν τόσο δειλά και με το σταγονόμετρο? Εδώ και 7 χρόνια έχουν δώσει καμιά 170 games με τη πλειοψηφία τους να είναι χρέπια. Βάζεις μωρή Sony τα 18 "top" παιχνίδια. Γιατί δε βάζεις και τα άλλα 150? Τι φοβάσαι? Μη χάσεις τις πωλήσεις του Gravity Rush το 2020 που πρέπει να είναι μονοψήφιες? Κάντο να τελειώσεις το console war επί τόπου.

Τρώει το Xbox εδώ και βδομάδες το σκατό με τα cross-gen και η Sony πετάει χαρταετό και τηρεί σιγή ιχθύος. Λες και αν αργήσει να πει τα δικά της πλάνα το χώσιμο θα είναι μικρότερο.

Με τη Backwards compatibility πάλι έλλειψη πληροφοριών.

Με τα pre-orders πάλι τσίρκο. Δε μπορεί να ελέγξει τους retailers της να τις ανοίξουν συγκεκριμένη ώρα και έγινε όλο αυτό? 

Με τα DS5 μαλακίζεται. Είναι δυνατόν η αιτιολογία να είναι ότι "θέλουμε οι gamers να έχουν τη full experience"? Αν είναι κάνε υποχρεωτικά και τα ακουστικά σου και μια από τις PS5 ready τηλεοράσεις σου να δούμε πώς θα πάει.

Να δούμε πότε και αν θα καταλάβουν ότι το να αντιγράφουν τη Nintendo στις αντι-consumer πολιτικές τους και στο να είναι εκτός πραγματικότητας δε θα τους βγει σε καλό και ή θα το διορθώσουν ή δε θα πάρουν χαμπάρι το πότε θα αλλάξουν τα κόζια και τότε ίσως να είναι αργά. Μπορεί και ο ανταγωνισμός τους να κάνει τη μία μαλακία μετά την άλλη αλλά τουλάχιστον εγώ τους νοιώθω πιο κοντά στον gamer με την όλη επικοινωνία τους.

 

Όλα τα παραπάνω είναι από ένα δηλωμένο Sony fanboy που έχει ήδη παραγγείλει το PS5.

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τώρα που το συνειδητοποιώ, δημιουργείται κι άλλο ένα σοβαρό πρόβλημα με τις αποφάσεις που έχει πάρει η Sony.

Ας πάρουμε για παράδειγμα το Miles Morales. Το δισκάκι του PS4 θα παίζει με κάποιον τρόπο και στο PS5 (όποιος κι αν είναι αυτός). Επομένως, δημιουργείται το εξής παράδοξο: με την PS4 έκδοση θα μπορείς να χρησιμοποιείς το DS4, αλλά με την PS5 έκδοση του παιχνιδιού δεν θα μπορείς. Και κλάιν για το Spider-man που είναι single player.

Πάμε στο FIFA ξέρω 'γω ή σε κάποιο άλλο multiplayer game: θα υπάρχει το δίλημμα «να αγοράσω την PS5 έκδοση για €80 και να δώσω κι άλλα €70 για το DualSense ή να αγοράσω την PS4 έκδοση για €70 (κατεβάζοντας το PS5 patch) και να παίξει ο φίλος μου με το DS4 που το έχω ήδη αγορασμένο, γλυτώνοντας κανά φράγκο;».

Λίγο αχταρμά τα έχουν κάνει μου φαίνεται.

για το miles morales , τη standard edition που θα παιζει και στο ps4, ειπαν οτι θα εχει την ιδια τιμη και στο ps5...κανονικα ετσι θα πρεπει να ειναι σε ολα τα crossgen παιχνιδια...Μη σου πω οτι θα επρεπε να ειναι το ιδιο δισκακι για τα retail...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Όσοι το αγοράσετε day one ποιο παιχνίδι θα τιμήσετε;

Εγώ είμαι μεταξύ legion και morales

Demons Souls kai Cyberpunk .

Με τον ρυθμο που παιζω αυτα τα 2 θα με βγαλουν 3 μηνες σιγουρα .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Γενικά και παρόλο που έχω προπαραγγείλει το PS5 θεωρώ ότι το τελευταίο ειδικά διάστημα η Sony μου έβγαλε μια Nintendo-ίλα. Οι τύποι πατάν στην έλλειψη ανταγωνισμού (στο μυαλό τους?) και επειδή είναι καβάλα στο άλογο κάνουν τη μία μαλακία μετά την άλλη. Στο παρελθόν βλέπαν τα λάθη του ανταγωνισμού και φρόντιζε να μη τα κάνει και η ίδια. Τώρα δε συμβαίνει κάτι τέτοιο με τρανό παράδειγμα τα cross-gen.

Είναι θαρρείς έχουν αποκοπεί από τη πραγματικότητα. Δε βλέπουν ότι βασικός ανταγωνιστής τους είναι το gamepass και όχι τα Xbox? Προφανώς και το βλέπουν για αυτό και προχώρησαν στο PS Plus Collection. Το πρόβλημα είναι γιατί το κάναν τόσο δειλά και με το σταγονόμετρο? Εδώ και 7 χρόνια έχουν δώσει καμιά 170 games με τη πλειοψηφία τους να είναι χρέπια. Βάζεις μωρή Sony τα 18 "top" παιχνίδια. Γιατί δε βάζεις και τα άλλα 150? Τι φοβάσαι? Μη χάσεις τις πωλήσεις του Gravity Rush το 2020 που πρέπει να είναι μονοψήφιες? Κάντο να τελειώσεις το console war επί τόπου.

Τρώει το Xbox εδώ και βδομάδες το σκατό με τα cross-gen και η Sony πετάει χαρταετό και τηρεί σιγή ιχθύος. Λες και αν αργήσει να πει τα δικά της πλάνα το χώσιμο θα είναι μικρότερο.

Με τη Backwards compatibility πάλι έλλειψη πληροφοριών.

Με τα pre-orders πάλι τσίρκο. Δε μπορεί να ελέγξει τους retailers της να τις ανοίξουν συγκεκριμένη ώρα και έγινε όλο αυτό? 

Με τα DS5 μαλακίζεται. Είναι δυνατόν η αιτιολογία να είναι ότι "θέλουμε οι gamers να έχουν τη full experience"? Αν είναι κάνε υποχρεωτικά και τα ακουστικά σου και μια από τις PS5 ready τηλεοράσεις σου να δούμε πώς θα πάει.

Να δούμε πότε και αν θα καταλάβουν ότι το να αντιγράφουν τη Nintendo στις αντι-consumer πολιτικές τους και στο να είναι εκτός πραγματικότητας δε θα τους βγει σε καλό και ή θα το διορθώσουν ή δε θα πάρουν χαμπάρι το πότε θα αλλάξουν τα κόζια και τότε ίσως να είναι αργά. Μπορεί και ο ανταγωνισμός τους να κάνει τη μία μαλακία μετά την άλλη αλλά τουλάχιστον εγώ τους νοιώθω πιο κοντά στον gamer με την όλη επικοινωνία τους.

Όλα τα παραπάνω είναι από ένα δηλωμένο Sony fanboy που έχει ήδη παραγγείλει το PS5.

Μαλλον ηρθε η ωρα να σπασεις το αποστημα. 

Δεν χρειαζεται να ειναι κανενας μας φανατικος οπαδος οποιασδηποτε εταιρειας, ιδιως εκεινων που ακολουθουν τοσο αντικαταναλωτικες πρακτικες. Η νοσταλγια και η επικοινωνια του καθενος απο εμας με τα προιοντα τους, ειναι αλλη κατασταση η οποια θα πρεπει να ειναι διακριτη. Και ειναι σεβαστη και επιθυμητη. Αλλο πραγμα οι devs, αλλο οι χαρτογιακαδες σαν τον Κυριο Ryan και τον Κυριο Mattrick παλιοτερα με τα φοβερα πλανα τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kostiger είπε

Μαλλον ηρθε η ωρα να σπασεις το αποστημα. 

Δεν χρειαζεται να ειναι κανενας μας φανατικος οπαδος οποιασδηποτε εταιρειας, ιδιως εκεινων που ακολουθουν τοσο αντικαταναλωτικες πρακτικες. Η νοσταλγια και η επικοινωνια του καθενος απο εμας με τα προιοντα τους, ειναι αλλη κατασταση η οποια θα πρεπει να ειναι διακριτη. Και ειναι σεβαστη και επιθυμητη. Αλλο πραγμα οι devs, αλλο οι χαρτογιακαδες σαν τον Κυριο Ryan και τον Κυριο Mattrick παλιοτερα με τα φοβερα πλανα τους.

Η αρνητική κριτική της Sony που έκανε δεν συνεπάγεται ότι θεωρώ την πρόταση της Microsoft συνολικά καλύτερη. Πιο πολύ είναι της λογικής εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.

Χίλια καλά έχει η Microsoft αλλά δυστυχώς όσο τετριμμένο και να ακούγεται δεν έχει παιχνίδια. Ή για να το πω διαφορετικά δεν έχει παιχνίδια που να με "καίνε". Ή ακόμη καλύτερα δε μπορώ να φανταστώ να στερηθώ τα exclusives της Sony τα οποία είναι όχι ένα και δυο σκαλιά αλλά ορόφους ολόκληρους πάνω από τον ανταγωνισμό.

Πιθανόν να πάρω και ένα XSS πάντως αν δω ότι o μικρός θα μου αφήσει επαρκή χρόνο για gaming γιατί για την ώρα είμαστε στις 2 ώρες περίπου τη βδομάδα maximum.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Η αρνητική κριτική της Sony που έκανε δεν συνεπάγεται ότι θεωρώ την πρόταση της Microsoft συνολικά καλύτερη. Πιο πολύ είναι της λογικής εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.

Χίλια καλά έχει η Microsoft αλλά δυστυχώς όσο τετριμμένο και να ακούγεται δεν έχει παιχνίδια. Ή για να το πω διαφορετικά δεν έχει παιχνίδια που να με "καίνε". Ή ακόμη καλύτερα δε μπορώ να φανταστώ να στερηθώ τα exclusives της Sony τα οποία είναι όχι ένα και δυο σκαλιά αλλά ορόφους ολόκληρους πάνω από τον ανταγωνισμό.

Πιθανόν να πάρω και ένα XSS πάντως αν δω ότι o μικρός θα μου αφήσει επαρκή χρόνο για gaming γιατί για την ώρα είμαστε στις 2 ώρες περίπου τη βδομάδα maximum.

Δεν υπονοησα αυτο. Λαθος καταλαβες. Δεν στρατολογω κοσμο για το ΧΒΟΧ. Στο στειρο οπαδισμο εναντιωνομαι και δεν το αναφερω ειδικα για εσενα. Απο οπου κι αν προερχεται να συμπληρωσω γιατι δεν γινεται αντιληπτο διαπιστωνω. Εφοσον προτιμας Σονυ πολυ καλα και αγια κανεις και προπαραγγελνεις το ps5 και θα παιζεις εκει τα παιχνιδια σου. Τοσο απλο ειναι. Κι εγω θα το αγορασω καποια στιγμη. Οταν θα ειναι ωριμες οι συνθηκες για εμενα ομως. Τωρα δεν ειναι. Και στην τιμη που το θελω και με ενδεχομενα αρχικα προβληματα να εχουν διορθωθει. Και το κυριοτερο με πραγματικα next-gen games, οχι αυτα που θα μπορω να τα παιξω και στο προ.

Πρεπει να ειμαι πολυ ανωμαλος τελικα, οπως αποδεικνυεται, δεν εξηγειται διαφορετικα. Μου αρεσουν και τα Last of Us και τα Uncharted και τα Gears και τα Halo. ΧΒΟΤ και για τους Σονακηδες, Κρυφο-Σονυ για τους ΧΒΟΧαδες και παει λεγοντας.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

 

Χίλια καλά έχει η Microsoft αλλά δυστυχώς όσο τετριμμένο και να ακούγεται δεν έχει παιχνίδια. Ή για να το πω διαφορετικά δεν έχει παιχνίδια που να με "καίνε". Ή ακόμη καλύτερα δε μπορώ να φανταστώ να στερηθώ τα exclusives της Sony τα οποία είναι όχι ένα και δυο σκαλιά αλλά ορόφους ολόκληρους πάνω από τον ανταγωνισμό.

 

Tαυτιζομαι απολυτα .

Αν και εχω δηλωσει πως αν βγαλει καποια στιγμη μεσα στην γενια παιχνιδια αποκλειστικα που να με ενδιαφερουν  θα παρω και το series X .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι ακομα παικτες μου και ειναι οντως τετριμμενο. Εχει παιχνιδια και το ΧΒΟΧ. Λιγοτερα απο τη Σονυ για την ωρα τουλαχιστον, αλλα εχει. Δεν σας αγγιζουν παλι δεκτο, αλλα εχει. Και μια υπομνηση σχετικα με το θεμα. Δεν νομιζω να δουμε και πολλα μεγαλα παιχνιδια απο τη Σονυ μεχρι να κυκλοφορησει και αυτο.

https://www.pcgamer.com/avowed-release-date-gameplay-trailer-pillars-of-eternity/

Τελος το off-topic απο εμενα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά παιχνίδια έχει όπως και το Switch.Για κάποιο λόγο,εμείς οι σονακηδες νομίζουμε ότι η κονσόλα μας μόνο έχει παιχνίδια.Στο Forza Horizon 4 έχω γράψει πάνω από 300 ώρες όπως και στο sea of thieves με παρέα.Ναι,τα λατρεύω λίγο παραπάνω κάποια παιχνίδια της Sony αλλά μη λέμε και ό,τι θέλουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kostiger είπε

Δεν υπονοησα αυτο. Λαθος καταλαβες. Δεν στρατολογω κοσμο για το ΧΒΟΧ. Στο στειρο οπαδισμο εναντιωνομαι και δεν το ανεφερω ειδικα για εσενα. Απο οπου κι αν προερχεται να συμπληρωσω γιατι δεν γινεται αντιληπτο διαπιστωνω. Εφοσον προτιμας Σονυ πολυ καλα και αγια κανεις και προπαραγγελνεις το ps5 και θα παιζεις εκει τα παιχνιδια σου. Τοσο απλο ειναι. Κι εγω θα το αγορασω καποια στιγμη. Οταν το θα ειναι ωριμες οι συνθηκες για εμενα ομως.

Πρεπει να ειμαι πολυ ανωμαλος τελικα, οπως αποδεικνυεται, δεν εξηγειται διαφορετικα. Μου αρεσουν και τα Last of Us και τα Uncharted και τα Gears και τα Halo. ΧΒΟΤ και για τους Σονακηδες, Κρυφο-Σονυ για τους ΧΒΟΧαδες και παει λεγοντας.

Ο οπαδισμός/φανατισμός για τη Sony/Nintendo/Microsoft είναι κάτι ηλίθιο εκτός και αν είσαι μέτοχός τους.

Όταν μιλάμε για gaming δεν υπάρχουν κονσόλες. Οι κονσόλες είναι απλά ένα μαύρο ή ένα άσπρο, άσχημο συνήθως, κουτί. Αυτό που αγαπάμε και μας κάνει να παθιαζόμαστε είναι τα games όχι οι κονσόλες. Ας κλείσει το τμήμα Hardware της Sony και ας μείνει σαν Software Publisher και να βγάζει τα games της για Xbox. Ποσώς με ενδιαφέρει. Μη σου πω σαν καταναλωτή μάλλον η καλύτερή μου γιατί δε θα χρειάζεται να αγοράζω πολλές κονσόλες ή να προβληματίζομαι στο ποια να πάρω.

Όταν λοιπόν με έχεις δει εμένα να εκτροχιάζομαι και να φανατίζομαι έχει να κάνει με τα games κυρίως και όχι με τη κονσόλα αυτή καθαυτή. Διαβάζω για teraflops, για digital foundry, για αναλύσεις, για ray-tracing, για FPS, για gamepass κτλ. και εκεί κλοτσάω γιατί καλά όλα αυτά ρε παιδιά αλλά God Of War θα παίξω? FF16? Demon Souls? Τι σκατά θα παίξω με όλα αυτά τα features εκτός από CoD και Fifa? Αντίστροφα φαντάζομαι σκέφτεται κάποιος που προτιμάει τα games της άλλης πλευράς ή στη δική του ζυγαριά τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι πιο σημαντικά για λόγους που εγώ δε κατανοώ.

Το απόστημα που δε μπορώ να σπάσω δεν είναι η Sony. Είναι τα games που τυχαίνει να παίζουν στη πλατφόρμα της Sony.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...