Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, spartan29gr είπε

Ετσι γινονται παντα τα πραγματα

Οταν δεν μπορεις να αποδεχθεις την πραγματικοτητα,προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα

Τωρα για εσενα το παιχνιδι μπορει να ειναι παιχνιδαρα,αλλα πραγματικα σε λυπαμαι φιλαρακο

Παιζεις ενα μισοτελιωμενο χαλι, και χανεις ολο αυτο το ιμερσιον που θα μπορουσε να παρεις απο μια ποιο ολοκληρωμενη εμπειρια

Οταν και  οτε αποφασισουν να το φτιαξουν ενα 20αρικι απο εμενα στους απατεωνες, και πολυ τους  ειναι.

Καλα εκτος οτι η Α.Ι μεσα στο παιχνιδι  ειναι τραγικη, ειναι και παντελως σπασμενη.😂.Λολ

10 χρονια καθαρο δουλεμα τελικα,απο τους ερασιτεχνες προγραμματιστες της υπερτιμημενης cd project

 

Εσυ νομιζεις οτι με αυτα τα μικρα πατς θα διορθωθει αυτο το χαλι?

Αν δεν περασει τουλαχιστον κανα 6μηνο και βαλε,.Μην περιμενεις να δεις ικανοποιητικα αποτελεσματα απο τοσο νωρις

Ακομα και τωρα διαβαζω αναφορες οτι τα κρασαρισματα συνεχιζονται αμειωτα.Ακομα και μετα  και την  τελευταια ενημερωση.

Δες εδώ πόσα patches πήρε το the witcher 3 για να στρώσει. Σε βάθος χρόνου φυσικά. Η ουσία είναι ότι έστρωσε. Αυτό θα πάθει και αυτό. Τώρα σε πόσο χρόνο δεν ξέρω, δεν είμαι μάντης, όποτε μπορέσουν, θες 6 μήνες? Ας είναι 6 αλλά να μπορούμε να το παίξουμε αξιοπρεπώς.

https://witcher.fandom.com/wiki/Category:The_Witcher_3_patches

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spartan29gr είπε

Ετσι γινονται παντα τα πραγματα

Οταν δεν μπορεις να αποδεχθεις την πραγματικοτητα,προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα

Τωρα για εσενα το παιχνιδι μπορει να ειναι παιχνιδαρα,αλλα πραγματικα σε λυπαμαι φιλαρακο

Παιζεις ενα μισοτελιωμενο χαλι, και χανεις ολο αυτο το ιμερσιον που θα μπορουσε να παρεις απο μια ποιο ολοκληρωμενη εμπειρια

Οταν και  οτε αποφασισουν να το φτιαξουν ενα 20αρικι απο εμενα στους απατεωνες, και πολυ τους  ειναι.

Καλα εκτος οτι η Α.Ι μεσα στο παιχνιδι  ειναι τραγικη, ειναι και παντελως σπασμενη.😂.Λολ

10 χρονια καθαρο δουλεμα τελικα,απο τους ερασιτεχνες προγραμματιστες της υπερτιμημενης cd project

 

Εσυ νομιζεις οτι με αυτα τα μικρα πατς θα διορθωθει αυτο το χαλι?

Αν δεν περασει τουλαχιστον κανα 6μηνο και βαλε,.Μην περιμενεις να δεις ικανοποιητικα αποτελεσματα απο τοσο νωρις

Ακομα και τωρα διαβαζω αναφορες οτι τα κρασαρισματα συνεχιζονται αμειωτα.Ακομα και μετα  και την  τελευταια ενημερωση.

Δυστυχώς καμία επαφή με την πραγματικότητα και καμία επαφή με game development. Ανάθεμα αν έχεις παίξει και το παιχνίδι (που για να λες ΘΑ το πάρεις κάποια στιγμή, μάλλον όχι). Θα ήθελα βέβαια να σας δω αν την ίδια κίνηση είχε κάνει η MS και όχι η Sony. Τότε θα ήταν τρομερή παιχνιδάρα! Το λήγω όμως εδώ γιατί πάλι χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.

 

1 ώρα πριν, music_lover είπε

ok αλλά το σενάριο του να μην ανέβει ξανά καθόλου είναι ακραίο, αν θέλουν να βγάλουν χρήματα και δεν έχουν τάσεις αυτοκτονίας σαν εταιρία, θα κάτσουν και θα το φτιάξουν, έχουν και τους πόρους και τις δυνατότητες, κοντός ψαλμός αλληλούια.

Στο pc είναι όντως μια χαρά παιχνίδι, στις κονσόλες όχι, σε καμία. Μια ματιά στις κριτικές του metacritic αρκεί.

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/cyberpunk-2077

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/cyberpunk-2077

https://www.metacritic.com/game/pc/cyberpunk-2077

Δεν μου λέει κάτι αυτό. Για χίλιους δυο λόγους μπορεί να έχει ένα παιχνίδι κακή βαθμολογία από users. Τα βλέπουμε συνέχεια αυτά. Προσωπικά το έχω παίξει και έχω δει αν είναι οκ ή όχι, και όπως έγραψα και πιο πριν, πολύ καλύτερο από πολλά exclusives.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Δυστυχώς καμία επαφή με την πραγματικότητα και καμία επαφή με game development. Ανάθεμα αν έχεις παίξει και το παιχνίδι (που για να λες ΘΑ το πάρεις κάποια στιγμή, μάλλον όχι). Θα ήθελα βέβαια να σας δω αν την ίδια κίνηση είχε κάνει η MS και όχι η Sony. Τότε θα ήταν τρομερή παιχνιδάρα! Το λήγω όμως εδώ γιατί πάλι χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.

 

Δεν μου λέει κάτι αυτό. Για χίλιους δυο λόγους μπορεί να έχει ένα παιχνίδι κακή βαθμολογία από users. Τα βλέπουμε συνέχεια αυτά. Προσωπικά το έχω παίξει και έχω δει αν είναι οκ ή όχι, και όπως έγραψα και πιο πριν, πολύ καλύτερο από πολλά exclusives.

Kαληνυχτα και καλη βραδια

Και σταματα να τα βλεπεις ολα  vs.Κουραζεις

Μονο εσυ τα πιστευεις αυτα που μας παραθετεις εδω μεσα

Η πραγματικοτητα ομως ειναι εντελως διαφορετικη.

 

spacer.png

Mεσα επεσαν τελικα  τα παιδια,

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δεν καταλαβαίνω είναι οτι διαμαρτύρεστε που η Sony εβγαλε το CP2077 απο το store ενω εσεις οι ιδιοι λέγατε οτι το digital PS5 ειναι πεταμενα λεφτα μπροστα στο disk και για ποιο λόγο να το πάρουμε. Αφού έχετε το disk, τι σας ενδιαφέρει τι κάνει η Sony με το store. Αγοράστε το game απο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Δεν μου λέει κάτι αυτό. Για χίλιους δυο λόγους μπορεί να έχει ένα παιχνίδι κακή βαθμολογία από users. Τα βλέπουμε συνέχεια αυτά. Προσωπικά το έχω παίξει και έχω δει αν είναι οκ ή όχι, και όπως έγραψα και πιο πριν, πολύ καλύτερο από πολλά exclusives.

Δεν μπορώ να βασιστώ όμως στην προσωπική σου άποψη, ούτε εσύ στην δική μου φυσικά. Οπότε, μέχρι να το δοκιμάσω, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να βασιστώ στην άποψη των πολλών που το δοκίμασαν, είτε είναι home users αυτοί, είτε review sites. Και με μια απλή αναζήτηση βλέπω πολλά παράπονα για την απόδοση του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Ετσι γινονται παντα τα πραγματα

Οταν δεν μπορεις να αποδεχθεις την πραγματικοτητα,προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα

Τωρα για εσενα το παιχνιδι μπορει να ειναι παιχνιδαρα,αλλα πραγματικα σε λυπαμαι φιλαρακο

Παιζεις ενα μισοτελιωμενο χαλι, και χανεις ολο αυτο το ιμερσιον που θα μπορουσε να παρεις απο μια ποιο ολοκληρωμενη εμπειρια

Οταν και  οτε αποφασισουν να το φτιαξουν ενα 20αρικι απο εμενα στους απατεωνες, και πολυ τους  ειναι.

Καλα εκτος οτι η Α.Ι μεσα στο παιχνιδι  ειναι τραγικη, ειναι και παντελως σπασμενη.😂.Λολ

8 χρονια καθαρο δουλεμα τελικα,απο τους ερασιτεχνες προγραμματιστες της υπερτιμημενης cd project

 

Εσυ νομιζεις οτι με αυτα τα μικρα πατς θα διορθωθει αυτο το χαλι?

Αν δεν περασει τουλαχιστον κανα 6μηνο και βαλε,.Μην περιμενεις να δεις ικανοποιητικα αποτελεσματα απο τοσο νωρις

Ακομα και τωρα διαβαζω αναφορες οτι τα κρασαρισματα συνεχιζονται αμειωτα.Ακομα και μετα  και την  τελευταια ενημερωση.

Πρέπει να είσαι developer εσύ. Φαίνεσαι έμπειρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Δεν μου λέει κάτι αυτό. Για χίλιους δυο λόγους μπορεί να έχει ένα παιχνίδι κακή βαθμολογία από users. Τα βλέπουμε συνέχεια αυτά. Προσωπικά το έχω παίξει και έχω δει αν είναι οκ ή όχι, και όπως έγραψα και πιο πριν, πολύ καλύτερο από πολλά exclusives.

Δε με λες πασαμ, να τονισω πρωτα οτι το παιχνιδι μου ειναι αδιαφορο και ολη αυτη η αγιοποιηση της εταιρειας μου τη σπαει αφανταστα.

Οταν μια εταιρεια ετοιμαζει ενα παιχνιδια για μια κονσολα, και κρυβει footage απο την εν λογω κονσολα, σκοπιμα ωστε να πουλησει οσες περισσοτερες κοπιες μπορει και ξερει οτι το παιχνιδι τρεχει σκατα, τι περιμενεις απο το user score? Aυτο που κανανε ειναι ανηθικο, ειναι ντροπη πραγματικα

Μην τους υπερασπιζεστε

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Δε με λες πασαμ, να τονισω πρωτα οτι το παιχνιδι μου ειναι αδιαφορο και ολη αυτη η αγιοποιηση της εταιρειας μου τη σπαει αφανταστα.

Οταν μια εταιρεια ετοιμαζει ενα παιχνιδια για μια κονσολα, και κρυβει footage απο την εν λογω κονσολα, σκοπιμα ωστε να πουλησει οσες περισσοτερες κοπιες μπορει και ξερει οτι το παιχνιδι τρεχει σκατα, τι περιμενεις απο το user score? Aυτο που κανανε ειναι ανηθικο, ειναι ντροπη πραγματικα

Μην τους υπερασπιζεστε

Ναι μωρέ τα σκατωσαν λόγω χαρτογιακαδων λογικά - ήθελε κάνα διμηνακι δουλειά ακόμα αλλά τους σπάσαν και τα @@ λίγο να βγεί οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Μα δεν λέμε για τους κατόχους του PS4.

Λέμε για τους κατόχους του digital-only PS5. Αυτοί δεν θα μπορέσουν να παίξουν CP2077 ακόμα και όταν βγει το current-gen patch, στην περίπτωση που το game δεν ανέβει ξανά στο store. Και το game δεν θα ανέβει αν δεν μπορεί να τρέξει σωστά σε PS4. Το ξεκαθάρισε η Sony αυτό, μιας και αν ήθελε θα μπορούσε να το κάνει και τώρα available σε PS5 κονσόλες μόνο (που εκεί τρέχει μια χαρά το game - τα glitches είναι άλλη ιστορία), αλλά δεν το έκανε, αντ' αυτού το κατέβασε εντελώς από το store.

Από την άλλη, οι owners του physical PS5 θα μπορούν να βάλουν το δισκάκι, θα κατεβάσουν και το patch και θα παίξουν κανονικά το game.

Εγω βλεπω τεραστια μαγκια στι κινηση της Σονυ. Και δειχνει και τρελο respect στους πελατες της. Το προιον για την κονσολα που βγηκε ειναι απαραδεκτο, οποτε καλα εκανε και το κατεβασε.

Επισης μην ξεχνας οτι το παιχνιδι ειναι για το ps4 και οχι για το ps5. Εγω πιστευω θα ακολουθησει και η MS, και αν δεν ακολουθησει δινει πατημα για μελλοντικες απατες οπως το cyberpunk

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chncynic είπε

Ναι μωρέ τα σκατωσαν λόγω χαρτογιακαδων λογικά - ήθελε κάνα διμηνακι δουλειά ακόμα αλλά τους σπάσαν και τα @@ λίγο να βγεί οπότε...

Αυτό το πράγμα, ότι δηλαδή αποφάσισαν να κυκλοφορήσουν το παιχνίδι επειδή το ζητούσε πολύ ο κόσμος και αυτοί έλεγαν όχι δεν γίνεται, αλλά τι να κάνουν τελικά, δέχθηκαν τα 60 και 70 ευρώ 8 εκατομμυρίων τουλάχιστον πελατών με βαριά καρδία, καταντάει αστείο. Ήξεραν πάρα πολύ καλά την απαράδεκτη κατάσταση που κυκλοφόρησε το παιχνίδι στις παλιές κονσόλες και επίτηδες έκρυψαν την αλήθεια μέχρι την ημέρα κυκλοφορίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stevenfins είπε

Αυτό το πράγμα, ότι δηλαδή αποφάσισαν να κυκλοφορήσουν το παιχνίδι επειδή το ζητούσε πολύ ο κόσμος και αυτοί έλεγαν όχι δεν γίνεται, αλλά τι να κάνουν τελικά, δέχθηκαν τα 60 και 70 ευρώ 8 εκατομμυρίων τουλάχιστον πελατών με βαριά καρδία, καταντάει αστείο. Ήξεραν πάρα πολύ καλά την απαράδεκτη κατάσταση που κυκλοφόρησε το παιχνίδι στις παλιές κονσόλες και επίτηδες έκρυψαν την αλήθεια μέχρι την ημέρα κυκλοφορίας.

Ναι ρε δεν εννοώ τους καταναλωτές, τους μετόχους εννοώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν έπεσα απόντα σύννεφα με την φάση του cyberpunk. Ένα παιχνίδι τέτοιου βεληνεκούς εννοείται πως δεν θα έβγαινε σωστό. Το είχα ψιλιαστει ότι θα ήταν σκουπίδι για αρχή αλλά λόγω ότι όλοι είναι με το δάκτυλο στις προπαραγγελιες θα έπαιρνε ψωμάκι πισω η εταιρεία θα βαρουσαν υπερωρίες και θα φτιάξει.

Λογικό είναι πρέπει και να παίρνεις όχι μόνο να δίνεις.

Καλά για Xbox one και ps4 ούτε που το σκέφτηκα. Σαν να μην υπάρχουν οι κονσόλες αυτές.

Επεξ/σία από Tetrabitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chncynic είπε

Ναι ρε δεν εννοώ τους καταναλωτές, τους μετόχους εννοώ :)

Οκ σόρρυ τότε αν φάνηκα επιθετικός. Είναι επειδή δυστυχώς το έχω δει πολλές φορές τις τελευταίες ημέρες, ότι δηλαδή φταίει ο ίδιος ο κόσμος που το αγόρασε για τις παλιές κονσόλες και ότι θα έπρεπε να ήξερε καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Δε με λες πασαμ, να τονισω πρωτα οτι το παιχνιδι μου ειναι αδιαφορο και ολη αυτη η αγιοποιηση της εταιρειας μου τη σπαει αφανταστα.

Οταν μια εταιρεια ετοιμαζει ενα παιχνιδια για μια κονσολα, και κρυβει footage απο την εν λογω κονσολα, σκοπιμα ωστε να πουλησει οσες περισσοτερες κοπιες μπορει και ξερει οτι το παιχνιδι τρεχει σκατα, τι περιμενεις απο το user score? Aυτο που κανανε ειναι ανηθικο, ειναι ντροπη πραγματικα

Μην τους υπερασπιζεστε

 

13 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Εγω βλεπω τεραστια μαγκια στι κινηση της Σονυ. Και δειχνει και τρελο respect στους πελατες της. Το προιον για την κονσολα που βγηκε ειναι απαραδεκτο, οποτε καλα εκανε και το κατεβασε.

Επισης μην ξεχνας οτι το παιχνιδι ειναι για το ps4 και οχι για το ps5. Εγω πιστευω θα ακολουθησει και η MS, και αν δεν ακολουθησει δινει πατημα για μελλοντικες απατες οπως το cyberpunk

Μυστόπανο μου άκου, εδώ μιλάμε για το παιχνίδι(α). Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει η εταιρία γενικά (βλέπε crunch) αν εμένα ως καταναλωτή μου δίνει αυτό που πρέπει και με σέβεται. Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έδωσε σε όλους αυτό που υποσχέθηκε. Μεγάλη μαλακία τους, και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν φταίνε οι developers. Οι από πάνω θέλανε sony και καλά να το βγάλουνε.
Όχι όμως να γράφουμε ότι το παιχνίδι γενικά είναι σκουπίδι. Μην τρελαθούμε. Είναι παιχνιδιάρα και δεν χωράει καμία αμφιβολία. Μάλιστα για μισή δεκαετία ακόμα θα παίρνω και δωρεάν περιεχόμενο.
Δεν παίζει παντού όμως και έπρεπε να είναι ξεκάθαροι σε αυτό. Καμία δικαιολογία σε αυτό.

Και τώρα θα σου μιλήσω ως οικονομολόγος. Η Sony σε έχει χεσμένο. Είναι μια απρόσωπη καπιταλιστική εταιρία. Δεν την ενδιαφέρεις ως μονάδα, την ενδιαφέρεις ως σύνολο. Και αν το σύνολο αρχίσει να τσινάει, με ομαδικές μηνύσεις για το ανύπαρκτο support της, θα της γαμήσει την κύρια πηγή εσόδων της. Οπότε πιο είναι το πιο εύκολο; Το βγάζουμε από το store και πουλάμε και μούρη για το πόσο γαμάτη εταιρία είμαστε. Πολύ μακριά όμως από την πραγματικότητα.

6 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Εγώ δεν έπεσα απόντα σύννεφα με την φάση του cyberpunk. Ένα παιχνίδι τέτοιου βεληνεκούς εννοείται πως δεν θα έβγαινε σωστό. Το είχα ψιλιαστει ότι θα ήταν σκουπίδι για αρχή αλλά λόγω ότι όλοι είναι με το δάκτυλο στις προπαραγγελιες θα έπαιρνε ψωμάκι πισω η εταιρεία θα βαρουσαν υπερωρίες και θα φτιάξει.

Λογικό είναι πρέπει και να παίρνεις όχι μόνο να δίνεις.

Καλά για Xbox one και ps4 ούτε που το σκέφτηκα. Σαν να μην υπάρχουν οι κονσόλες αυτές.

@najinblue3 Καταλαβαίνεις καλύτερα μήπως τώρα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

 

Μυστόπανο μου άκου, εδώ μιλάμε για το παιχνίδι(α). Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει η εταιρία γενικά (βλέπε crunch) αν εμένα ως καταναλωτή μου δίνει αυτό που πρέπει και με σέβεται. Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έδωσε σε όλους αυτό που υποσχέθηκε. Μεγάλη μαλακία τους, και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν φταίνε οι developers. Οι από πάνω θέλανε sony και καλά να το βγάλουνε.
Όχι όμως να γράφουμε ότι το παιχνίδι γενικά είναι σκουπίδι. Μην τρελαθούμε. Είναι παιχνιδιάρα και δεν χωράει καμία αμφιβολία. Μάλιστα για μισή δεκαετία ακόμα θα παίρνω και δωρεάν περιεχόμενο.
Δεν παίζει παντού όμως και έπρεπε να είναι ξεκάθαροι σε αυτό. Καμία δικαιολογία σε αυτό.

Και τώρα θα σου μιλήσω ως οικονομολόγος. Η Sony σε έχει χεσμένο. Είναι μια απρόσωπη καπιταλιστική εταιρία. Δεν την ενδιαφέρεις ως μονάδα, την ενδιαφέρεις ως σύνολο. Και αν το σύνολο αρχίσει να τσινάει, με ομαδικές μηνύσεις για το ανύπαρκτο support της, θα της γαμήσει την κύρια πηγή εσόδων της. Οπότε πιο είναι το πιο εύκολο; Το βγάζουμε από το store και πουλάμε και μούρη για το πόσο γαμάτη εταιρία είμαστε. Πολύ μακριά όμως από την πραγματικότητα.

@najinblue3 Καταλαβαίνεις καλύτερα μήπως τώρα;

Eσυ το παιζεις σε υπολογιστη? Και δεν κρινω αν ειναι καλο η κακο παιχνιδι, οπως ειπα δεν με ενδιαφερει το παιχνιδι καθολου, μου ειναι αδιαφορο. Εγω κρινω την κινηση να βγει ανετοιμο, με κακο performance, και να σερνεται στην κυριολεξια σε sub 20 fps.

Απο εκει και περα, το παιχνιδι ειναι για το ps4, οχι για το ps5. Αφου ειναι τετοια ξεφτιλα για το 4αρι, για μενα εκανε πολυ καλα και τους θεωρω μεγαλους μαγκες. Δες κανα βιντεακι να δεις πως τρεχει στο ps4, θα λιωσεις στο γελιο και μετα απο κανα 5λεπτο θα χρειαστεις ασπιρινη για τον πονοκεφαλο :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...