Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά με το τελευταίο firmware μπορείτε επίσης να κάνετε hide παιχνίδια μέσα στην βιβλιοθήκη σας. 

Πολύ χρήσιμο αυτό για μένα. 

Ελπίζω να έχουμε σύντομα και φακέλους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, daredevil92 είπε

Τελικά πότε θα μπορούμε να παραγγείλουμε ps5; Ποτε θα είναι στα μαγαζιά;

Το '22 σίγουρα. Άμα εμβολιαστούμε όλοι ώστε να βγούμε έξω ξανά και να μην παραγγέλνουμε  παραπάνω ηλεκτρονικές συσκευές, ώστε να δημιουργείται υπέρογκη ζήτηση, δεν θα μείνει άμμος στο τέλος για να φτιάξουν τα τσιπς..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Petition για days gone 2 το οποίο αναφέρει σε tweet και ο director του παιχνιδιού. Μου είχε κάνει εντύπωση που στην συνέντευξη με τον Jaffe ήταν κάπως μαζεμένος σε μερικές ερωτήσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, antreas71980 είπε

απο θεμα θορυβου πως τα παει?

το ps4 pro που εχω κανει πολυ θορυβο στο επιπλο της τηλ. και το ειχα βαλει καθετα εκτος επιπλου.

Ο ανεμιστηρας δεν κανει θορυβο πλεον,δεν ακουγεται.

Τωρα το disk drive ισως να ακουγεται καποιες φορες που θα γυρναει το δισκακι αλλα αυτο καλυτερα να το απαντησουν τα παιδια που εχουν αυτη την εκδοση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει θόρυβο(αρκετά εντονο) όταν διαβάζει το cd αλλά διαρκει λιγο..με το τελευταίο update προχθές είπαν ότι μειώθηκε εγώ δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο..Κατά τα άλλα οχι πολύ αθορυβο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon είπε

Μετα την τελευταία αναβάθμηση του controller παρατηρήσατε διαφορά στην δόνηση στα games του PS4;

εγώ που την έκανα δεν παρατήρησα τίποτα ιδιαίτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chek2fire είπε

εγώ που την έκανα δεν παρατήρησα τίποτα ιδιαίτερο 

Η δόνηση ειναι ποιό έντονη τώρα στα PS4 game

Επεξ/σία από vorlon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα κανει ενα βουητο οταν το ανοιγω και εχω παιχνιδι μεσα στο πρωτο μπουτ,μετα και κατα την διαρκεια ειναι αθορυβο,επισης αν δεν εχω παιχνδι μεσα παλι ειναι αθορυβο,αρα το disck drive

Επεξ/σία από di maria kun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, di maria kun είπε

εμενα κανει ενα βουητο οταν το ανοιγω και εχω παιχνιδι μεσα στο πρωτο μπουτ,μετα και κατα την διαρκεια ειναι αθορυβο,επισης αν δεν εχω παιχνδι μεσα παλι ειναι αθορυβο,αρα το dick drive

έτσι κάνει το drive διαβάζει στην αρχή γρήγορα γιαυτό και ο θόρυβος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...