Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ισως ειναι το wifi6 . κ εγω εχω wifi6 router απο day one του ps5 κ δεν εχω τετοιο θεμα με το 5g. Δεν έτυχε βεβαια να δοκιμασω σε παλιοτερο ρουτερ που νε ξεχωριστα οι μπαντες 2.4 κ 5. Σε 100αρα γραμμή είμαι κ η αποσταση ρουτερ πσ5 ειναι στα 8 9 μετρα 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

σε μόνιτορ που δεν υποστηρίζουν vesa 120 hz

Vesa ειναι διεθνες στανταρ για βασεις τοιχου..

https://www.oneforall.com/explore/vesa-mounting-standard-explained#/step-1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Vesa ειναι διεθνες στανταρ για βασεις τοιχου..

https://www.oneforall.com/explore/vesa-mounting-standard-explained#/step-1

Όχι μόνο, είναι πρότυπο και για τα timings στις τηλεοράσεις και οθόνες, αντίστοιχα υπάρχει και το vesa hdr 400,600 κτλ .

Επεξ/σία από chris_g92
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chris_g92 είπε

Όχι μόνο, είναι πρότυπο και για τα timings στις τηλεοράσεις και οθόνες, αντίστοιχα υπάρχει και το vesa hdr 400,600 κτλ .

O.k δεν το ηξερα,μαθαμε και κατι νεο σμρ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, optimus prime είπε

Οταν κατεβαζεις μεγαλα αρχεια,συνεχεια σταματαει το κατεβασμα και χρειαζεται να κανεις restart την κονσολα για να συνεχισεις.

Εμένα το έκανε συνέχεια και στα 2.4 GHz δεν μπορούσα να κατεβάσω τίποτα σχεδόν συνέχεια ήθελε restart είπα ομως να κάνω υπομονή μέχρι το update μήπως και φτιάξει και προς το παρόν φαίνεται να έχει λυθεί το θέμα ευτυχώς. 
 

Επισης με το νέο update υποστηρίζει πλέον και το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης (magic remote lg) και μπορώ να κάνω navigate στα menu του ps5 με το τηλεκοντρόλ! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Εμένα το έκανε συνέχεια και στα 2.4 GHz δεν μπορούσα να κατεβάσω τίποτα σχεδόν συνέχεια ήθελε restart είπα ομως να κάνω υπομονή μέχρι το update μήπως και φτιάξει και προς το παρόν φαίνεται να έχει λυθεί το θέμα ευτυχώς. 
 

Επισης με το νέο update υποστηρίζει πλέον και το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης (magic remote lg) και μπορώ να κάνω navigate στα menu του ps5 με το τηλεκοντρόλ! 

Kαι εγω εβαλα σμρ ενα μεγαλο παιχνιδι να κατεβει και το κατεβασε με την μια χωρις να χρειαστει να κανω restart.

Θα κατεβασω και αυριο αλλο ενα για να το επιβαιβεωσω.

Ωραιο αυτο με το τηλεκοντρολ,θα το δοκιμασω και εγω στην δικη μου,thanks!!

Το χρησιμοποιω και για τα ηχεια μου που τα εχω συνδεδεμενα με earc,χαμηλωνω/δυναμωνω απο το remote!

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, icenex είπε

A ωραιο αυτο με το τηλεκοντρολ της lg...Ποια lg εχετε παιδες? Εγω ειμαι με την b7 φανταζομαι θα το υποστηριζει και στην δικια μου.

Την bx έχω. Λογικά θα την υποστηρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...