Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, john1080 είπε

Επειδη δεν ειμαι Αθηνα,προφανως το στελνω και μου το ξαναστελνουν…Το φτιαχνουν η γινεται αντικατασταση με καινουργιο,μηπως ξερεις φιλε μου;;

Απο οτι ξερω το στελνεις με δικα τους εξοδα και αν εχει προβλημα σου στελνουν καινουριο. Αν τους καλεσεις θα σου πουν ακριβως τι πρεπει να κανεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Cariolanoc είπε

Απο οτι ξερω το στελνεις με δικα τους εξοδα και αν εχει προβλημα σου στελνουν καινουριο. Αν τους καλεσεις θα σου πουν ακριβως τι πρεπει να κανεις.

Ευχαριστω πολυ φιλε,απο Τεταρτη λογικα που ανοιξουν θα μιλησω μαζι τους

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, skiabox είπε

Ρε παιδιά βγάζει τόσο γρήγορα βλάβες οι κονσόλα;

Σκέφτομαι να την αγοράσω για αυτό ρωτάω.

απο που? γιατι μεχρι να ειναι ευρεως διαθεσιμη, παιζει να εχει βγει η slim εκδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, xavier είπε

απο που? γιατι μεχρι να ειναι ευρεως διαθεσιμη, παιζει να εχει βγει η slim εκδοση...

Έχει ακόμα μετά από τόσο καιρό, πρόβλημα διαθεσιμότητας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αναφορά σε κείμενο

Announcing PlayStation’s new Partnership with Discord
Popular communication service will integrate with your social experience on PlayStation beginning early next year

https://www.sie.com/en/blog/announcing-playstations-new-partnership-with-discord/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, xavier είπε

To bring these experiences to life for our players, Sony Interactive Entertainment has made a minority investment as part of Discord’s Series H round. From our very first conversation with co-founders Jason Citron and Stan Vishnevskiy, I was inspired by their lifelong love for gaming and our teams’ shared passion to help bring friends and communities together in new ways. Empowering players to create communities and enjoy shared gaming experiences is at the heart of what we do, so we are beyond excited to start this journey with one of the world’s most popular communication services

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρεπει να ειναι native φιλε.

Χθες το συγκρινα με την εκδοση του pc και εχει πιο καθαρη εικονα απο οτι στο ps5,ειδικα στην περιοχη του village demo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xavier είπε

Αυτά είναι πάρα πολύ καλά νέα. Ειδικά για όσους στριμάρουν ή παίζουν xplay τίτλους με άλλους. Τα voice/chat party στο ps5 είναι απάλευτα και πολύ περιορισμένα σε δυνατότητες.

4 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Δεν πρεπει να ειναι native φιλε.

Χθες το συγκρινα με την εκδοση του pc και εχει πιο καθαρη εικονα απο οτι στο ps5,ειδικα στην περιοχη του village demo.

Checkerboard 1440p (TAA reconstruction) είναι σύμφωνα με το Digital Foundry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ilos είπε

Checkerboard 1440p (TAA reconstruction) είναι σύμφωνα με το Digital Foundry.

Το επαιξες στο pc τελικα?

Δοκιμασες με ακουστικα να δεις πως ακουγεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Το επαιξες στο pc τελικα?

Δοκιμασες με ακουστικα να δεις πως ακουγεται?

Όχι δεν έχω δοκιμάσει το demo σε pc. Το full game όμως εκεί θα παιχτεί (έστω και 1080p) γιατί είμαι κουλαμαρίας με το gamepad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ilos είπε

Όχι δεν έχω δοκιμάσει το demo σε pc. Το full game όμως εκεί θα παιχτεί (έστω και 1080p) γιατί είμαι κουλαμαρίας με το gamepad.

Νμζ εσυ δεν ειχες γραψει οτι θα το επαιζες λογω 3d audio στο ps5?

Η σε μπερδευω με αλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, optimus prime είπε

Νμζ εσυ δεν ειχες γραψει οτι θα το επαιζες λογω 3d audio στο ps5?

Η σε μπερδευω με αλλον?

Ναι εγώ είχα πει με είχε εντυπωσιάσει σε κάποια σημεία στο village demo ειδικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...