Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν ισχύει αυτό που λες.

Δεν τις έχει και τις δυο μόνο την series s.

 

Ίσχυε κανονικότητα όταν ποσταρα. Μην περιμένετε να το κάνει διαθέσιμο κ να μείνει για πάντα έτσι. Προφανώς άνοιξαν οι παραγγελίες για πολύ λίγο. Έτυχε τη στιγμή που μπήκα να ισχύει. 

Λάθος μου που δεν κράτησα screenshot. Εδώ το eshop άνοιξε για ένα λεπτό για το ps5 κ όσοι πρόλαβαν. Τι να κάνουμε τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ισχύει , αν είχαν γίνει παραλαβές θα είχαν φέρει και τα άλλα καταστήματα δεν θα έχει μόνο το public 1-2 κονσόλες. Επίσης δεν υπάρχει και πουθενά στην Ευρώπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το auto resume οντως κατι συμβαινει!!!!😁😁😁

Μου εκανε resume στο DOOM ETERNAL το οποιο εχω να το παιξω 2 εβδομαδες, το οποιο ειναι εγκατεστημενο στον εξωτερικο δισκο. Οπου το μηχανημα και τον δισκο τους εχω κλεισει 5-6 φορες απο τοτε, εχοντας παιξει καμια 20αρια τιτλους απο τοτε.

😂😂

 

Επεξ/σία από SeriesX
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, ababapanos είπε

Δεν ισχύει , αν είχαν γίνει παραλαβές θα είχαν φέρει και τα άλλα καταστήματα δεν θα έχει μόνο το public 1-2 κονσόλες. Επίσης δεν υπάρχει και πουθενά στην Ευρώπη

χρονια πολλα

Λαθος,στην Ευρωπη υπαρχει αποθεμα, δες εδω, Ελλαδα εχει τις 32 κονσολες που πουληθηκαν στην ελληνικη επικρατεια, και οι 32 κατοχοι ειναι γραμμενοι στο ινσομνια και το αποδεικνυουν.

Αρα Ευρωπη:

Ελλαδα : 32

Γερμανια: 48

Γαλλια: 54

Ιταλια: 47

Και καπου αλλα 60 τεμαχια στην υπολοιπη ΕΕ...

😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsipizic είπε

Μολις το ειδα κι εγω και μπηκα να το ποσταρω αλλα αργησα. Πως και επεσε τοσο γρηγορα η τιμη του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lkv100 είπε

Μολις το ειδα κι εγω και μπηκα να το ποσταρω αλλα αργησα. Πως και επεσε τοσο γρηγορα η τιμη του;

Η λαθος η κομπινα. Δεν δοκιμαζετε αντικαταβολη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Mazinga είπε

Η λαθος η κομπινα. Δεν δοκιμαζετε αντικαταβολη;

image.png.a26dfacf0902674b2723a9f15c4c3025.png

Ο τίτλος είναι στα τούρκικα. Να είναι από τουρκία λίγο απίθανο γιατί νομίζω εκεί είναι πιο ακριβά τα είδη τεχνολογίας/παιχνιδια λόγω πρόσθετων φόρων. Το "ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ" είναι γραμμένο με κόκκινα γράμματα και ξενίζουν λίγο όλα αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lkv100 είπε

image.png.a26dfacf0902674b2723a9f15c4c3025.png

Ο τίτλος είναι στα τούρκικα. Να είναι από τουρκία λίγο απίθανο γιατί νομίζω εκεί είναι πιο ακριβά τα είδη τεχνολογίας/παιχνιδια λόγω πρόσθετων φόρων. Το "ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ" είναι γραμμένο με κόκκινα γράμματα και ξενίζουν λίγο όλα αυτά.

Και σουηδικα θα μπορουσε να ειναι...απλα εκει οι τιμες ειναι πιο ακριβες απο ελλαδα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα έτσι και αλλιώς η τιμή πήγε στα 329,50€ δεν ξέρω αν έχουν κομμάτια αλλά περίεργο μου φαίνεται και λόγω της γλώσσας (σαν να είναι τούρκικα) και επειδή είχε πριν 20 λεπτα 222€ και επειδή τωρα γραφει αρχική τιμη 376,95€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε και μόνο μια ματιά να ρίξετε στις αρνητικές κριτικές απο το συγκεκριμένο κατάστημα θα καταλάβετε πολλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ababapanos είπε

Μην ασχολείστε και μόνο μια ματιά να ρίξετε στις αρνητικές κριτικές απο το συγκεκριμένο κατάστημα θα καταλάβετε πολλα!

Χμμ στην ουσια ενας ανθρωπος ειναι που διαχειριζεται αποθηκες / στοκατζιδικα...

Βασικά Στοιχεία

Αρ. Γ.Ε.ΜΗ
152361601000
Επωνυμία
CUSTOM ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε.
Διακριτικοί Τίτλοι
CUSTOM MIKE
ΑΦΜ
801235138
Ημ/νία Σύστασης
17/10/2019
Νομική Μορφή
ΙΚΕ
Κατάσταση
Ενεργή

Διεύθυνση Επιχείρησης
 
Νομός
ΑΤΤΙΚΗΣ
Δήμος
ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ / ΑΤΤΙΚΗΣ
Πόλη
ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Περιοχή
ΑΝΩ ΗΛΙΟΠΟΛΗ
Οδός
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ
Αριθμός
33
Τ.Κ.
16345
Τ.Θ.
 

Αρμόδια Υπηρεσία ΓΕΜΗ
ΕΜΠΟΡΙΚΟ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - τηλ: ΑΕ:2103382302-244/ΕΠΕ:2103382140/ΟΕ&ΕΕ:2103382122,-441/ΙΚΕ:2103382413,-475/ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ:2103382443/ΛΟΙΠΕΣ:2103382241,-107 - fax: 2103616464 - http://www.acci.gr/

Διοίκηση
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Μοναδικός Εταίρος και Διαχειριστής από 17/10/2019
Επεξ/σία από Mazinga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν κατι παιδακια χθες σπιτι και τους αγορασα το forza horizon να παιξουν.. Πηγα σημερα να παιξω και δεν μπορω να ξεκινησω το παιχνιδι απο την αρχη..εκτος και αν δεν εχω βρει την επιλογη. Υπαρχει τροπος μεσα απο το game η οχι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...