Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, johnmayson είπε

Να υποθεσω οτι κανεις δε εχει δοκιμασει εχει αυτα που ρωταω;;

Εγώ μόνο Kodi βλέπω αλλά λογικά θα παίζουν με τον browser. Εδώ σε λίγο θα παίζουν τα Steam Games! Ταχύτητα έχω περίπου 14mbps και βλέπω κανονικά hd περιεχόμενο στο kodi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο το λογικα παιζουν μεχρι τη βεβαιοτητα παιζουν και τσεκαρισμενο υπαρχει μεγαλη αποσταση.Ασυρματα τι ταχυτητα χρειαζεται ;;ertflix και coamote tv ott για hd ποιοτητα. Αν γνωριζει καποιος και για netflix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update εσκασε. Ηρθε ο jack sparrow. Πραγματικα με παρεα ειναι απο τα καλυτερα που εχω παιξει, πολυ γελιο μεχρι τα μεσανυχτα χθες. Ουτε σανιδα δεν εμεινε ορθια😂

 

 

maxresdefault.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Update εσκασε. Ηρθε ο jack sparrow. Πραγματικα με παρεα ειναι απο τα καλυτερα που εχω παιξει, πολυ γελιο μεχρι τα μεσανυχτα χθες. Ουτε σανιδα δεν εμεινε ορθια😂

 

 

maxresdefault.jpg

Με παρεα και καλη διαθεση αδερφε ολα καλα ειναι και ολα γελιο βγαζουν. Αν ειναι να κρινουμε ετσι τα παιχνιδια τοτε και ενα Mpalkoni Mojito Simulator μια χαρα θα ηταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mitroglou7 είπε

Με παρεα και καλη διαθεση αδερφε ολα καλα ειναι και ολα γελιο βγαζουν. Αν ειναι να κρινουμε ετσι τα παιχνιδια τοτε και ενα Mpalkoni Mojito Simulator μια χαρα θα ηταν.

Ο καθενας κρινει τα games οπως πιστευει. Γιαυτο υπαρχουν άλλωστε για ολα τα γουστα. Και γιαυτους που γελανε και περνανε ευχαριστα και γιαυτους που κλαινε.

Προσωπικα τα παιζω για να περναω ευχαριστα,οτι με χαλαει τρωει unistall

Παω να κανω μπανιο τωρα γιατι σαλπαρουμε σε λιγο

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Ο καθενας κρινει τα games οπως πιστευει. Γιαυτο υπαρχουν άλλωστε για ολα τα γουστα. Και γιαυτους που γελανε και περνανε ευχαριστα και γιαυτους που κλαινε.

Προσωπικα τα παιζω για να περναω ευχαριστα,οτι με χαλαει τρωει unistall

Παω να κανω μπανιο τωρα γιατι σαλπαρουμε σε λιγο

Και πολυ καλα κανεις.

Απλα το παραπανω σε οτι εχει να κανει με βαθμολογιες(γιατι απο αυτο ξεκινησε η πιο πισω κουβεντα περι metacritic) μεταφραζεται στην πραξη σε ''μου αρεσε το παιχνιδι,10/10. Δεν μου αρεσε,1/10''.

Κατι που δεν ειναι οτι το καλυτερο οταν δεν υπαρχει μετρο συγκρισης,και φανταζομαι αυτο σου λεει και ο συμφορουμιτης πιο πανω.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μετα απο ενα break με ps4 , εκανα παραγγελια σάββατο απογευμα  και μου ήρθε sms να παραλαβω σήμερα , αλλα θα μετέθεσα για αυριο το πρωί 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι στο ψάξιμο για Series X αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρω κάπου. Αξίζει να το παραγγείλω από κάπου και να περιμένω η γίνεται και διαθέσιμο σε καταστήματα? Και αν το παραγγείλω, υπάρχει κάποια αλυσίδα που ενδείκνυται για λίγο φυσιολογική αναμονή και όχι 8 μήνες ας πούμε όπως γίνεται με το PS5.

 

Υ.γ. δεν καίγομαι να το έχω αύριο, απλά δεν θέλω να κάνω μια παραγγελία και να περιμένω μήνες

Υ.γ.2 η αγορά θέλω να γίνει από κάποια από τις μεγάλες αλυσίδες. Αν κάποια πρόταση θεωρείται διαφήμιση και δεν επιτρέπεται, μπορείτε να μου στείλετε ένα π.μ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Ezio είπε

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι στο ψάξιμο για Series X αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρω κάπου. Α

Για δες και εδω μηπως σε βοηθησει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Για δες και εδω μηπως σε βοηθησει.

 

Το έχω δει αλλά επειδή δεν μένω Αθήνα θα προτιμούσα να το πάρω από κάποια μεγάλη αλυσίδα για να μου είναι και πιο εύκολη η διαδικασία σε περίπτωση που χρειαστεί κάτι με εγγυήσεις κτλπ. Σε ευχαριστώ πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ezio είπε

 

Ναι το αναφερω γιατι οτι εχει να κανει με διαθεσιμοτητα xbox,αναφερεται σε αυτο το θεμα.

Απο εκει και περα εαν δεν το εχεις κανει ηδη,μπορεις να παρεις και τηλεφωνο να ρωτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ελέγξει στις ιστοσελίδες και το βρήκα μόνο σε πακέτο μαζί με το Fifa (το οποίο έχω ήδη για PS5 οπότε δεν αξίζει τα +60). Ενδέχεται να μου πουν κάτι διαφορετικό στο τηλέφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για dark alliance βάλτε Ιρλανδία στο region. Κατεβαίνει και παίζει κανονικά. Μια χαρά παιχνιδάκι απλά λίγο unbalanced στο solo play, τα bosses βαράνε άγρια ακόμα και στο δεύτερο difficulty. Εχει και loot. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Ezio είπε

Έχω ελέγξει στις ιστοσελίδες και το βρήκα μόνο σε πακέτο μαζί με το Fifa (το οποίο έχω ήδη για PS5 οπότε δεν αξίζει τα +60). Ενδέχεται να μου πουν κάτι διαφορετικό στο τηλέφωνο?

Ναι δεν αξίζει αν δεν βιάζεσαι γιατί με τα 60 ευρώ βάζεις το game pass για πολούς μήνες στο οποίο περιέχεται και το Fifa 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...