Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, _kos_tas_ είπε

Καραντινάκιδες έλιωσα οικογενειακός το Πασαλιμάνι και το Μικρολίμανο.Όλοι έλεγαν ότι ο ιός είναι μια απάτη και έπεσαν θύματα των "έγκριτων" αρμοδίων.

Καταστράφηκε οικονομικά και ψυχολογικά μια ολόκληρη κοινωνία.Το κρίμα στο λαιμό τους.

plane crashing GIF by South Park

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, _kos_tas_ είπε

Σιγά μην κάνουμε εμβόλιο για μια γρίπη.

Το κρανος με το αντι-5G το φορας και στο σπιτι ή μονο στις βολτες?

11 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Μην κρίνεις εξ ιδίων, εγώ προσωπικά αδιαφορώ τελείως για αυτά

Αχρειαστα προβλήματα από την αρχή δεν ήθελα και δεν θέλω

Απο τα λεγομενά σου κρινω. Εγω εδω δε μπερδευω την υγεια με τη πολιτικη και γι αυτο μπορω και ειμαι αντικειμενικος στη κριση μου. Επισης δε μπερδευω το σιμφερον μου με τι πρεπει να γινει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Curtis76 είπε

Σοφαρα τωρα μιλας? για πες, εισαι απο αυτους κατα των εμβολιων?  Πες μας  να θαυμασουμε ενα βρωμικο εγκεφαλο.

Έχεις αρχίσει και κατηγοριοποιεις από τώρα την κοινωνία. Πολύ κάλα κάνεις. 2 μήνες σε εκπαιδευουν για να το πετύχουν... Σωστά;; να ρωτήσω και γω αντίστοιχα.. Εσύ ποιος είσαι;; είσαι από αυτούς που θα θεωρούν επικινδυνους για την δημόσια υγεία και για την πάρτη σου τους 'ασυμπτωματικους';; θα παίρνεις τηλέφωνο και θα ζητάς να συλλαμβανονται όσοι αρνούνται να εμβολιαστούν...ή θα απαιτείς να περιοριζονται κατ'οικον;;; θα τους αποκαλείς ανευθυνους και απειθαρχους;; για πες μας Ποιος είσαι; να θαυμάσουμε και εμείς ποιοι αντιπροσωπευουν τους' καθαρούς 'εγκεφάλους. 

Επεξ/σία από apostolosl
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, _kos_tas_ είπε

6 μόνο κρούσματα λέει η πολιτική προστασία κινδυνολογίας και παπαπαρολογίας αναγκάζοντας και τους τελευταίους αμετανόητους καραντινάτους να βγάλουν το κεφαλάκι τους έξω από την οικία

Τελικά αποδείχθηκε ότι το lockdown ήταν μια τεράστια απάτη, κατέστρεψαν οικονομικά και ψυχολογικά εκατοντάδες χιλιάδες συμπολίτες μας και έκαναν ένα απλό γιατρουδάκο να πρέπει να κρύβεται.

Καλα εσυ προσπαθεις να πεισεις τους ψεκασμενους τωρα? Αν τους ελεγες 4 μηνες πριν οτι ερχεται παγκοσμια πανδημια και οτι οι κυβερνησεις θα εκλειναν μεσα τους παντες.... Ψεκασμενο θα σε ανεβαζαν, συνωμοσιολογο θα σε καταιβαζαν.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, apostolosl είπε

Έχεις αρχίσει και κατηγοριοποιεις από τώρα την κοινωνία. Πολύ κάνα κάνεις. 2 μήνες σε εκπαιδευτούν για να το πετύχουν... Σωστά;; να ρωτήσω και γω αντίστοιχα.. Εσύ ποιος είσαι;; είσαι από αυτούς που θα θεωρούν επικινδυνους για την δημόσια υγεία και για την πάρτη σου τους 'ασυμπτωματικους';; θα παίρνεις τηλέφωνο και θα ζητάς να τους συλλαμβανονται όσοι αρνούνται να εμβολιαστούν...ή θα απαιτείς να περιοριζονται κατ'οικον;;; θα τους αποκαλείς ανευθυνους;; για πες μας Ποιος είσαι; να θαυμάσουμε και εμείς ποιοι αντιπροσωπευουν τους' καθαρούς 'εγκεφάλους. 

Καλα μιλας για εμενα για κατηγοριες. .. Το εχετε τερματισει εδω και μερες με τους αντιτσιοδρες αντιχαρδαλιαδες και γουσταρετε αλλα το αναποδο δεν αρεσει βλεπω. Σε συζητηση ψεκασμενων με με μπλεκεις, συνεχιστε την αλλα οποτε εχω κεφι θα σχολιαζω για διασκεδαση. Αλλα θα μπορουσατε ανετα να φτιαξετε ενα club ή να πατε να γραψετε στο newsbomb αντι σε ενα θεμα που μιλαμε για τον ιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gordonas είπε

Διαβάζοντας διάφορα σχόλια με αρνητές του ιού και της όλης επικινδυνότητας, καταλαβαίνω γιατί είμαι σε καλή οικονομική κατάσταση...

Φαντάζομαι πως θα ξέρεις ότι η βλακεία δεν έχει επίπεδο και πως τα λεφτά πάνε σε όλους ανεξαρτήτου νοητικού επιπέδου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, takatack είπε

Καλα εσυ προσπαθεις να πεισεις τους ψεκασμενους τωρα? Αν τους ελεγες 4 μηνες πριν οτι ερχεται παγκοσμια πανδημια και οτι οι κυβερνησεις θα εκλειναν μεσα τους παντες.... Ψεκασμενο θα σε ανεβαζαν, συνωμοσιολογο θα σε καταιβαζαν.... 

Mου τον θυμισες με αυτο το ποστ

Gollum Doubt GIF - Gollum Doubt Thinking GIFs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Curtis76 είπε

Καλα μιλας για εμενα για κατηγοριες. .. Το εχετε τερματισει εδω και μερες με τους αντιτσιοδρες αντιχαρδαλιαδες και γουσταρετε αλλα το αναποδο δεν αρεσει βλεπω. Σε συζητηση ψεκασμενων με με μπλεκεις, συνεχιστε την αλλα οποτε εχω κεφι θα σχολιαζω για διασκεδαση. Αλλα θα μπορουσατε ανετα να φτιαξετε ενα club ή να πατε να γραψετε στο newsbomb αντι σε ενα θεμα που μιλαμε για τον ιο.

Έτσι, φίλε μου. Προς τι 

 

4 λεπτά πριν, Curtis76 είπε

Καλα μιλας για εμενα για κατηγοριες. .. Το εχετε τερματισει εδω και μερες με τους αντιτσιοδρες αντιχαρδαλιαδες και γουσταρετε αλλα το αναποδο δεν αρεσει βλεπω. Σε συζητηση ψεκασμενων με με μπλεκεις, συνεχιστε την αλλα οποτε εχω κεφι θα σχολιαζω για διασκεδαση. Αλλα θα μπορουσατε ανετα να φτιαξετε ενα club ή να πατε να γραψετε στο newsbomb αντι σε ενα θεμα που μιλαμε για τον ιο.

Club με 10 εκατομμύρια άτομα..; γιατί όλοι πια ξύπνησαν. θέλουμε χώρο πολύ αγαπητέ. 

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Φαντάζομαι πως θα ξέρεις ότι η βλακεία δεν έχει επίπεδο και πως τα λεφτά πάνε σε όλους ανεξαρτήτου νοητικού επιπέδου. 

Τα λεφτα πανε στους αριστους ανεξαρτητως iq.

1 λεπτό πριν, apostolosl είπε

Έτσι, φίλε μου. Προς τι 

Club με 10 εκατομμύρια άτομα..; γιατί όλοι πια ξύπνησαν. θέλουμε χώρο πολύ αγαπητέ. 

Ωραια αν το πιστευεις φτιαξτε site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ioankav είπε

Link για 16εκ ληγμένα υπάρχει; Γιατί εγώ θυμάμαι 3.5 εκ ήταν οι δόσεις τελικά

Αλλά εντάξει ξέρει καλύτερα ο silverado...

Τι θυμασαι τα λερωμενα τα απλυτα ή τα σιδερωμενα ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, takatack είπε

Καλα εσυ προσπαθεις να πεισεις τους ψεκασμενους τωρα? Αν τους ελεγες 4 μηνες πριν οτι ερχεται παγκοσμια πανδημια και οτι οι κυβερνησεις θα εκλειναν μεσα τους παντες.... Ψεκασμενο θα σε ανεβαζαν, συνωμοσιολογο θα σε καταιβαζαν.... 

Aν πίστευε κανεις στην Ελλάδα κάτι τέτοιο προ 4μηνου μόνο ως ψεκασμένο θα μπορουσαμε να τον χαρακτηρίσουμε. Εκτός και αν ήταν κανας πολύ famous επιστήμονας, που μπορει να μας έμπαιναν ψιλοι στα αυτιά, αλλά δε θα διναμε και ιδιαίτερη σημασία.

Αναφορά σε κείμενο

Τα λεφτα πανε στους αριστους ανεξαρτητως iq.

Δεν χρειάζεται καν να είσαι άριστος. 'Ολα θέμα συγκυρίας είναι. 

Επεξ/σία από pontez2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, takatack είπε

Καλα εσυ προσπαθεις να πεισεις τους ψεκασμενους τωρα? Αν τους ελεγες 4 μηνες πριν οτι ερχεται παγκοσμια πανδημια και οτι οι κυβερνησεις θα εκλειναν μεσα τους παντες.... Ψεκασμενο θα σε ανεβαζαν, συνωμοσιολογο θα σε καταιβαζαν.... 

οι πανδημίες είναι αναμενόμενα φυσικά συμβάντα και ο τρόπος  αντιμετώπισής τους είναι γνωστός και δεδομένος. Όσοι ασχολούνται με το αντικείμενο τις περιμένουν και θα τις περιμένουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, apostolosl είπε

Τι να το κάνουμε το site; 15 Μαΐου θα μας δεις έξω.

Να φοράτε καπέλο από αλουμινόχαρτο για να ξεχωρίζετε, μην σας χάσουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...