Προς το περιεχόμενο

Φορολογική δήλωση 2020


Kiritsenko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, cd2matheos είπε

Η παράταση τουλάχιστον ως 15/7 με όσα έχουν γίνει φέτος θεωρείτε δεδομενη

Άρα με. Συμφέρει να το τραβήξω όσο πάει για να μην χάσω τα επιδόματα αμέσως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Άρα με. Συμφέρει να το τραβήξω όσο πάει για να μην χάσω τα επιδόματα αμέσως. 

Μετά Από Ένα σημείο θα χρειάζεται να έχεις κάνει Την Δήλωση Για να υποβάλλεις αίτηση Για κάποιο επίδομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

Μετά Από Ένα σημείο θα χρειάζεται να έχεις κάνει Την Δήλωση Για να υποβάλλεις αίτηση Για κάποιο επίδομα.

Το ξέρω αλλά έχω κάνει ήδη ενέργειες και εγκρίθηκαν πριν 10 μέρες για 6 μήνες, οπότε θα το τραβήξω όσο πάει κ θα κάνω από τους τελευταίους δήλωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎29‎/‎5‎/‎2020 στις 1:12 ΜΜ, logistoulis είπε

κορωνοπροσθήκη 

αλλά έτσι κι αλλιώς είχαν αρχίσει να κάνουν αυτόματους συμψηφισμούς και επιστροφές σε εταιρείες τουλάχιστον 

αλλά τώρα με αυτό το χαμό το επίσπευσαν, δεν θέλουν να πηγαίνει κανείς σε υπηρεσίες  αν δεν είναι απολύτως απαραίτητο 

Παρολ αυτά στο γνωστο μου που εχει επιστροφη από περυσι και φετος του βεβαιωθηκε ενας μικροφορος, δεν εγινε συμψηφισμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rus είπε

Παρολ αυτά στο γνωστο μου που εχει επιστροφη από περυσι και φετος του βεβαιωθηκε ενας μικροφορος, δεν εγινε συμψηφισμος

Επικοινωνείς με το τμήμα επιστροφών της ΔΟΥ που ανήκει και του το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, asdfnikos είπε

Επικοινωνείς με το τμήμα επιστροφών της ΔΟΥ που ανήκει και του το κάνουν.

Δηλαδη μπορει αυτο να κανονιστει με τηλεφωνο, χωρις να χρειαστει να πας από κει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, rus είπε

Δηλαδη μπορει αυτο να κανονιστει με τηλεφωνο, χωρις να χρειαστει να πας από κει?

Ζήτησαν να τους στείλω μέσω μαιλ τα στοιχεία και τι θέλω και έκαναν τον συμψηφισμό την ίδια μέρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, asdfnikos είπε

Ζήτησαν να τους στείλω μέσω μαιλ τα στοιχεία και τι θέλω και έκαναν τον συμψηφισμό την ίδια μέρα .

Σε ποιο τηλεφωνο τους πηρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rus είπε

Σε ποιο τηλεφωνο τους πηρες?

http://e-taxis.gr/portal/index.php/el/taxlist-el
Βρίσκεις την εφορία που είσαι και μετά παίρνεις στης επιστροφές . Για το e-mail της εφορίας 

https://www.aade.gr/sites/default/files/2020-05/ΕπικΥπηρ1g_0.pdf 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνω την δήλωση και βγαίνει πιστωτικό. γράφει όμως: Η δήλωσή σας υποβλήθηκε με επιφύλαξη. Για να ολοκληρωθεί η εκκαθάρισή της θα πρέπει να προσκομίσετε αντίγραφο της υποβληθείσας δήλωσης με όλα τα δικαιολογητικά στη Δ.Ο.Υ. εντός τριάντα (30) ημερών.

πάω χύμα στην εφορία ή πλέον θέλουν με ραντεβού? στα δικαιολογητικά βάζω και αποδείξεις  μισθοδοσίας και αγορών μέσω κάρτας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mylo είπε

κάνω την δήλωση και βγαίνει πιστωτικό. γράφει όμως: Η δήλωσή σας υποβλήθηκε με επιφύλαξη. Για να ολοκληρωθεί η εκκαθάρισή της θα πρέπει να προσκομίσετε αντίγραφο της υποβληθείσας δήλωσης με όλα τα δικαιολογητικά στη Δ.Ο.Υ. εντός τριάντα (30) ημερών.

πάω χύμα στην εφορία ή πλέον θέλουν με ραντεβού? στα δικαιολογητικά βάζω και αποδείξεις  μισθοδοσίας και αγορών μέσω κάρτας?

Μήπως πάτησες καταλάθος το κουμπί της δήλωση με επιφύλαξη ; Η είχες λόγο που χρειάζεσαι την επιφύλαξη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

Μήπως πάτησες καταλάθος το κουμπί της δήλωση με επιφύλαξη ; Η είχες λόγο που χρειάζεσαι την επιφύλαξη; 

όχι. ούτε καν ξέρω τι είναι αυτό. 

εκτός αν ήταν προεπιλεγμένο το με επιφύλαξη και δεν το είδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mylo είπε

όχι. ούτε καν ξέρω τι είναι αυτό. 

εκτός αν ήταν προεπιλεγμένο το με επιφύλαξη και δεν το είδα

Δεν είναι προεπιλεγμένο. Το κουμπί της επιφύλαξης βρίσκεται τέρμα κάτω στο Ε1 και κλικάρετε όταν πιστεύομε όταν δεν είμαστε σίγουροι για την φορολογική κλίμακα που ανήκουμε η για κάτι που δηλώνουμε. Έχεις υποβάλει οριστικά το Ε1; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...