Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, _BASSstarlet_ είπε

Στην συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων, μια ηλεκτρική τρόμπα μας βγάζει από την δύσκολη,  εως αδύνατη θέση, αλλαγής τροχού.

Εγώ πάντα έχω , απλά ήρθαμε πρώτη φορά ταξίδι με το μικρό και δεν την είχα πάρει μαζί

Στα 2 λεπτά είχε βουλκανιζατέρ και δεν το ήξερα ( όχι πως θα πήγαινα με σκασμενο λάστιχο μην το σκίσω ή στραβωσει καμία ζάντα ) αλλά να του έλεγα να έρθει να το φουσκώσει μία να το πάμε

Τραγικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eπίσης, όταν σφίγγουν με το αερόκλειδο, τέρμα θεού, οι βουλκανιζατερτζήδες τις μπουλονόβιδες (ή εξυπνάκιδες πατάνε πάνω στον σταυρό για να γυρίσουν την βίδα όσο πάει) όταν προσπαθήσουμε να αλλάξουμε τροχό, είναι αδύνατο μετά.

Είχα αναγκαστεί να παω σε μηχανουργείο για να μου ξεβιδώσουν το ένα μπουλόνι, αφού ούτε το αερόκλειδο τα κατάφερνε!

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, tsofras είπε

Μέσα σε όλα πάθαμε και λάστιχο και  η βλακεία που έχει δεν ξεβιδωνει με τίποτα τα μπουλόνια

Οδική και μία ώρα στον ήλιο

Φίλε την έχω πατήσει και εγώ έχω ανοίξει ολόκληρο θέμα στο greek citroen club, σαπιο μπουλονοκλειδο c3!!!

 Στραβωσε όλο και οι γωνίες γίνανε στρογγυλές. Το είπα στην αντιπροσωπεία και κλασικά πρώτη φορά το ακούγαμε, και δεν μου το άλλαξανε. Πήρα ένα σταυρό και όλα καλα. Πρώτη φορά μου συμβαινει, σε fiat και kia είναι βαρεος τύπου δεν στραβωσε ποτέ.

http://www.greekcitroenclub.gr/viewtopic.php?t=14131

Ντροπή στην Citroen σε κρεμάει στο δρομο αφού δεν μπορείς να αλλάξεις ρόδα.

Επεξ/σία από barimagas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, barimagas είπε

Φίλε την έχω πατήσει και εγώ έχω ανοίξει ολόκληρο θέμα στο greek citroen club, σαπιο μπουλονοκλειδο c3!!!

 Στραβωσε όλο και οι γωνίες γίνανε στρογγυλές. Το είπα στην αντιπροσωπεία και κλασικά πρώτη φορά το ακούγαμε, και δεν μου το άλλαξανε. Πήρα ένα σταυρό και όλα καλα. Πρώτη φορά μου συμβαινει, σε fiat και kia είναι βαρεος τύπου δεν στραβωσε ποτέ.

http://www.greekcitroenclub.gr/viewtopic.php?t=14131

Ντροπή στην Citroen σε κρεμάει στο δρομο αφού δεν μπορείς να αλλάξεις ρόδα.

Εμ δεν πατάει καλά στο μπουλόνι

Off topic βέβαια ( lol )

 Παίζει τίποτα άλλο εκτός από σταυρό γιαενα μην πιάνει πολύ χώρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, _BASSstarlet_ είπε

Eπίσης, όταν σφίγγουν με το αερόκλειδο, τέρμα θεού, οι βουλκανιζατερτζήδες τις μπουλονόβιδες (ή εξυπνάκιδες πατάνε πάνω στον σταυρό για να γυρίσουν την βίδα όσο πάει) όταν προσπαθήσουμε να αλλάξουμε τροχό, είναι αδύνατο μετά.

Είχα αναγκαστεί να παω σε μηχανουργείο για να μου ξεβιδώσουν το ένα μπουλόνι, αφού ούτε το αερόκλειδο τα κατάφερνε!

Μα καλά που τους βρίσκετε αυτούς και πάτε; Εδω και χρόνια με δυναμόκλειδο  μου βάζουν τις  ζάντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, tsofras είπε

Εμ δεν πατάει καλά στο μπουλόνι

Off topic βέβαια ( lol )

 Παίζει τίποτα άλλο εκτός από σταυρό γιαενα μην πιάνει πολύ χώρο?

Έχει στα pactiker πτυσσόμενο κλειδί, είναι καλύτερο δεν πιανει τόσο χώρο.

Επεξ/σία από barimagas
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aganaktismeni είπε

Τσοφρα σ´αγαπω αλήθεια !!! Εσυ δεν μπορείς να βρεις τι θα αγοράσεις και γω δεν μπορώ να πουλήσω 😡😡

Τι πουλάς αν επιτρέπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karaflos33 είπε

Λέτε να έχουμε tsofras vs aganaktismeni ποιος θα τα καταφέρει πρώτος ;

Ο tsofras προηγείται μιας και ήδη μπαμ μπαμ πούλησε το 2008 που αγόρασε. Για να δούμε αν κάνει την ανατροπή η aganaktismeni και πουλήσει το 208 και αγοράσει καπάκια το xceed που θέλει και πάρει το ματσάκι εύκολα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tsofras είπε

Το θέμα είναι ότι το μπουλονοκλειδο που είχε μέσα δεν παταγε καλά οπότε αντίο ζωή, και της οδικής που ήρθε δοκίμασε και τελικά έφερε Σταυρό

Τέτοιο λέμε.. 

https://www.skroutz.gr/s/17514232/Dewalt-DCF899NT-XJ.html?from=catspan

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, karaflos33 είπε

Φανταστείτε τωρα ο φίλος tsofras να ρίξει καμία μάτια στο Kia και να μας πει τοσο καιρό πως το ξέφυγε 

Το είχα δει αλλά γιαετα 140 άλογα τα λεφτά που ζητάνε για ΚΙΑ είναι εξωπραγματικά

9 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Ε όχι και 200€ , συνεργείο έχω ? Πολλά τα λεφτά

Thx man

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο τσοφρας δεν ήταν παντρεμένος θα μπορούσε να παίξει και μπαλίτσα με αγανακτισμένη. 

-Έλα να βγούμε να συζητήσουμε για αγοροπωλησιες οχημάτων. 

 

Ατάκα θάνατος!!! 😂😂😂

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

8 λεπτά πριν, chill είπε

Αν ο τσοφρας δεν ήταν παντρεμένος θα μπορούσε να παίξει και μπαλίτσα με αγανακτισμένη. 

-Έλα να βγούμε να συζητήσουμε για αγοροπωλησιες οχημάτων. 

Ατάκα θάνατος!!! 😂😂😂

Και η αγανακτισμένη οικογένεια έχει αν κατάλαβα καλά

Στα του χιούμορ τώρα αν μπλεκαμε έτσι όπως την κόβω θα κυκλοφορούσαμε και οι 2 με πατίνι και θα μαλώναμε ποιος έχει σειρά να πουλήσει το αμάξι 🤣

Πλάκα κάνουμε ,το σταματάμε εδώ ☺️

@Aganaktismeni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, tsofras είπε

Το είχα δει αλλά γιαετα 140 άλογα τα λεφτά που ζητάνε για ΚΙΑ είναι εξωπραγματικά

Ε όχι και 200€ , συνεργείο έχω ? Πολλά τα λεφτά

Thx man

Έχει κ πιο φθηνά βρε. 

https://youtu.be/5McTwNhqXVw

 

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...