Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, seloner είπε

Καλά εμφανισιακά μπορεί να εκανα και ακριβώς το ίδιο configuration που έκανες. Μπορούσες να βάλεις και paddles στο τιμόνι αν ήθελες;

Δεν γνωρίζω γιατί εγώ το βρήκα ετοιμοπαράδοτο ακριβώς όπως το ήθελα, ήμουν τυχερός γιατί έψαχνα ακριβώς αυτό το χρωμα και έκδοση. Αν δεν υπήρχε θα πήγαινα σε παραγγελία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 2/10/2020 στις 4:34 ΜΜ, aposporis είπε

5.000+ σε 2 μήνες..... Υπολόγιζα ότι θα κάνω κάτω από 12.000 το χρόνο.

χαχα..κ εγώ υπολόγιζα 10.000 σε ένα χρόνο κ τα εχω κανει ήδη σε 4 μήνες!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, drgeri79 είπε

χαχα..κ εγώ υπολόγιζα 10.000 σε ένα χρόνο κ τα εχω κανει ήδη σε 4 μήνες!!

Ούτε σε 5 χρόνια δεν θα τα έχω κάνει, άντε να εξηγώ πάλι όταν έρθει η ώρα να το πουλήσω ότι δεν έχω γυρίσει τα χιλιόμετρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2020 στις 1:05 ΠΜ, tsofras είπε

Εγώ προσωπικά προτιμώ το juke σε ομορφιά και εσωτερικά και εξωτερικά

Χάνει αρκετά σε κινητήρα που παίζει να έχει τον πιο νωχελικο από όλα και σε τιμή γιατί θεωρώ ότι είναι ακριβό με αυτόν τον κινητήρα

Αλλιώς εμένα μου αρέσει πάρα πολύ όταν πήγα και το είδα , εγώ που πήρα και σε προσφορά το 2008 είχε 3000€ διαφορά με το juke

Από τα πιο άσχημα suv εξωτερικά. Γενικά βέβαια τα Nissan δεν σκίζουν από εμφάνιση αλλά ειδικά από μπροστά το θεωρώ χάλια. Για το 2008 δεν έχει νόημα να πω κάτι- είναι από τα πιο όμορφα πάντως- αφού το πήρες και το πούλησες αμέσως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, calenter2003 είπε

Από τα πιο άσχημα suv εξωτερικά. Γενικά βέβαια τα Nissan δεν σκίζουν από εμφάνιση αλλά ειδικά από μπροστά το θεωρώ χάλια. Για το 2008 δεν έχει νόημα να πω κάτι- είναι από τα πιο όμορφα πάντως- αφού το πήρες και το πούλησες αμέσως 

Βεβαίως δεν είπα ποτέ ότι είναι άσχημο το 2008 σαν σύνολο όμως εξωτερικά και εσωτερικά προτιμώ το juke , έχει πιο σπορ σχεδιασμό ενώ το 2008 είναι πιο τούμπανο εξωτερικά και ας πούμε πιο κυριλέ εσωτερικά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το juke από μπροστά είναι σα να έκανε σεξ το FIAT 500 με το hyundai Kona και το νέο αμάξι να κράτησε και τις 2 μούρες. Πραγματικά ο,τι πιο άσχημο κυκλοφορεί (ξεχωριστά τα fiat 500 & hyundai kona είναι μια χαρά)

Επεξ/σία από chriskourou
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Το juke από μπροστά είναι σα να έκανε σεξ το FIAT 500 με το hyundai Kona και το νέο αμάξι να κράτησε και τις 2 μούρες. Πραγματικά ο,τι πιο άσχημο κυκλοφορεί (ξεχωριστά τα fiat 500 & hyundai kona είναι μια χαρά)

Γούστα είναι αυτά εμένα μου άρεσε και το προηγούμενο οπότε είμαι περίπτωση 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Το juke από μπροστά είναι σα να έκανε σεξ το FIAT 500 με το hyundai Kona και το νέο αμάξι να κράτησε και τις 2 μούρες. Πραγματικά ο,τι πιο άσχημο κυκλοφορεί (ξεχωριστά τα fiat 500 & hyundai kona είναι μια χαρά)

Παιδιά αν ήταν έτσι θα είχαμε όλοι το ίδιο αυτοκίνητο.

Παλι καλά έχουμε διαφορετικά γούστα,για αυτό βγαίνουν και διαφορετικά μοντέλα.
Παντως τώρα που το λες όντως ισχύει αυτό με το κονα😂😂😂.

Υ.Γ τσοφρας δεν ήξερα πως και σένα σου αρέσει τόσο πολύ το τζουκ!Επισης άσχετο είδα στον πρόσθετο εξοπλισμό ότι μπορείς να του βάλεις 19αρα με 279 ευρώ.(Απλά για εμφάνιση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μόνο που στα 8 στα δέκα mini, βλέπεις πιπίνια οδηγούς, είναι ανασταλτικός παράγων αγοράς.

Ίσως στα τακτικά service, να κάνεις και γνωριμίες, οπότε πάω πάσο...

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, jim1912 είπε

Παιδιά αν ήταν έτσι θα είχαμε όλοι το ίδιο αυτοκίνητο.

Παλι καλά έχουμε διαφορετικά γούστα,για αυτό βγαίνουν και διαφορετικά μοντέλα.
Παντως τώρα που το λες όντως ισχύει αυτό με το κονα😂😂😂.

Υ.Γ τσοφρας δεν ήξερα πως και σένα σου αρέσει τόσο πολύ το τζουκ!Επισης άσχετο είδα στον πρόσθετο εξοπλισμό ότι μπορείς να του βάλεις 19αρα με 279 ευρώ.(Απλά για εμφάνιση).

Ήταν το πρώτο που είχα δεί μαζί με το πούμα αν δεν είχα διαβάσει τόσα μειων για τον κινητήρα και ήταν πιο οικονομικό  μπορεί να το είχα πάρει κιόλας.

Από όσα SUV είδα μου άρεσε περισσότερο αλλά όπως το ήθελα πήγαινε ψηλά για χιλιαρη και έτσι το απέκλεισα

19αρα για ελληνικό δρόμο big no-no

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, johny.keha είπε

Στην κατοχή μου από την Τετάρτη και το έχω ερωτευτεί! Απίστευτη ποιότητα κύλισης και κατασκευής μέσα και έξω ! Και επίσης με εξέπληξαν τα φωτα λεντ, είναι κορυφαία !

C4262936-F134-42BD-82F8-BF42C2EF2F85.jpeg

6E378963-1BB9-47C5-903E-53240815CE90.jpeg.708b94b922418dc7484cbce0edfb2f85.jpegDF77CB88-4B7A-4A27-8C94-D706558B1E88.jpeg.0d119398dbb7ff52881fc6b8b5bc6ecd.jpeg551A80F4-B415-4928-8F22-EACD409F83E2.jpeg

καλοτάξιδο φιλε! Τι έτους κατασκευής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα τις 19άρες δεν τις βάζεις για τον δρόμο, αλλά για να «μπεις» στο μάτι του γείτονα.

Αλήθεια, πόσο πάει η τετράδα ελαστικών;

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, _BASSstarlet_ είπε

Μα τις 19άρες δεν τις βάζεις για τον δρόμο, αλλά για να «μπεις» στο μάτι του γείτονα.

Αλήθεια, πόσο πάει η τετράδα ελαστικών;

5αδα μην είσαι τσιπης και ρεζέρβα μαζί 19αρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...