Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@tsofras Αγαπημενε φιλε τσοφρα εχω να μπω στο φορουμ πολυ καιρο μιας και εχω ξεμπερδεψει...... Διαβαζω τωρα τα δικα σου και εχω να σου πω πως σου στελνω μεγαλη αγκαλια .....Αν εν τελη αλλαξεις αυτοκινητο δες για ψηλο εγω εχω παθει ερωτα με το xceed ξεκουραστο ανετο ευρυχωρο τα καθισματα του πολυ ανετα δεν πιανεσαι τουλαχιστον για ενα 3ωρο.......Αν παρεις ψηλο θα πεις τοσα χρονια γιατι παιδευομουν με τα hatchback? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

@tsofras Αγαπημενε φιλε τσοφρα εχω να μπω στο φορουμ πολυ καιρο μιας και εχω ξεμπερδεψει...... Διαβαζω τωρα τα δικα σου και εχω να σου πω πως σου στελνω μεγαλη αγκαλια .....Αν εν τελη αλλαξεις αυτοκινητο δες για ψηλο εγω εχω παθει ερωτα με το xceed ξεκουραστο ανετο ευρυχωρο τα καθισματα του πολυ ανετα δεν πιανεσαι τουλαχιστον για ενα 3ωρο.......Αν παρεις ψηλο θα πεις τοσα χρονια γιατι παιδευομουν με τα hatchback? 

Χεχε , μάλλον ξέχασες ότι με ψηλό ξεκίνησε όλη αυτή η ιστορία (2008)

Άλλα τα θετικά του ψηλού άλλα του hatchback.

Όσο περνάει ο καιρός θα αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στην άνεση και την σπορ οδήγηση.

Όσο δουλεύω απο το σπίτι με βλέπω να μένω με το Ibiza.

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα τζουτζούκες μου,

-ΣΠΟΪΛΕΡ ΑΛΕΡΤ- το παρακάτω ποστ μπορεί να σας κολλήσει φτώχεια

Τελικά εγώ δεν θα πάρω αμάξι φέτος αλλά δεν θα ησύχαζα εάν δεν αγόραζε κάποιος από το περιβάλλον μου.

Ύστερα από αφόρητες πιέσεις που δέχθηκε ο πατήρ μου, τον έπεισα να αλλάξει το Citroen Picasso του 2001 που πήραμε όταν ήμουν παιδί κι έφτασε να το οδηγεί και αφότου απέκτησα εγώ παιδί, με τον λευκό Κορεάτη της φωτογραφίας. Μας παραδόθηκε πριν μερικές μέρες, δυστυχώς μέχρι το σούπερ μάρκετ πάει και πολύ του είναι.

Στις 6 μέρες που το έχουμε, δεν έχει χαλάσει κάτι.

 

 

IMG_20201123_112824.jpg

IMG_20201123_112645.jpg

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, lightsout είπε

Καλημέρα τζουτζούκες μου,

-ΣΠΟΪΛΕΡ ΑΛΕΡΤ- το παρακάτω ποστ μπορεί να σας κολλήσει φτώχεια

Τελικά εγώ δεν θα πάρω αμάξι φέτος αλλά δεν θα ησύχαζα εάν δεν αγόραζε κάποιος από το περιβάλλον μου.

Ύστερα από αφόρητες πιέσεις που δέχθηκε ο πατήρ μου, τον έπεισα να αλλάξει το Citroen Picasso του 2001 που πήραμε όταν ήμουν παιδί κι έφτασε να το οδηγεί και αφότου απέκτησα εγώ παιδί, με τον λευκό Κορεάτη της φωτογραφίας. Μας παραδόθηκε πριν μερικές μέρες, δυστυχώς μέχρι το σούπερ μάρκετ πάει και πολύ του είναι.

Στις 6 μέρες που το έχουμε, δεν έχει χαλάσει κάτι.

 

 

IMG_20201123_112824.jpg

IMG_20201123_112645.jpg

Καλοτάξιδο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, lightsout είπε

Καλημέρα τζουτζούκες μου,

-ΣΠΟΪΛΕΡ ΑΛΕΡΤ- το παρακάτω ποστ μπορεί να σας κολλήσει φτώχεια

Τελικά εγώ δεν θα πάρω αμάξι φέτος αλλά δεν θα ησύχαζα εάν δεν αγόραζε κάποιος από το περιβάλλον μου.

Ύστερα από αφόρητες πιέσεις που δέχθηκε ο πατήρ μου, τον έπεισα να αλλάξει το Citroen Picasso του 2001 που πήραμε όταν ήμουν παιδί κι έφτασε να το οδηγεί και αφότου απέκτησα εγώ παιδί, με τον λευκό Κορεάτη της φωτογραφίας. Μας παραδόθηκε πριν μερικές μέρες, δυστυχώς μέχρι το σούπερ μάρκετ πάει και πολύ του είναι.

Στις 6 μέρες που το έχουμε, δεν έχει χαλάσει κάτι.

IMG_20201123_112824.jpg

IMG_20201123_112645.jpg

Καλοτάξιδο να είναι , όμορφο , βγάλε και το πίσω μέρος να το δούμε όταν μπορέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tsofras είπε

Χεχε , μάλλον ξέχασες ότι με ψηλό ξεκίνησε όλη αυτή η ιστορία (2008)

Άλλα τα θετικά του ψηλού άλλα του hatchback.

Όσο περνάει ο καιρός θα αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στην άνεση και την σπορ οδήγηση.

Όσο δουλεύω απο το σπίτι με βλέπω να μένω με το Ibiza.

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου :D

καλα το 2008  δεν ειναι και παραδειγμα προς μιμηση εεεεε........ :P 

Επεξ/σία από Aganaktismeni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλοτάξιδο να είναι , όμορφο , βγάλε και το πίσω μέρος να το δούμε όταν μπορέσεις

Ευχαριστούμε πολύ, το τόπικ σου έπαιξε μεγάλο ρόλο σε αυτή την αγορά

@plasTOST Επιφυλάσσομαι για το μέλλον, γιατί δεν έχω βγάλει καμία και δεν ξέρω πότε θα ανέβω ξανά στους γονείς μου.

Θα τον χαρακτήριζα πάντως ως ικανοποιητικό.

IMG_20201124_120229.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ritualistic είπε

φρεσκα κουλουρια

https://www.gocar.gr/news/new-models/33904,To_neo_Volkswagen_Tiguan_erxetai_sthn_El.html?utm_source=pros

ανταγωνιστικες τιμες και αξιολογος εξοπλισμος για μενα

Ωραίο σαν σύνολο και το αμάξι μου αρέσει αρκετά

Γενικά μου αρέσει το Tiguan αν και δεν έχει κάτι ιδιαίτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lightsout είπε

Καλημέρα τζουτζούκες μου,

-ΣΠΟΪΛΕΡ ΑΛΕΡΤ- το παρακάτω ποστ μπορεί να σας κολλήσει φτώχεια

Τελικά εγώ δεν θα πάρω αμάξι φέτος αλλά δεν θα ησύχαζα εάν δεν αγόραζε κάποιος από το περιβάλλον μου.

Ύστερα από αφόρητες πιέσεις που δέχθηκε ο πατήρ μου, τον έπεισα να αλλάξει το Citroen Picasso του 2001 που πήραμε όταν ήμουν παιδί κι έφτασε να το οδηγεί και αφότου απέκτησα εγώ παιδί, με τον λευκό Κορεάτη της φωτογραφίας. Μας παραδόθηκε πριν μερικές μέρες, δυστυχώς μέχρι το σούπερ μάρκετ πάει και πολύ του είναι.

Στις 6 μέρες που το έχουμε, δεν έχει χαλάσει κάτι.

IMG_20201123_112824.jpg

IMG_20201123_112645.jpg

Πολυ ομορφο το άσπρο με την ζαντουλα  του. 

Καλά χιλιόμετρα από 2021, μάλλον. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Πολυ ομορφο το άσπρο με την ζαντουλα  του. 

Καλά χιλιόμετρα από 2021, μάλλον. 

Ευχαριστούμε! 

Κι εμένα το άσπρο μου ταίριαζε στο συγκεκριμένο, βέβαια ο πατέρας ήθελε ένα συγκεκριμένο μεταλλικό που δεν υπήρχε σε στοκ, οπότε τελικά πήγε σε αυτό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...