Προς το περιεχόμενο

Ρομποτικές σκούπες Ecovacs Deebot - 50% έκπτωση στο καλάθι με αγορά 2+ τεμαχίων @ Gearbest [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, s2117 είπε

Εγώ χτύπησα την 901, αλλά ίδιες μου φαίνονται..

 

15 λεπτά πριν, Dimg19 είπε

Ποια η διαφορά της d55 με την 901? 

Η D55 είναι και "σφουγγαρίστρα" , αυτη ειναι η διαφορα τους 

Άκυρο τώρα διαβάζω πως αλλάζει μόνο το χρώμα, έχω μπερδευτεί :P

 

 

Επεξ/σία από Pinkakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Dimg19 είπε

Ποια η διαφορά της d55 με την 901? 

Από χαρακτηριστικά φαίνονται ακριβώς ίδιες. Νομίζω D55 είναι η λευκή και 901 η μαύρη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Άκυρο για αυτο βγηκε 149 :P

έψαχνα να δω οτι έχεις δίκαιο...και μου είχε μπεί και ένα κουπόνι ....... Z49B871F699EB07B ....... και ήταν 2,78 έκπτωση για 82 ευρώ και πάνω γιαυτό πήγε τόσο

Επεξ/σία από F117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Από χαρακτηριστικά φαίνονται ακριβώς ίδιες. Νομίζω D55 είναι η λευκή και 901 η μαύρη.

Όντως μάλλον έβγαλαν δυο μοντέλα ακριβώς ίδια με μόνη διαφορά το χρώμα τους. Δεν ξέρω ποιος ο λόγος να το κάνουν αυτό αλλά έτσι φαίνεται.

1575342129251695.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιες είναι, κάπου μάλιστα η D55 αναφέρεται ως 900. Μόνη διαφορά τους το χρώμα. Πολλές εταιρείες το κάνουν αυτό, με κλασσικό παράδειγμα τις Roborock S50/S55 που η μία είναι άσπρη και η άλλη μαύρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είδα ότι η 901 μπορείς να χωρίσεις τον χάρτη σε δωματια και να ορίσεις περιοχές να μην πηγαίνει και η άλλη λέει ότι έχει φωνητικές εντολές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Στο Bangood για την DE55 γράφει και σφουγγάρισμα αλλά στο gearbest όχι.

Ξέρει κανείς τι ισχύει;

Στο βίντεο που έχω βάλει στην προηγούμενη σελίδα φαίνεται κανονικά σφουγγαριζει κιολας...πριν το 9ο λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η DE55 ειναι και σφουγγαριστρα για αυτο και εκει τα καταλληλα κοματια

Η 901 που πηρα εχει επιπλεον ανταλλακτικα..δηλαδη 4 βουρτσες περιστροφικες και 1 ακομη σετ φιλτρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, F117 είπε

Στο βίντεο που έχω βάλει στην προηγούμενη σελίδα φαίνεται κανονικά σφουγγαριζει κιολας...πριν το 9ο λεπτο

 

4 ώρες πριν, Hero1 είπε

Εγώ πάντως είδα ότι η 901 μπορείς να χωρίσεις τον χάρτη σε δωματια και να ορίσεις περιοχές να μην πηγαίνει και η άλλη λέει ότι έχει φωνητικές εντολές

Μου φαίνεται αρκετά σημαντικό το να μπορείς να επιλέξεις μέσα από την εφαρμογή από το mapping που έχει κάνει, σε ποιες περιοχές θες να πάει η όχι, οπότε αμα δεν το έχει η de55 ,είναι μειονέκτημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

de55 ειναι η 900 η λευκη κ η 901 ειναι η ιδια σε μαυρο

 

https://www.ecovacs.com/gr/deebot-robotic-vacuum-cleaner/DEEBOT-900/

 

εχει κανονικα να βαζεις ζωνες

 

https://smartrobotreviews.com/forum/discussions/2745-ecovacs-deebot-on-gearbest.html

 

αλλα δεν βλεπω το σφουγκαρισμα,,,,πφφ

Επεξ/σία από F117
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν η σκούπες αυτές κάνουν καλά την δουλειά τους και αν αξίζει να της αγοράσει κάποιος.
Εμεις δεν έχουμε ζώα στο σπίτι και μπαίνουμε χωρίς τα παπούτσια, έχουμε αρκετά χαλιά και σκούπα στο σπίτι γίνεται περίπου 2-3 φορές την εβδομάδα. μπορεί να πεί κάποιος πως είναι η αντικατάσταση της κανονικής σκούπας ώστε να γίνεται σκούπα 1-2 φορές το μήνα κια τα υπόλοιπα να τα κάνει η ρομποτική; ρωτάω επειδή δεν έχω την ιδέα κατα πόσο κάνουν την δουλειά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, BoullyBoy είπε

Καλησπέρα στην ομάδα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν η σκούπες αυτές κάνουν καλά την δουλειά τους και αν αξίζει να της αγοράσει κάποιος.
Εμεις δεν έχουμε ζώα στο σπίτι και μπαίνουμε χωρίς τα παπούτσια, έχουμε αρκετά χαλιά και σκούπα στο σπίτι γίνεται περίπου 2-3 φορές την εβδομάδα. μπορεί να πεί κάποιος πως είναι η αντικατάσταση της κανονικής σκούπας ώστε να γίνεται σκούπα 1-2 φορές το μήνα κια τα υπόλοιπα να τα κάνει η ρομποτική; ρωτάω επειδή δεν έχω την ιδέα κατα πόσο κάνουν την δουλειά τους.

Για την συγκεκριμένη δεν ξέρω εγώ έχω την xiaomi η οποία σκουπίζει καλύτερα από την κανονική σκούπα.Την απλή την χρησιμοποιώ μόνο για περιοχές που δεν μπορεί να πάει το ρομπότ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια από τα ίδια. Αν χαλάσει η xiaomi μάλλον δεν θα φάμε για κάνα μήνα για να ξαναπάρουμε άλλη.

Άσε που η γυναίκα μου, μου ζητάει drone που να καθαρίζει τα ράφια.

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...