Προς το περιεχόμενο

Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Antilogos1975 είπε

εγω δεν εχω να πω τιποτα...

εχω την δυνατοτητα αν μου αρεσει ενα xiaomi του χρονου να παω να το παρω...

οποτε τι να πουμε του χρονου...

Πάλι εδώ θα είμαστε του χρόνου και θα συζητάμε για το se2. Και πάλι θα λένε μερικοί ιεροσυλία η σύγκριση apple με xiaomi κλπ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, bakosm είπε

Προσπάθησε τότε λίγο στην ζωή σου να κάνεις κάτι να μην σε συνδέουν με καϊρο φιλικά στο λέω. 

Να μάθεις επίσης εδώ στο φόρουμ που βλεπω μαθαίνεις πολλά ότι όταν σταματάνε να υπάρχουν τα επιχειρήματα ξεκινούν οι προσωπικές επιθέσεις όπως βλέπω ότι κάνεις εσύ.. Αν το κάνεις και στην ζωή σου δες το θα σε βοηθήσει. 

ειπαμε τελος...

και τις προσωπικες επιθεσεις εσυ τις αρχισες..οποτε αστα τα σαπια σε εμενα δεν παιρνανε..

αιντε καλη συνεχεια τωρα ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stafaf είπε

Όταν παίρνεις mi9, το miui στο δίνουν χωριστά;

Να μην αναφέρουμε το ui; Δεν είναι ό,τι πιο σημαντικό και για πολλούς ο κύριος λόγος επιλογής συσκευής;

Α νόμιζα μαλώνουμε γι'αυτό. 😆

Ξεκίνησα να απαντάω στο φίλο που ζήταγε συγκεκριμένα πράγματα, ε ο φίλος δεν είπε να μην έχει miui... Αν το ανέφερε δεν θα τα έλεγα... Ας έλεγε θελω το μακρη και το κοντό που ζήτησε α και να μην έχει και κίουι 🥝 

Δεν είπα ότι είναι σούπερ το miui και αν είναι να βάζουμε άλλες 100 παραμέτρους αλλά μόνο αυτές που βολεύουν την μια πλευρά εεεε άστα.. 

 

Δεν μαλώνουμε αλλά σε είδα ήρθες κοντά και δεν φοράς και μάσκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Madness1 είπε

470E ολοκαίνουργιο.

Το iphone se δεν αξίζει στα 500€ γιατί υπάρχει το iphone xs με 100€ περισσότερα αν θες κάτι καλύτερο και το iphone 8 με 100€ λιγότερα εάν θες φτηνό iphone

Ότι πεις .

 Θα δε προσγειώσω όμως και θα σου πω πως το s10 είχε καμία 900€ και το Xs 1200€

 Από τα 500€ τιμή ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ του se επέχουμε αρκετά δεν βρίσκεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

ειπαμε τελος...

και τις προσωπικες επιθεσεις εσυ τις αρχισες..οποτε αστα τα σαπια σε εμενα δεν παιρνανε..

αιντε καλη συνεχεια τωρα ...

Αφού είπες τέλος τι απαντάς;;;;;

Δεν θα έχει όμως η πλεμπα τον τελευταίο λόγο έτσι;και άλλο μάθημα 

Και όχι εσύ ξεκίνησες την ειρωνεία 😀😀

Επεξ/σία από bakosm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, dimitrisdim14 είπε

Πάλι εδώ θα είμαστε του χρόνου και θα συζητάμε για το se2. Και πάλι θα λένε μερικοί ιεροσυλία η σύγκριση apple με xiaomi κλπ

συμφωνω, αλλα εγω τι σχεση εχω με αυτο.

εγω ειμαι απλα ενας καταναλωτης που αν δει ενα προιον που του αρεσει το αγοραζει.

τυχαινει να μου αρεσουν τα αππλε, οχι τωρα  αλλα απο παλια.

του χρονου μπορει να φαω κολλημα με την xiaomi, αλλα το να συγκρινω την Xiaomi σαν εταιρια  με την Apple νομιζω οτι δεν στεκει και πολυ.

αποψη μου.

Μόλις τώρα, bakosm είπε

Αφού είπες τέλος τι απαντάς;;;;;

Και όχι εσύ ξεκίνησες την ειρωνεία 😀😀

ενταξει δεν σου χαλαω χατηρι εγω...οτι πεις...ναι ..οτι πεις ..τραβα παρακατω τωρα γιατι ενοχλεις.

φιλικα παντα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bakosm είπε

Ξεκίνησα να απαντάω στο φίλο που ζήταγε συγκεκριμένα πράγματα, ε ο φίλος δεν είπε να μην έχει miui... Αν το ανέφερε δεν θα τα έλεγα... Ας έλεγε θελω το μακρη και το κοντό που ζήτησε α και να μην έχει και κίουι 🥝 

Δεν είπα ότι είναι σούπερ το miui και αν είναι να βάζουμε άλλες 100 παραμέτρους αλλά μόνο αυτές που βολεύουν την μια πλευρά εεεε άστα.. 

Δεν μαλώνουμε αλλά σε είδα ήρθες κοντά και δεν φοράς και μάσκα 

Εγώ με τη μάσκα είμαι .

 Περιμένω από εσένα που δεν φοράς να μου παραθέσεις ακόμα ναι ΑΚΟΜΑ τηλέφωνο Android με όλα τα επιμέρους χαρακτηριστικά που παρέθεσα σε τιμή ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 499€ 

 Πάω για ύπνο τώρα ψάξε όλο το βράδυ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

συμφωνω, αλλα εγω τι σχεση εχω με αυτο.

εγω ειμαι απλα ενας καταναλωτης που αν δει ενα προιον που του αρεσει το αγοραζει.

τυχαινει να μου αρεσουν τα αππλε, οχι τωρα  αλλα απο παλια.

του χρονου μπορει να φαω κολλημα με την xiaomi, αλλα το να συγκρινω την Xiaomi σαν εταιρια  με την Apple νομιζω οτι δεν στεκει και πολυ.

αποψη μου.

ενταξει δεν σου χαλαω χατηρι εγω...οτι πεις...ναι ..οτι πεις ..τραβα παρακατω τωρα γιατι ενοχλεις.

φιλικα παντα...

Δώσε ένα μετάλλιο στον εαυτό σου και συνέχισε τα επιπέδου δημοτικού σχόλια ελπίζω να μην ξαναδώ σχόλιο σου. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Chris_BMW said:

Ότι πεις .

 Θα δε προσγειώσω όμως και θα σου πω πως το s10 είχε καμία 900€ και το Xs 1200€

 Από τα 500€ τιμή ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ του se επέχουμε αρκετά δεν βρίσκεις ;

Ποια τιμή εκκίνησης?

Σήμερα με 30€ λιγότερα αγοράζεις s10 που είναι ανώτερο στα πάντα

Με 100€ περισσότερα επίσης το xs 

Ποια συσκευή έχεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Εγώ με τη μάσκα είμαι .

 Περιμένω από εσένα που δεν φοράς να μου παραθέσεις ακόμα ναι ΑΚΟΜΑ τηλέφωνο Android με όλα τα επιμέρους χαρακτηριστικά που παρέθεσα σε τιμή ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 499€ 

 Πάω για ύπνο τώρα ψάξε όλο το βράδυ ...

Καλό βράδυ μην βλέπεις εφιάλτες όμως αλήθεια γιατί βλέπω κάνεις αγώνα να βγάλεις το se  την καλύτερη επιλογή στα 500ευρα.

Που με είδες ότι δεν φοράω μάσκα;;;

Α είπαμε γκζαομι με κατασκοπευουν παντού 

 

Επεξ/σία από bakosm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου κάνει εντύπωση που ακόμα ορισμένοι να καταλάβουν ότι η apple πλέων πουλάει το iOs μέσω των συσκευών τις... αυτό είναι το δυνατό της χαρτί, αυτό είναι που της φέρνει σταθερά κέρδη... γι' αυτό και υποστηρίζει τις συσκευές της τόσα χρόνια, γι' αυτό παρουσιάζει συγκεκριμένες συσκευές... Μια από αυτές είναι και το SE, φτηνό, old fashion και μικρό... είδε ότι πολλοί κάτοχοι 6s και 7 δεν κάνανε την μετάβαση στο XR με βασικότερους λόγους το μέγεθος και το touch id.. τώρα τους κάνει να πάνε στο SE ενώ όσοι απομείνουν λογικά να τους εξαναγκάσει κόβοντας και την νέα έκδοση πιθανώς από την 14...

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βγήκε η σειρά   iPhone 11 που πραγματικά αξίζει δεν έβλεπες τόσα σχόλια στα ποστ ,γιατί όλοι ,ακόμα και οι android fans παραδέχτηκαν ότι είναι που καλό τηλέφωνο σε όλα . Ta apple fan boys δεν θα παραδεχτούν ποτέ ότι παίρνεις ένα κάτω του μετρίου κινητό με 500€ και υπάρχουν δέκα φορές καλύτερες επιλογές με τα ίδια λεφτά στο αντροιτ .ο ένας θα σ λέει τιμή εκκίνησης , ο άλλος θα λέει όχι από Σκρουτζ , και τα σχόλια θα φτάσουν 2000 . 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, dimitrisdim14 είπε

Όταν βγήκε η σειρά   iPhone 11 που πραγματικά αξίζει δεν έβλεπες τόσα σχόλια στα ποστ ,γιατί όλοι ,ακόμα και οι android fans παραδέχτηκαν ότι είναι που καλό τηλέφωνο σε όλα . Ta apple fan boys δεν θα παραδεχτούν ποτέ ότι παίρνεις ένα κάτω του μετρίου κινητό με 500€ και υπάρχουν δέκα φορές καλύτερες επιλογές με τα ίδια λεφτά στο αντροιτ .ο ένας θα σ λέει τιμή εκκίνησης , ο άλλος θα λέει όχι από Σκρουτζ , και τα σχόλια θα φτάσουν 2000 . 

α, οχι ...εγω το εγραψα ηδη ..αυτο το iphone των φτωχων μου φανηκε και μικρο και ακριβο...για αυτο και πηρα iphone 8 plus ....😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Madness1 είπε

Ποια τιμή εκκίνησης?

Σήμερα με 30€ λιγότερα αγοράζεις s10 που είναι ανώτερο στα πάντα

Με 100€ περισσότερα επίσης το xs 

Ποια συσκευή έχεις?

Χs Max 

 Τέλος αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι σημαίνει τιμή ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ δεν μπορώ να συζητήσω .

 Και δεν είναι καλύτερο σε όλα ...

 καταρχήν του χρόνου θα πάψει να υποστηρίζετε ..

Επεξ/σία από Chris_BMW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Μου κάνει εντύπωση που ακόμα ορισμένοι να καταλάβουν ότι η apple πλέων πουλάει το iOs μέσω των συσκευών τις... αυτό είναι το δυνατό της χαρτί, αυτό είναι που της φέρνει σταθερά κέρδη... γι' αυτό και υποστηρίζει τις συσκευές της τόσα χρόνια, γι' αυτό παρουσιάζει συγκεκριμένες συσκευές... Μια από αυτές είναι και το SE, φτηνό, old fashion και μικρό... είδε ότι πολλοί κάτοχοι 6s και 7 δεν κάνανε την μετάβαση στο XR με βασικότερους λόγους το μέγεθος και το touch id.. τώρα τους κάνει να πάνε στο SE με όσους απομείνουν λογικά να τους εξαναγκάσει κόβοντας και την νέα έκδοση πιθανώς από την 14...

Ορίστε παλι το έκανες.... Πφφφ

Ιδιαίτερα απλό και ξεκάθαρο θες ios να άλλη μια συσκευή για κάποιον που θέλει οικονομικό ας πούμε ios όλα τα άλλα είναι ανούσιες συγκρίσεις.καλή συσκευή πάντως δεν ειναι. Και όχι σε σχέση με κάποιο ανδροιδ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...