Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγορασα το ARK Survival Evolved εχει πολυ κοσμο στο στεαμ χθες πρωτη μερα επαιζαν 30.000 ατομα.μου αρεσε απο τα βιντεακια και μερικα στρεαμ που ειδα...εχει και εκπτωση 17% κανει 23 ευρω.καλο θα ηταν και καποιος γνωστης να ανοιξει ενα κανουργιο τοπικ εν πασει περιπτωσει οποιος θελει ας μου στειλει pm να παιξουμε παρεα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, free όσο γίνεται... Αλλά και p2p να είναι τουλάχιστον φθηνό. Πχ το gw2, που νομίζω ότι είναι αρκετά καλό, κοστίζει 25-30 αλλά και είναι μόνο το Key μία φορά και πιστεύω ότι αξίζει. Τέλος πάντων, εκτός από το gw2, που νομίζω ότι είναι το μόνο που μου αρέσει από p2p, κανένα free ωραίο υπάρχει; Πάω να δω αυτά που μου πρότεινες.

Το C9 μου φαίνεται ενδιαφέρον game

 

Βασικα δεν ειναι θεμα free η οχι , ειναι οτι δεν υπαρχουν αξιολογα MMO εδω κ χρονια

Δεν υπαρχουν και αλλα εκτος απο οτι σου ειπα , αντε κ Darkfall/Age of Conan αν σε εχει πιασει απογνωση

Το Echo of Souls που βγηκε προσφατα νομιζω , δεν ξερω τι ρολο βαραει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα αυτη τη στιγμη παιζω ESO και περιμενω τοσο το expansion του GW2, οσο και το F2P του WildStar (εχω ηδη συνδρομη αλλα μετα το F2P θα ειμαι 100% active). Δεδομενου οτι παιχνιδια με combat οπως του WoW, τα θεωρω πλεον τουλαχιστον βαρετα και ξεπερασμενα, τα παραπανω ειναι κατα τη γνωμη μου οτι καλυτερο μπορει να βρει κανεις αυτη τη στιγμη στην αγορα των mmo's κι επιπλεον τα ESO & GW2 ειναι Β2P, ενω και το WS συντομα θα ειναι F2P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hack and slash- rpg

 

Γεια σας ! Ψάχνω παιχνίδια σε φάση diablo 3, lost ark online ( που θα βγει αργότερα ), λιγότερο poe...

Μπορείτε να μου προτείνετε μερικά ωραία παιχνιδάκια σαν αυτά ( ή καλύτερα  :-D ) ; Αν γίνεται να έχουν βγει 5 χρόνια τώρα το πολύ και όχι να βγήκαν πριν 10 ξέρω γω. Δηλαδή μην μου προτείνετε diablo 2 κτλ. Ευχαριστώ !

Ρίξε μια ματιά και στο Victor Vran

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ψάχνω ένα παιχνίδι για τον η/υ που έχει σχέσει με φάρμα να καλλιεργώ καλαμποκιά σιτάρια κ.τ λ

 

 

προτιμώ να είναι ελληνικό άμα δεν υπάρχει ελληνικό αναγκαστικά σε αγλικο  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

καλές είναι η προτάσεις κι σας ευχαριστώ  αλλα  εννοώ σαν το  Farm Up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνίδι The Lord of the Rings (Ο Άρχοντας των δαχτυλιδιών)

 

Έχω παίξει δύο διαφορετικά παιχνία the lord of the rings αλλά σε κανένα από αυτά δεν πέταγες το δαχτυλίδι στο βουνό του χαμού. Και τα δύο που έχω παίξει τελειώνανε στη Μόρντορ εκεί που επιτίθεται ο Άραγκορν μετο στρατό της Γκόντορ. Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα παιχνίδι που να πετάς το δαχτυλίδι στο βουνό του χαμού....να έχει η πίστα και αυτό.

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιχνίδι για εναν δυσκολο.. Για τις νεκρές ώρες του καλοκαιριού χωρίς ιντερνετ.

 

Καλησπερα παιδιά θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο παιχνίδι single με στορυ που να με κρατήσει. Απο προτιμήσεις αποφεύγω strategy. Επίσης λέω οτι είμαι δυσκολος γιατι απορίπτω έυκολα games η τα βαριέμαι εύκολα.

 

Πχ τα τελευταία που με κράτησαν απο single ηταν GTA V, Max Payne 3, Tomb Raider, Metro last light, shadow of mordor, skyrim, assassins creed (επαιξα μεχρι και το black flag το unity βαριέμαι να το ξεκινήσω τώρα). Και παλιότερα doom 3, half-life, oblivion. 

Οσο για witcher 2,3. Dark souls. Θέλουν χρόνο και ασχολία οχι για τώρα δηλαδή  :P .

Ευχαριστώ, και ελπίζω να βοήθησα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...