Προς το περιεχόμενο

iOS 14


alexakos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

όταν βάζω αντίστροφη μέτρηση, στην οθόνη κλειδώματος μού έβγαζε πόσος χρόνος απομένει, τώρα πλέον στην τελευταία έκδοση δεν το κάνει. any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 minutes ago, onelonelystar said:

Καλησπέρα σε όλους,

όταν βάζω αντίστροφη μέτρηση, στην οθόνη κλειδώματος μού έβγαζε πόσος χρόνος απομένει, τώρα πλέον στην τελευταία έκδοση δεν το κάνει. any ideas?

Περίεργο, σε μένα τη δείχνει.. Λες να είναι θέμα κάποιας ρύθμισης ή κάποιο κόλλημα;

https://www.iphonetricks.org/how-to-fix-timer-not-showing-up-on-ios-13-lock-screen/

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε περιμένουμε την 14.2; Στην 14.01 έχει κάτι bugs πχ πριν μου έβγαλε τον ήχο ότι το είχα αρκετά κατεβασμένο σα να πατήθηκε και καλά το κουμπί του ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εμένα η 14.0.1 στο θέμα μπαταρία ήταν ό,τι πιο αστείο έχω συναντήσει σε κινητό
κι όταν λέω αστεία εννοώ σε σημείο κάποια στιημή
κάθε 5 κυριολεκτικά δευτερόλεπτα να ρίχνει από 1% με αναμμένη την οθόνη

ελπίζω μόνο για καλύτερα στην 14.1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, KoreanW είπε

σε εμένα η 14.0.1 στο θέμα μπαταρία ήταν ό,τι πιο αστείο έχω συναντήσει σε κινητό
κι όταν λέω αστεία εννοώ σε σημείο κάποια στιημή
κάθε 5 κυριολεκτικά δευτερόλεπτα να ρίχνει από 1% με αναμμένη την οθόνη

ελπίζω μόνο για καλύτερα στην 14.1

Δοκίμασε καθαρή εγκατάσταση. Set up as new καθόλου restore from back up και ανοίγεις τους διακόπτες του iCloud για να παίρνεις τις φωτογραφίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η 14.1 μου φαίνεται όχι τόση σβέλτη όσο η 14.0.1 αλλά σταθερότατη. Περιμένω πως και πως την 14.2 που θα λύσει τα προβλήματα. Η μπαταρία καταναλώθηκε πολύ γρήγορα πολύ γρήγορα αλλά μόλις έκανα εγκατάσταση την 14.1 όποτε το index δεν ολοκληρώθηκε ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

"The keyboard on the Lock Screen could miss touches when trying to enter the passcode"

Αντιμετωπίζω συνέχεια το συγκεκριμένο πρόβλημα αφού λόγω μάσκας ξεκλειδώνω αναγκαστικά με passcode αλλά νόμιζα ότι ήταν λόγω της βιασύνης μου και όχι bug. Μόνο και μόνο για αυτό ήδη έχω ξεκινήσει να κατεβάζω την 14.2. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...