Προς το περιεχόμενο

Χωρίς φορτιστή στο κουτί πιθανόν και το Galaxy S21/S30, όπως το iPhone 12


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Οι έξυπνοι και οι χαβαλετζίδες της κακιάς ώρας που είχαν κατακλύσει το αντίστοιχο άρθρο του iPhone 12 που εξαφανίστηκαν βρε; 

Τώρα που φημολογείται ότι θα ακολουθήσει η Samsung φαίνεται πιο σωστή επιλογή έτσι;

δεν το βλεπω το θεμα εδω να πιανει τον αριθμο σχολιων οπως της apple.

1 ώρα πριν, Antilogos1975 είπε

για να δουμε τωρα...

παντως και το insomnia δεν παει πισω...

θεμα για την samsung αλλα στο τελος κοτσαρουνε και ενα 

....οπως το iphone 12

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Ειναι γραμμή για την προστασία του περιβάλλοντος , για τις πρώτες υλες που χρειάζονται και πάει λέγοντας.

Ναι σε εσενα το λεω που πετάς το κουτάκι κάτω και ζουμε σε μια χαβούζα για πραγματικότητα .

Απο εκει και πέρα , επειδή όταν αγοράζεις ενα προϊόν ισως και να χρειάζεται να ειναι ετοιμο προς χρήση άμεσα η λύση η σωστη θα ηταν .

Μια συσκευασία ready για χρήση με όλα μέσα και Α κόστος .

Μια συσκευασία χωρις αυτα τα πράγματα με Β κόστος .

Ποσο πιο απλο , ποσο πιο όμορφο ,ποσο πιο τίμιο .

Άμα ήθελαν προστασία του περιβάλλοντος τότε:
1) δεν θα βγάζανε 100 σάπια/μέτρια μοντέλα κάθε χρόνο
2) θα δίνανε παραπάνω αναβαθμίσεις ώστε να έχουμε την συσκευή για ~4 χρόνια για να μην υπάρξουν πολλά ηλεκτρονικά σκουπίδια
3) δεν θα κάνανε τον κόσμο να αναγκαστεί να αγοράζει καινούργια συσκευή κάθε χρόνο επειδή μέσω αναβαθμίσεων επίτηδες κάνουν πιο αργή τη συσκευή
4) δεν θα τους ενδιέφερε τα τρελά/εξωφρενικά κέρδη (λες και δεν έχουν να φάνε)

Επεξ/σία από KnightRider
  • Like 20
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Είναι όντως τρομερό case study να διαβάζεις τα σχόλια στην είδηση αυτή σε σύγκριση με την ίδια είδηση για την Apple.

Τι περιμένεις όμως από άτομα που δίνουν λεφτά για να αγοράσουν Xiaomi

Ναι γιατί να μη δώσω να αγορασω xiaomi? οι υπόλοιποι προσφέρουν κάτι περισσότερο? σας πιάνουν τον κώλο με όλο και λιγότερα και λέτε κι ευχαριστώ.εσείς οι λεφταδες που σας τρέχουν απ τα μπατζακια.κλασικόι ελληναράδες να φάω δεν έχω αλλά το κινητό στο 1000.ήρθες να μας πει εσύ για τι xiaomi άντε μπράβο

  • Like 11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, sabrewulf είπε

Ναι γιατί να μη δώσω να αγορασω xiaomi? οι υπόλοιποι προσφέρουν κάτι περισσότερο? σας πιάνουν τον κώλο με όλο και λιγότερα και λέτε κι ευχαριστώ.εσείς οι λεφταδες που σας τρέχουν απ τα μπατζακια.κλασικόι ελληναράδες να φάω δεν έχω αλλά το κινητό στο 1000.ήρθες να μας πει εσύ για τι xiaomi άντε μπράβο

δεν ξερω για τον φιλο , δεν ειμαι στο σπιτι του, αλλα εγω εχω να φαω...και να δωσω και στον γειτονα αμα χρειαστει...

οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi μονο.

Όποιος θέλει να τα σκάει απλά για να εχει ενα μήλο η ενα galaxy για ποζερια καλό κλάμα.

Και αντε η χιαομι αν αύριο δεν βάλει φορτιστή σου λέει ειναι μπατζετ.

Το να αγοραζεις 1500 ευρώ τηλέφωνο και να μην έχει φορτιστή ειναι γυφτια απλα.

  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antilogos1975 είπε

δεν ξερω για τον φιλο , δεν ειμαι στο σπιτι του, αλλα εγω εχω να φαω...και να δωσω και στον γειτονα αμα χρειαστει...

οποτε...

οπότε τι? απο την τσέπη του ζητήσαμε να μας πληρώσει το xiaomi? αυτό το φαίνεσθαι και η επίδειξη πια με το κινητό γιατί είναι samsung η apple ούτε τα 15 χρονα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τι δεν μας είπαν για μας μας βγάλουν τρελούς σε προηγούμενο thread 🤣

Περιμένετε όμως γιατί έχει και συνέχεια το πανηγύρι..

https://www.macrumors.com/2020/07/08/iphone-12-pricing-749-prediction/

Υ.Γ. Τελικά και τον φορτιστή θα σας βγάλουνε και ακριβότερα τα κινητά τους θα τα πληρώνετε, πάρτε να έχετε αλλά σσσ τους νοιάζει το περιβαλ...χαχαχαχαχ

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, KnightRider είπε

Άμα ήθελαν προστασία του περιβάλλοντος τότε:
1) δεν θα βγάζανε 100 σάπια/μέτρια μοντέλα κάθε χρόνο
2) θα δίνανε παραπάνω αναβαθμίσεις ώστε να έχουμε την συσκευή για ~4 χρόνια για να μην υπάρξουν πολλά ηλεκτρονικά σκουπίδια
3) δεν θα κάνανε τον κόσμο να αναγκαστεί να αγοράζει καινούργια συσκευή κάθε χρόνο επειδή μέσω αναβαθμίσεων επίτηδες κάνουν πιο αργή τη συσκευή
4) δεν θα τους ενδιέφερε τα τρελά/εξωφρενικά κέρδη (λες και δεν έχουν να φάνε)

Πολύ σωστά. Αυτή η ειρωνεία να κερδίζουν οι εταιρίες εις βαρος μας με πρόσχημα την προστασία του περιβάλλοντος πρέπει να τελειώσει. Ας πουν ότι διασφαλίζουμε τις συσκευές να δουλεύουν απροβλημάτιστα 4 χρόνια ώστε να μην αγοράζουμε τόσο συχνά να πω ναι γίνεται για το περιβάλλον παρότι χάνουν από αυτή την κίνηση. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Yeroplatanos είπε

Xiaomi μονο.

Όποιος θέλει να τα σκάει απλά για να εχει ενα μήλο η ενα galaxy για ποζερια καλό κλάμα.

Έχεις μαύρα μεσάνυχτα αν το πιστεύεις όντως αυτό. Δεν υπάρχει επαφή όσο και να μη θες να το πιστέψεις. 

 

5 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

οπότε τι? απο την τσέπη του ζητήσαμε να μας πληρώσει το xiaomi? αυτό το φαίνεσθαι και η επίδειξη πια με το κινητό γιατί είναι samsung η apple ούτε τα 15 χρονα

Ποιος flexάρει ρε παλουκάρια με τηλέφωνο; Αν είναι δυνατόν, σε σχολεία κυκλοφορείτε; 

Και επίσης ποιος flexάρει Samsung? Πλέμπα. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...