Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ  μια γενικότερη απορία μου ηταν δεν ηθελα να σας ανεβάσω την πίεση😂 , ουτε κρινει το αν θα παει καποιος στο πρόγραμμα προφανώς! Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 λεπτά πριν, livornian7 είπε

σορρυ αν ειμαι οφτοπικ εκανα αιτηση για επιστροφη δεη απο φυσικο αεριο υπαρχει περιπτωση να μεινω χωρις ρευμα??

Καλησπερα... Και φυσικα οχι... Δεν γινεται διακοπη του ρευματος στην αλλαγη παροχου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, 1comment είπε

Έκανε σήμερα κάποιος αίτηση για αλλαγή σε αυτό το πρόγραμμα και η αίτηση να έβγαλε σφάλμα στο τέλος; Ή μόνο σε μενα το κάνει;

Δοκίμασε άλλο browser. Κλείσε adblock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν απαντουν τις φορμες επικοινωνίας ή το μισαωρο+ στην αναμονη ειναι μονοδρομος? 

https://www.dei.gr/el/epikoinwnia/forma-epikoinwnias-xristwn-epikoinwniste-mazi-mas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ερώτηση. Έκανα το πατέρα μου λογαριασμό ebill και αίτηση στο home online η οποία και ενεργοποιήθηκε .ωστόσο δεν μου ζήτησε και δεν έβαλα κάποια κάρτα . Ο πατέρας μου έχει φωτοβολταϊκά στην στέγη και λογαριασμό στον οποίο βάζει λεφτά και τραβάει η ΔΕΗ . Θα πληρώνεται παλι από εκείνον τον λογαριασμό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Manolo7 είπε

Γνωρίζει κανείς αν απαντουν τις φορμες επικοινωνίας ή το μισαωρο+ στην αναμονη ειναι μονοδρομος? 

https://www.dei.gr/el/epikoinwnia/forma-epikoinwnias-xristwn-epikoinwniste-mazi-mas

Ναι απαντούν, σε 1-4 ημέρες πάνω κάτω με βάση την εμπειρία μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekrepali είπε

Δοκίμασε άλλο browser. Κλείσε adblock.

To adblock ήταν. 

Να ρωτήσω κάτι άλλο. Το πρόγραμμα είναι μόνο για οικιακό ε; Βάζω στην αίτηση για επιχείρηση και δεν μου εμφανίζει καθόλου το myhome ούτε το enter. Βασικά δεν εμφανίζει κανένα πρόγραμμα. Λέει μόνο για όχι κρυφές χρεώσεις και έκπτωση συνέπειας 5%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 1comment είπε

To adblock ήταν. 

Να ρωτήσω κάτι άλλο. Το πρόγραμμα είναι μόνο για οικιακό ε; Βάζω στην αίτηση για επιχείρηση και δεν μου εμφανίζει καθόλου το myhome ούτε το enter. Βασικά δεν εμφανίζει κανένα πρόγραμμα. Λέει μόνο για όχι κρυφές χρεώσεις και έκπτωση συνέπειας 5%.

Ολα τα myhome ειναι οικιακά.. οσο και αν το κρυβει το ονομα (Ελεος ειστε 😂)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, VirusX2gr είπε

Ολα τα myhome ειναι οικιακά.. οσο και αν το κρυβει το ονομα (Ελεος ειστε 😂)

Προφανώς το λέει το όνομα, αλλά στο δεύτερο βήμα σε ρωτάει "για το σπίτι ή την επιχείρηση". Εκεί εφαγα τη φλασιά. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@1comment
Αναφέρεσαι στο e-contract, αυτο ειναι για διαφορα προιοντα της ΔΕΗ οχι μονο για τα myhome. 
 

Το για το σπιτι/για την επιχείριση το επιλέγεις πριν, αφου επιλέξεις για το σπιτι τότε βγαζει τα myhome.

@korakios Μην βιάζεσαι, σκοντάφτεις φιλαρακι

Επεξ/σία από VirusX2gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχει προγράμματα να επιλέξεις στα επαγγελματικά... πάς αυτόματα Γ21 / Γ22. Έχει και επιλογή για αλλαγή χρήσης από επαγγελματικό σε οικιακό (ζητάει δικαιολογητικά από δήμο).

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα αιτηση ονλινε. μετα απο 2 μερες οπως μου απαντησατε. Με πηρανε τηλεφωνο για επιβεβαιωση. την επομενη μερα μου εστειλαν μαιλ να υπογραψω την συμβαση . Ηυμαβαση ελεγε πανω προγραμα home online..και οχι Γ1  

τα εστειλα ολα πισω υπογεγραμμενα και τωρα περιμενω...ποσες μερες περιπου θελει ωστε να παρω κωδικους Ebill να μπω μεσα να δω τι γινεται???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...