Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, ALXIOA είπε

εκανα αιτηση ονλινε. μετα απο 2 μερες οπως μου απαντησατε. Με πηρανε τηλεφωνο για επιβεβαιωση. την επομενη μερα μου εστειλαν μαιλ να υπογραψω την συμβαση . Ηυμαβαση ελεγε πανω προγραμα home online..και οχι Γ1  

τα εστειλα ολα πισω υπογεγραμμενα και τωρα περιμενω...ποσες μερες περιπου θελει ωστε να παρω κωδικους Ebill να μπω μεσα να δω τι γινεται???

όταν τα έστειλες σου ήρθε αυτόματη απάντηση που αναφέρει στο mail τους ;

γιατί εγώ τα έστειλα και δεν μου ήρθε τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, marksk είπε

όταν τα έστειλες σου ήρθε αυτόματη απάντηση που αναφέρει στο mail τους ;

γιατί εγώ τα έστειλα και δεν μου ήρθε τίποτα 

την πρωτη φορα που εκανα αιτηση οχι. δεν μου ηρθε τιποτα.. με πηρανε μετα απο 2 μερες τηλεφωνο... εγινε επιβεβαιωση και μου εστειλαν την επομενη μερα την συμβαση να την υπογραψω...

αφου εστειλα πισω τις συμβασεις μου τοτε μου ηρθε μαιλ οτι παρελαβαν τα εγγραφα μου...!!

αν τα εστειλες και δεν σου ηρθε ξανααπαντησε στο ιδιο μαιλ και στειλτα παλι......

 

Επεξ/σία από ALXIOA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστειλα τη σύμβαση και τα χαρτιά που μου έστειλαν και δεν μου ήρθε μήνυμα, προχθές. χθες τα ξαναέστειλα και τίποτα πάλι δεν ήρθε , ούτε junk κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marksk είπε

έστειλα τη σύμβαση και τα χαρτιά που μου έστειλαν και δεν μου ήρθε μήνυμα, προχθές. χθες τα ξαναέστειλα και τίποτα πάλι δεν ήρθε , ούτε junk κτλ 

εγω σημερα το πρωι τα εστειλα στο μαιλ που μου τα ειχαν στειλει αυτοι..και με την μια μου ηρθε απαντηση.......τι να πω..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λιγο βλεπω να πληρωνω και 3ο μηνα το παγιο της ΕΛΙΝ. Περασαν ηδη 15 ημερες απο τοτε που εστειλα τα χαρτια.. Γιατι παιρνει τοσο καιρο για να μπει το ΔΕΗ Online;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, valantis123 είπε

και εμένα μου το ενεργοποίησαν, φαίνεται σήμερα στο ebill εως 20/10/23

Τώρα μένει να δω αν θα μου δώσουν τα 30€..

Εφοσον ισχυει:

Η προωθητική των 30€ στον 1ο λογαριασμό ισχύει μέχρι 31/12/21

γιατι να μην δωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, insomniagfg είπε

Εφοσον ισχυει:

Η προωθητική των 30€ στον 1ο λογαριασμό ισχύει μέχρι 31/12/21

γιατι να μην δωσουν.

γιατί εχω γράψει ποιο πίσω, με έβαλαν σε κατάστημα που πήγα στο Home Enter+ ενώ τους ζητούσα να μπω στο Home Online και με τα πολλά έχω στείλει πόσα μαιλ και μου είπαν οτι θα με αλλάξουν άλλοι μου έλεγαν θα τα πάρω άλλοι όχι αλοι οτι θα πληρώσω ρήτρα αποχώρησης απο το Enter+ δε ξέρει κανείς τι γίνεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, babis07 είπε

Καλήμερα αφού εφαρμόζεται η ρήτρα τι κερδίζουμε απο το Home Online 1451814325_.png.9e1ca76b4356031ff264358746753147.png

1704227502_.png.b9011eb3aa52367ffc6611a83c42f7a4.png

Έχει αναφερθεί πολλές φορές στο παρελθόν. Είναι παλιό document και όχι επίκαιρο πια. Απλά το αγνοείς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ χθες βράδυ την αίτηση για το σπίτι. Με τον τρέχων λογ/σμο της παλιάς εταιρίας τι κάνουμε; Τον πληρώνουμε κι αφήνουμε έξω τα 50 ευρω της εγγύησης ώστε να πάνε στον τελικό; Δεν θέλω να έρθει μειον ο τελικός και να κυνηγάω την εταιρία να μου τα κάνει κατάθεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, babis07 είπε

Καλήμερα αφού εφαρμόζεται η ρήτρα τι κερδίζουμε απο το Home Online 1451814325_.png.9e1ca76b4356031ff264358746753147.png

1704227502_.png.b9011eb3aa52367ffc6611a83c42f7a4.png

Αν πας στο λινκ του myhome online, κάτω λέει αναλυτικός τιμοκατάλογος. Ανοίγοντας τον μέσα λέει ξεκάθαρα Σταθερότητα των τιμών, χωρίς μηχανισμούς αναπροσαρμογής

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...