Προς το περιεχόμενο

Nokia 3310 - 15,63€ - Banggood


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτύπησα και εγώ ένα για εφεδρικό.

Για φλασάρισμα των ελληνικών που ρώτησαν κάποιοι φίλοι μπορεί να γίνει αρκεί να βρεθεί η κατάλληλη ρομ που να τα περιέχει.

Προς το παρόν δεν έχω καταφέρει να την βρω με λίγο ψάξιμο που έκανα.

Το ελληνικό 3310 έχει τις γλώσσες Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ελληνικά και στις πληροφορίες τηλεφώνου (πληκτρολογώντας *#0000#) μου βγάζει τα εξής:

Nokia 3310

V10.03.11_2

28-03-17

TA-1030

(c) Nokia

Language: AH

Όποιος μπορεί ας το ψάξει περισσότερο μήπως βρει κάτι για να βοηθήσει και τους άλλους που θέλουν να του αλλάξουν γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Timewalker είπε

Τα ονομαζόμενα dumb phones έχουν και ένα επιπλέον πλεονέκτημα είναι λιγότερο επισφαλή για παρακολούθηση . γίνεται μόνο με την καταγραφή των συνδέσεων με κεραίες τηλεφωνίας και όχι του timeline και των δεκάδων εφαρμογών που το κάνουν στα smart.

Για όποιον ενδιαφέρεται βέβαια! 🙂

Σαν τα περιστέρια δεν έχει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ τα καλά firmware για να δοκιμάσετε: https://uptodrivers.com/download-nokia-stock-firmware-rom-for-all-devices/90816/

Έχει δύο για το 3310. Δε ξέρω αν περιλαμβάνει και ελληνικά κάποια από αυτές.

Ότι malware κατεβάσετε, με δική σας ευθύνη.

Ή δεν έχετε και τίποτε να χάσετε: Nokia support, έχω ένα τηλέφωνο που πήρα στη Κίνα αλλά μόλις μετακόμισα Ελλάδα. Μπορείτε να μου φλασάρετε την rom που έχει κι Ελληνικά;

Το flashing γίνεται με ένα πρόγραμμα που λέγεται miracle box.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλιό Nokia 3310 ήταν το 1ο μου κινητό το 2000, ακόμα το έχω αλλά η μπαταρία του έχει μειωμένη αυτονομία.

Θα μπορούσα να το πάρω στην βόλτα για καφέ για τρολλάρισμα να δω αντιδράσεις και να καταγράφω βίντεο.Με φλερτ σε γυναίκα όπου θα αποθηκεύσω το τηλέφωνό της στο Nokia. 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, suffocater είπε

Για περιπτώσεις camping κλπ που θα υπαρχει περιορισμένη πρόσβαση σε ρευμα για καποιο διάστημα,είναι ο,τι πρέπει.

Power bank

9 ώρες πριν, suffocater είπε

 

Επεξ/σία από calico
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, drillgr είπε

Original είναι ή refurbished; Τα σχόλια μπερδεύουν πάντως. 

Ναι τα σχολια εκει, ειναι οτι ο καθενας γραφει οτι του κατεβει εκεινη τη στιγμη. Και το περιεργο ειναι οτι δεν επεμβαινει ο διαχειριστης του Banggood για να διαγραφει τα χαζα σχολια.

Φυσικα ειναι καινουρια τα κινητα. Δεν πουλαει Refurbished το Banggood, και να πουλαγε θα το εγραφε στον τιτλο.

Ειναι καινουρια τα κινητα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, markos9 είπε

Για μένα το θέμα είναι να βρούμε αυτό εδώ παιδιά. 

Που είναι και 4τζ και καλύτερο.

Να το κανεις τι το 4G? Θα μπεις internet? Για να μαστιγώσεις λιγο τον εαυτό σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, SeNNinhA said:

Υπαρχει τετοια επιλογη στο 3310? Δεν το ξερω αλλα αμφιβαλω

Ούτε εγώ το γνωρίζω, απλά επισήμανα για ποιον λόγο μπορεί να είναι χρήσιμο το 4g στη συγκεκριμένη συσκευή

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, calico είπε

Power bank

Πως δεν το σκέφτηκα?
Με ένα μέσο power bank ,θα είχα 4 μερες μπαταρία/αυτονομία με ενα συγχρονο smartphone.
Προφανώς αναφέρομαι σε παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...