Προς το περιεχόμενο

New World


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Thresh είπε

FA2yQk7XoAY5Pkt.png.f2c0e8ac799f1cb731a53020327af1bd.png

ξέρεις πόσες φορές από το 100-80 με είχε βάλει στο 50-60 και μου έκανε disconnect? Χθές πάντως αργά το πρωί μπόρεσα και μπήκα με έναν μόνο σε σειρά αναμονής :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

Phaeacia μπηκα και εγω!

Και εγώ στο ίδιο μπήκα γιατί εκεί που παίζουν κάποιοι γνωστοί είναι προσωρινά κελιδωμένο.

Αν θέλετε μιλάμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Hawk_K είπε

Και εγώ στο ίδιο μπήκα γιατί εκεί που παίζουν κάποιοι γνωστοί είναι προσωρινά κελιδωμένο.

Αν θέλετε μιλάμε

Tempeloskilos εδώ..κάνε fr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic

Spoiler

 

Μάλλον το παιχνίδι είναι αρκετά σάπιο...

δείτε τί παιχνίδια σηκώνει η cpu μου, το θεριό μου! Και δε μπορεί το new world. Μέχρι και στο cyberpunk 2077 καλύτερα πάει :P 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παλικάρια και δεσποινίδες,

Αγόρασα σήμερα το παιχνιδάκι, γιατί ήθελα να βοηθήσω να επισκευάσει ο Τζεφρι το τρίτο του κότερο που έχει θέμα με το καρμπυρατέρ.

Υπάρχει περίπτωση να μου κάνει ζημιά στη κάρτα γραφικών; (msi ventus 3080 OC) 
Υπάρχει κάποιο στανταράκι setting που πρέπει σίγουρα να κλείσω;

Eυχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NEW WORLD metacritic 3.4/10 
63% μόνο θετικό στο steam

εντύπωση κάνει πόσοι λίγοι έχουν κάνει review και έχουν αξιολογήσει το παιχνίδι, σε σχέση με το πόσοι ουστιαστικά το παίζουν. Και μεγάλα κανάλια στο youtube δεν έχουν βγάλει ακόμα before you buy
Πάντως βαλτωμένο φαίνεται το παιχνίδι και απλώς είναι hype

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά mmo είναι και έχει όλους του μηχανισμούς που βρίσκουμε σε ένα mmo. 

Eχει και πανέμορφα γραφικά συν την συμμετοχή του κόσμου γενικά περνάς καλά όταν παίζεις.

Tώρα βλέπω στην πρώτη πόλη που συναντάς ότι μπορείς να αγοράσεις και κάποιο σπίτι από εκεί. Δεν είδα κάποιο να το έχει πάρει κάποιος παίχτης. Ειναι και εξωφρενικό το ποσό που ζητάει μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρει σπίτι, Everfall mid-tier. Το πρώτο σπίτι το παίρνεις πάντα -50% όποιο και να είναι αυτό.
Μετά λόγο Syndicate που πήραμε την πόλη κτλ κτλ το πήρα 4κ μόνο και θέλει κάθε βδομάδα 550 coins για φόρο (αυτό με τις εκτπώσεις που έβαλα αλλιώς 1κ)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

NEW WORLD metacritic 3.4/10 
63% μόνο θετικό στο steam

εντύπωση κάνει πόσοι λίγοι έχουν κάνει review και έχουν αξιολογήσει το παιχνίδι, σε σχέση με το πόσοι ουστιαστικά το παίζουν. Και μεγάλα κανάλια στο youtube δεν έχουν βγάλει ακόμα before you buy
Πάντως βαλτωμένο φαίνεται το παιχνίδι και απλώς είναι hype

 

Αρκετοί πάντως αναφέρουν ότι η πλειοψηφία των αρνητικών σχολίων αφορούν τα queue των server που από τη μία δεν αφορά την ίδια την ουσία του παιχνιδιού και από την άλλη όλοι ξέρουμε ότι αυτό είναι προσωρινό και άμεσα θα διορθωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chek2fire είπε

Μια χαρά mmo είναι και έχει όλους του μηχανισμούς που βρίσκουμε σε ένα mmo. 

Eχει και πανέμορφα γραφικά συν την συμμετοχή του κόσμου γενικά περνάς καλά όταν παίζεις.

Tώρα βλέπω στην πρώτη πόλη που συναντάς ότι μπορείς να αγοράσεις και κάποιο σπίτι από εκεί. Δεν είδα κάποιο να το έχει πάρει κάποιος παίχτης. Ειναι και εξωφρενικό το ποσό που ζητάει μάλλον.

Καλέ πανάκριβα είναι τα σπίτια. 

Το παιχνίδι δίνει πάρα πολύ λίγο XP και πάρα πολύ λίγα χρήματα, γιαυτο έγραψα ότι θέλει πολύ grind , σίγουρα πιο πολύ από GW2 που μου είναι πιο γνωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αρνητικά σχόλια αφορούν και αφορούσαν κυρίως τα queue , δηλαδή λίγο πολύ σε όλους αρέσει απο οσο διαβάζω σε αλλους λιγότερο και σε άλλους περισότερο.

Γενικά όμως τα queue εχουν φτιάξει παρα πολύ εχει ομαλολοποιηθεί η κατάσταση. Μου αρέσει αρκετά το παιχνίδι και εχει και πολύ όμορφα γραφικά αλλα θέλει πολύ grind η αλήθεια ειναι σε ολα , ακόμη στο lvl 22 δεν έχω μπεί σε κάποιο dungeon αλλα φαντάζομαι θα έχει παρακάτω, ετσι και αλλιώς δεν εχει συνδρομή οποτε ειναι στα + του δεν χρειάζεται να βιάζεσαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...