Προς το περιεχόμενο

iPhone 12, Apple Watch Series 6, iPad Air, νέο HomePod και AirPods Studio φέρνει η Apple το φθινόπωρο


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Το αναβαθμισμένο τηλεχειριστήριο θα διαθέτει λειτουργία Find My για τον εντοπισμό του, σε περίπτωση που ο χρήστης το χάσει μέσα στο σπίτι."

Για όσους μένουν σε βίλα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσεις αλλά εκτός του Samsung και των iPhone Pro μοντέλων όλα τα άλλα είναι όπως τα περιγράφεις... κοινός ο κόσμος δεν ενδιαφέρεται αν η οθόνη θα είναι led ή lcd, αν θα έχει δεκαπέντε κάμερες ή αν αντί για 95% θα έχει 90% screen-to-body ratio...

Αλήθεια εσύ τι ζόρι τραβάς με το που θα ξοδέψει ο καθένας μας τα λεφτά του?

Δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά όλα τα άλλα με αυτά τα χαρακτηριστικά δεν κάνουν 700 ευρώ, επίσης δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά είμαστε σε τεχνολογικό forum και συζητάμε για το ποια προϊόντα είναι vfm, δεν με απασχολεί καθόλου το που ξοδεύει ο κόσμος τα χρήματά του.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JcD είπε

Δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά όλα τα άλλα με αυτά τα χαρακτηριστικά δεν κάνουν 700 ευρώ, επίσης δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά είμαστε σε τεχνολογικό forum και συζητάμε για το ποια προϊόντα είναι vfm, δεν με απασχολεί καθόλου το που ξοδεύει ο κόσμος τα χρήματά του.

Βασικά ποιος έθεσε κανόνα ότι σε τεχνολογικό forum συζητάς αποκλειστικά το ποια προϊόντα ειναι vfm?? Κάθε φορά σε κάθε θέμα συγκεκριμένα άτομα μπαίνετε και γράφετε τα ίδια και τα ίδια ανεξαρτήτως αν είναι σχετικό ή όχι με το θέμα, οπότε άσε κατα μέρους τα "σε τεχνολογικό forum"..! Σε τεχνολογικό forum φίλε μου δεν θα έπρεπε να υπάρχουν σχόλια τύπου "μονο τα κορόιδα" "άσχετοι όλοι που παίρνουν μήλο" "μόνο για μόστρα το μηλαράκι" "πλέμπα όποιος έχει xiaomi" κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ektorme είπε

Βασικά ποιος έθεσε κανόνα ότι σε τεχνολογικό forum συζητάς αποκλειστικά το ποια προϊόντα ειναι vfm?? Κάθε φορά σε κάθε θέμα συγκεκριμένα άτομα μπαίνετε και γράφετε τα ίδια και τα ίδια ανεξαρτήτως αν είναι σχετικό ή όχι με το θέμα, οπότε άσε κατα μέρους τα "σε τεχνολογικό forum"..! Σε τεχνολογικό forum φίλε μου δεν θα έπρεπε να υπάρχουν σχόλια τύπου "μονο τα κορόιδα" "άσχετοι όλοι που παίρνουν μήλο" "μόνο για μόστρα το μηλαράκι" "πλέμπα όποιος έχει xiaomi" κτλ κτλ.

Μπαρδόν? Δλδ πως το φαντάζεσαι να γίνεται στον κόσμο της τεχνολογίας, θα βγαίνουν φρέσκες συσκευές και δεν θα τις συγκρίνουμε μεταξύ τους? Με τι κριτήρια θα επιλέγει κάποιος συσκευή?Το ποιο σύνηθες στον κόσμο των ηλεκτρονικών συσκευών είναι η συζήτηση του κατά πόσο ένα προϊών αξίζει τα χρήματα του εν σχέση με τα υπόλοιπα της αγοράς, ένα αυτό, δεύτερων από εμένα δεν έχεις δει σχόλιο σαν αυτά που περιγράφεις περί κορόιδων και άσχετων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, JcD είπε

Δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά όλα τα άλλα με αυτά τα χαρακτηριστικά δεν κάνουν 700 ευρώ, επίσης δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά είμαστε σε τεχνολογικό forum και συζητάμε για το ποια προϊόντα είναι vfm, δεν με απασχολεί καθόλου το που ξοδεύει ο κόσμος τα χρήματά του.

Απο πότε σε ένα site τεχνολογίας θα πρέπει να μιλάμε μόνο για προϊόντα vfm και κατ' επέκταση για το που θα πρέπει να ξοδέψει ο αλλος τα λεφτά του? Δηλαδή να μην μιλάνε για τις νέες κάρτες γραφικών της nVidia ή τους καινούριους επεξεργαστές της Intel? Από πιο πόσο και πάνω θα μας επιτρέψεις να μιλάμε και να αγοράζουμε?

Δεν είναι λίγο οξύμωρο στην ίδια πρόταση να λες ότι δεν ασχολείσαι με το που ξοδεύει ο αλλος τα λεφτά του αλλά ταυτόχρονα να χαρακτηρίζεις εκατομμύρια αγοραστές μέσω του vfm? 

Και στην τελική τι είναι vfm? Είναι το κινητό που θα αγοράσεις 250 και σε ένα χρόνο θα πάρεις άλλο ή το κινητό που θα δώσεις 700 και θα το κρατήσεις τρία χρόνια?

ΥΓ: Τα 5 από τα δέκα μοντέλα στην λίστα είναι Apple, αν κάνεις και την πρόσθεση θα δεις ότι έχει και τις διπλάσιες πωλήσεις από τις άλλες δύο εταιρίες μαζί... αν νομίζεις ότι τα επιχειρήματα που προσπαθείς να αρθρώσεις στέκουν και μάλιστα μετά από πολλά χρόνια ίδιων αποτελεσμάτων μάλλον κάτι δεν έχεις σκεφτεί σωστά...

6 λεπτά πριν, JcD είπε

Μπαρδόν? Δλδ πως το φαντάζεσαι να γίνεται στον κόσμο της τεχνολογίας, θα βγαίνουν φρέσκες συσκευές και δεν θα τις συγκρίνουμε μεταξύ τους? Με τι κριτήρια θα επιλέγει κάποιος συσκευή?Το ποιο σύνηθες στον κόσμο των ηλεκτρονικών συσκευών είναι η συζήτηση του κατά πόσο ένα προϊών αξίζει τα χρήματα του εν σχέση με τα υπόλοιπα της αγοράς, ένα αυτό, δεύτερων από εμένα δεν έχεις δει σχόλιο σαν αυτά που περιγράφεις περί κορόιδων και άσχετων.

Θα πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις γιατί κάποιος δεν επιλέγει το φθηνότερο αλλά το καλύτερο για την πάρτη του???

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JcD είπε

Μπαρδόν? Δλδ πως το φαντάζεσαι να γίνεται στον κόσμο της τεχνολογίας, θα βγαίνουν φρέσκες συσκευές και δεν θα τις συγκρίνουμε μεταξύ τους? Με τι κριτήρια θα επιλέγει κάποιος συσκευή?Το ποιο σύνηθες στον κόσμο των ηλεκτρονικών συσκευών είναι η συζήτηση του κατά πόσο ένα προϊών αξίζει τα χρήματα του εν σχέση με τα υπόλοιπα της αγοράς, ένα αυτό, δεύτερων από εμένα δεν έχεις δει σχόλιο σαν αυτά που περιγράφεις περί κορόιδων και άσχετων.

Εχω την εντύπωση ότι έχω πετύχει παρόμοια σχόλια και απο εσένα, αν όχι ζητώ συγγνώμη που σε έβαλα μέσα και εσένα. Όσο για το θέμα μας, προφανώς και θα γίνονται συγκρίσεις, δεν θεωρώ λογικό όμως αυτές να γίνονται μόνο με οικονομικά κριτήρια (εκτός και αν μιλάμε για εντελώς παράλογη χρέωση τύπου ροδάκια), καθώς η κάθε εταιρία έχει και την οικονομική πολιτική της. Η συγκεκριμένη εταιρία δε, εχει στην εξίσωση και το λογισμικό, πράγμα που ποτέ κανένας δεν θέλει να υπολογίζει στο κόστος. Επίσης στο "τεχνολογικό forum" όπως είπες, πόσο λογικό είναι να ασχολούνται όλοι ΜΟΝΟ με τις τεχνικές προδιαγραφές των συσκευών και όχι με το πως λειτουργεί η συσκευή στην πραγματικότητα?? Κοιτάει η πλειοψηφία μόνο τους αριθμούς πλέον, οι οποίοι στην πραγματικότητα αποδεικνύεται ότι δεν λένε απο μόνοι τους τίποτα! Και όχι μόνο αυτό, βγάζουν και τρελούς/άσχετους/fanboys όσους τους αναφέρουν με επιχειρήματα και απόδειξη χρήσης χρόνων, ότι έχουν άδικο! 

7 λεπτά πριν, AtiX είπε

Και στην τελική τι είναι vfm? Είναι το κινητό που θα αγοράσεις 250 και σε ένα χρόνο θα πάρεις άλλο ή το κινητό που θα δώσεις 700 και θα το κρατήσεις τρία χρόνια?

Κρατάω αυτό ακριβώς και επαυξάνω. Μιλάνε για vfm διάφοροι εδω μέσα και είναι πάντα με τα δικά τους κριτήρια, που μπορεί να αλλάζουν συσκευή στον χρόνο γιατί έτσι θέλουν ή για άλλους λόγους, τη στιγμή που άλλος μπορεί να θέλει να την κρατήσει και 4 και 5 χρόνια εφόσον του το επιτρέπει η συσκευή και δουλεύει σαν καινούρια. Άρα αλλάζουν ανά περίπτωση τα χαρακτηριστικά vfm. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Απο πότε σε ένα site τεχνολογίας θα πρέπει να μιλάμε μόνο για προϊόντα vfm και κατ' επέκταση για το που θα πρέπει να ξοδέψει ο αλλος τα λεφτά του? Δηλαδή να μην μιλάνε για τις νέες κάρτες γραφικών της nVidia ή τους καινούριους επεξεργαστές της Intel? Από πιο πόσο και πάνω θα μας επιτρέψεις να μιλάμε και να αγοράζουμε?

Δεν είναι λίγο οξύμωρο στην ίδια πρόταση να λες ότι δεν ασχολείσαι με το που ξοδεύει ο αλλος τα λεφτά του αλλά ταυτόχρονα να χαρακτηρίζεις εκατομμύρια αγοραστές μέσω του vfm? 

Και στην τελική τι είναι vfm? Είναι το κινητό που θα αγοράσεις 250 και σε ένα χρόνο θα πάρεις άλλο ή το κινητό που θα δώσεις 700 και θα το κρατήσεις τρία χρόνια?

ΥΓ: Τα 5 από τα δέκα μοντέλα στην λίστα είναι Apple, αν κάνεις και την πρόσθεση θα δεις ότι έχει και τις διπλάσιες πωλήσεις από τις άλλες δύο εταιρίες μαζί... αν νομίζεις ότι τα επιχειρήματα που προσπαθείς να αρθρώσεις στέκουν και μάλιστα μετά από πολλά χρόνια ίδιων αποτελεσμάτων μάλλον κάτι δεν έχεις σκεφτεί σωστά...

Βεβαίως, σαφώς και μιλάμε περί όλων των προϊόντων εγώ όμως σχολίασα το κατά πόσο αξίζει τα λεφτά του το iphone 11 εν σύγκρισή με το τι υπάρχει στην αγορά, και εννοείται ότι εδώ μέσα σχολιάζουμε το πως είναι καλύτερα να ξοδέψει ο άλλος τα χρήματα του, γι'αυτό υπάρχουν τα φόρουμ γενικότερα ξέρεις. Είναι λοιπόν άποψη μου ότι από την συγκεκριμένη συσκευή σε αυτά τα χρήματα υπάρχουν καλύτερες και την άποψη μου θα μου επιτρέψετε να την έχω, επίσης εδώ είναι το σημείο στο οποίο θα πρέπει να μου δείξετε πότε στο καλό και που χαρακτήρισα τον οποιοδήποτε...ώστε να του ζητήσω συγνώμη βρε αδερφέ!

Σε άλλα νέα το android έχει ακόμα την συντριπτική μερίδα πωλήσεων στην αγορά κινητών, το λοιπόν δεν καταλαβαίνω τι θέλετε να πείτε με τις λίστες και τις πωλήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, JcD είπε

επίσης εδώ είναι το σημείο στο οποίο θα πρέπει να μου δείξετε πότε στο καλό και που χαρακτήρισα τον οποιοδήποτε...ώστε να του ζητήσω συγνώμη βρε αδερφέ!

Και μόνο από αυτό το τόπικ...

11 ώρες πριν, JcD είπε

Το 7 στην τρίτη θέση στην Ιαπωνία? Δεν είναι να απορεί κανείς που πηδάνε από ταράτσες😂

Χαρακτηρίζεις μέσω των Ιαπώνων όλους τους αγοραστές iPhone... άσχετα βέβαια αν μπερδεύεις με κάποιον άλλον λαό που πηδάει από ταράτσες...

11 ώρες πριν, JcD είπε

πλήρης η δικαίωση του προλαλισαντος περί πεταμενων χρημάτων 😄

Αυτό απλά το αφήνω έτσι για υπενθύμιση και για το ότι δεν χαρακτηρίζεις...

Άκου τώρα... Το ότι άμεσα δεν χαρακτηρίζεις είναι γνωστό και το κάνεις επίτηδες για να μην σε χαρακτηρίσουν σαν τον άλλον με τα πολλά accounts, έμμεσα όμως το κάνεις συνέχεια, αν νομίζεις ότι δεν σε καταλαβαίνουμε γελάστηκες... 

19 λεπτά πριν, JcD είπε

Σε άλλα νέα το android έχει ακόμα την συντριπτική μερίδα πωλήσεων στην αγορά κινητών, το λοιπόν δεν καταλαβαίνω τι θέλετε να πείτε με τις λίστες και τις πωλήσεις!

Δεν ξέρω ίσως καταλληλότερος να απαντήσει είσαι εσύ γιατι εισαι ο μόνος που απάντησε σε ένα ποστ με την λίστα με τις περισσότερες αποστολές κινητών στο πρώτο εξάμηνο...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, JcD είπε

Σε άλλα νέα το android έχει ακόμα την συντριπτική μερίδα πωλήσεων στην αγορά κινητών, το λοιπόν δεν καταλαβαίνω τι θέλετε να πείτε με τις λίστες και τις πωλήσεις!

Αν δεν καταλαβαίνεις ότι παρόλα όσα γράφεις για την συντριπτική μερίδα πωλήσεων των android κινητών, τα iphone με τα πενιχρά ποσοστά τους επί των συνολικών πωλήσεων, είναι (και πάλι) πρώτα, δε νομίζω ότι μπορεί να σε βοηθήσει κανείς. 

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ολα τα προιόντα και η σειρά θα μπορούσε να ονομαστεί παραλλαγή σε ένα ipad pro αφού όλα εκεί θα παραπέμπουν , iphone , ipad , ipad air , ipad pro , macbook , macbook pro , imac , καθώς και το λειτουργικό επίσης , τι ομοιομορφία , θα δούμε πως θα είναι σε λίγες μέρες , δεν θα είναι λιγάκι μονότονα ? εγώ θα προτιμούσα το κάθε προιόν να ξεχωρίζει απο το άλλο σχεδιαστικά τουλάχιστον , η apple θυμίζει όλο και πιο έντονα εταιρία concept , όπως είναι  π.χ η Bang&Oulfsen με αυτο το μονοχνωτο σκανδιναυϊκό design,  που κατάφερε να γίνει mainstream , ο Cook μπορεί να κατάφερε να απογειώσει τα κέρδη αλλά έχασε όλο το excitement και τον ενθουσιασμό της εποχής Jobs που είχε πραγματικά ενδιαφέρον και έβγαινε κάτι διαφορετικό , τώρα λοιπόν Apple 2020  η Bang&Oulfsen του λαού , χα !

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, AtiX είπε

Και μόνο από αυτό το τόπικ...

Χαρακτηρίζεις μέσω των Ιαπώνων όλους τους αγοραστές iPhone... άσχετα βέβαια αν μπερδεύεις με κάποιον άλλον λαό που πηδάει από ταράτσες...

Αυτό απλά το αφήνω έτσι για υπενθύμιση και για το ότι δεν χαρακτηρίζεις...

Άκου τώρα... Το ότι άμεσα δεν χαρακτηρίζεις είναι γνωστό και το κάνεις επίτηδες για να μην σε χαρακτηρίσουν σαν τον άλλον με τα πολλά accounts, έμμεσα όμως το κάνεις συνέχεια, αν νομίζεις ότι δεν σε καταλαβαίνουμε γελάστηκες... 

Δεν ξέρω ίσως καταλληλότερος να απαντήσει είσαι εσύ γιατι εισαι ο μόνος που απάντησε σε ένα ποστ με την λίστα με τις περισσότερες αποστολές κινητών στο πρώτο εξάμηνο...

 Μάστορα εκτίθεσαι, το να παρουσιάζεις μια χιουμοριστική ανάρτηση ως χαρακτηρισμό όλων των χρηστών iPhone είναι χιουμοριστικό επίσης. Ο φανμπουσμος έχει όρια, το iPhone 11 το πήρα στην κοπέλα μου ως αντικατάσταση του 7, άποψη μου είναι ότι δεν αξίζει τα χρήματα του, όπως άποψη μου ήταν ότι το 11pro αν και πολύ καλή συσκευή δεν αξίζει το ρίσκο του των χρημάτων για να την κουβαλάω απάνω μου οπότε και την πούλησα για κάτι φθηνότερο, τα είπα τελείωσε, πολλαπλά accounts κλπ δεν έχω. Για τα λοιπά απλό googling χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ethereum είπε

ολα τα προιόντα και η σειρά θα μπορούσε να ονομαστεί παραλλαγή σε ένα ipad pro αφού όλα εκεί θα παραπέμπουν , iphone , ipad , ipad air , ipad pro , macbook , macbook pro , imac , καθώς και το λειτουργικό επίσης , τι ομοιομορφία , θα δούμε πως θα είναι σε λίγες μέρες , δεν θα είναι λιγάκι μονότονα ? εγώ θα προτιμούσα το κάθε προιόν να ξεχωρίζει απο το άλλο σχεδιαστικά τουλάχιστον , η apple θυμίζει όλο και πιο έντονα εταιρία concept , όπως είναι  π.χ η Bang&Oulfsen με αυτο το μονοχνωτο σκανδιναυϊκό design,  που κατάφερε να γίνει mainstream , ο Cook μπορεί να κατάφερε να απογειώσει τα κέρδη αλλά έχασε όλο το excitement και τον ενθουσιασμό της εποχής Jobs που είχε πραγματικά ενδιαφέρον και έβγαινε κάτι διαφορετικό , τώρα λοιπόν Apple 2020  η Bang&Oulfsen του λαού , χα !

Μου κάνει εντύπωση που ενώ άλλες εταιρίες πασχίζουν δεκαετίες για να αποκτήσουν εταιρική ταυτότητα και ομοιομορφία στα προϊόντα τους χωρίς να το καταφέρουν, εσύ το βλέπεις ως κάτι αρνητικό...

ΠΧ... είναι σημαντικό ένα logo να παραμένει ίδιο για πάρα πολλά χρόνια ή να αναγνωρίζεται αμέσως ένα προϊόν ή ο πελάτης σε κάθε νέα συσκευή να μην χρειάζεται επιπλέον χρόνο εκμάθησης για να την λειτουργήσει... 

2 λεπτά πριν, JcD είπε

 Μάστορα εκτίθεσαι, το να παρουσιάζεις μια χιουμοριστική ανάρτηση ως χαρακτηρισμό όλων των χρηστών iPhone είναι χιουμοριστικό επίσης. Ο φανμπουσμος έχει όρια, το iPhone 11 το πήρα στην κοπέλα μου ως αντικατάσταση του 7, άποψη μου είναι ότι δεν αξίζει τα χρήματα του, όπως άποψη μου ήταν ότι το 11pro αν και πολύ καλή συσκευή δεν αξίζει το ρίσκο του των χρημάτων για να την κουβαλάω απάνω μου οπότε και την πούλησα για κάτι φθηνότερο, τα είπα τελείωσε, πολλαπλά accounts κλπ δεν έχω. Για τα λοιπά απλό googling χρειάζεται.

Συμφωνώ απόλυτα ότι για σένα δεν αξίζει το iPhone... Ιάπωνες, χιούμορ, σιγοντάρισμα, αναφορές σε λεγόμενα άλλων κλπ δηλώνουν ότι δεν έχεις τη δύναμη να πεις ξεκάθαρα την γνώμη σου χωρίς να χαρακτηρίσεις άμεσα... 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβετε κάποιοι την διαφορά iOS - Android θα σας πω ότι πήρα μια Sony 49'' 49XG9005 - 2019 model - με panel υπέροχο και το android tv που φοράει είναι σκουπίδι! Μοντέλο 2019 και την 9 δεν την έχει δώσει ακόμα και μάλλον δεν θα τη δώσει...! Περιμένω το νέο Apple TV να δω φως!

Από την άλλη έχω iPhone 8 το οποίο πάει σφαίρα ακόμα (iOS 13.7)!

Οι android fan ας πάνε στη γωνίτσα τους να παρακαλάνε για αναβάθμιση αλλιώς ας δοκιμάσουν κι ας κρίνουν.

Όμως, φαίνεται ότι το 12 στην πράξη δεν θα έχει και μεγάλες διαφορές από το 11 οπότε είναι καλή ευκαιρία για πολλούς να τσιμπήσουν 11αρια/pro σε πιο normal τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μου κάνει εντύπωση που ενώ άλλες εταιρίες πασχίζουν δεκαετίες για να αποκτήσουν εταιρική ταυτότητα και ομοιομορφία στα προϊόντα τους χωρίς να το καταφέρουν, εσύ το βλέπεις ως κάτι αρνητικό...

ΠΧ... είναι σημαντικό ένα logo να παραμένει ίδιο για πάρα πολλά χρόνια ή να αναγνωρίζεται αμέσως ένα προϊόν ή ο πελάτης σε κάθε νέα συσκευή να μην χρειάζεται επιπλέον χρόνο εκμάθησης για να την λειτουργήσει... 

Συμφωνώ απόλυτα ότι για σένα δεν αξίζει το iPhone... Ιάπωνες, χιούμορ, σιγοντάρισμα, αναφορές σε λεγόμενα άλλων κλπ δηλώνουν ότι δεν έχεις τη δύναμη να πεις ξεκάθαρα την γνώμη σου χωρίς να χαρακτηρίσεις άμεσα... 

Μα την είπα εξ αρχής και ξεκάθαρα, το 11 είναι πεταμένα λεφτά για εμένα, στα 300 ίσως να άξιζε ένεκα λειτουργικού και καμερών, το υπόλοιπο μύνημα σου είναι μικροπρεπες και λυπάμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...