Προς το περιεχόμενο

Το Apple iPhone 11 είναι το smartphone με τις περισσότερες αποστολές για το πρώτο μισό του 2020


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, AtiX είπε

Άρα και εγώ με το Samsung A40 αλλά και τα περισσότερα μέλη εδώ μέσα δεν έχουμε καμία ιδέα τεχνολογικά...?

Βλέπεις που πρώτον δεν είναι 150 αλλά καμία 10άρια, από τα οποία ένα δύο είναι άξια αναφοράς και δεύτερον από πότε όλες οι συσκευές android κάνουν αυτά που γράφεις?

Είναι σαν να σου γράφω εγώ γουστάρω μόνο επεξεργαστή Α13 και άρα όλοι οι άλλοι είναι για πέταμα...

Με συγχωρείς αλλά σε αυτά τα λεφτά δεν παίρνεις Samsung φίλε μου. Τσάμπα τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Soulson είπε

Με συγχωρείς αλλά σε αυτά τα λεφτά δεν παίρνεις Samsung φίλε μου. Τσάμπα τα λεφτά σου.

Δεν κατάλαβα... μπορείς να γίνεις λίγο πιο επεξηγηματικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Tomyb είπε

Εκτος και αν υποστηριζεις οτι στα 200€ βρισκεις καλυτερα screen on times οποτε I rest my case.

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με φίλους εδώ μέσα που έχουν xiaomi των 200€ και ντε και καλά πρέπει να μας πείσουν για την χρησιμότητα του infrared και του... ραδιοφώνου λες και έχουμε πρόβατα και δε θα πιάνει δίκτυο σε κάνα λόγγο ξέρω'γω. 

Να το χαίρονται, μια χαρά κινητά είναι αλλά αυτός και άλλοι 3-4 βρίσκονται σε λάθος post και συνεχώς σπαμάρουν. 

Επεξ/σία από stafaf
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δεν κατάλαβα... μπορείς να γίνεις λίγο πιο επεξηγηματικό?

Ψάξε τι παίρνεις στα λεφτά του Α40. Αφού γνωρίζεις όπως είπες. Δεν χρειάζεται να κάνω παραπάνω εξήγηση. Γενικά όμως Samsung δεν παίρνεις κάτι άλλο πέραν ναυαρχίδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Soulson είπε

Γενικά όμως Samsung δεν παίρνεις κάτι άλλο πέραν ναυαρχίδας.

Μήπως είσαι λίγο απόλυτος ρε 'σύ?

Δεν είχα ποτέ samsung αλλά ένα  Α71 ας πούμε μοιάζει με τίμια επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Soulson είπε

Ψάξε τι παίρνεις στα λεφτά του Α40. Αφού γνωρίζεις όπως είπες. Δεν χρειάζεται να κάνω παραπάνω εξήγηση. Γενικά όμως Samsung δεν παίρνεις κάτι άλλο πέραν ναυαρχίδας.

Αααα ότι πιάστηκα κότσος λες... Το ότι εγώ μπορεί να θέλω κινητό με μικρές διαστάσεις και να μπορώ να το χειρίζομαι όσο το δυνατόν με το ένα χέρι δεν μετράει εεεε???

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, AtiX είπε

Αααα ότι πιάστηκα κότσος λες... Το ότι εγώ μπορεί να θέλω κινητό με μικρές διαστάσεις και να μπορώ να το χειρίζομαι όσο το δυνατόν με το ένα χέρι δεν μετράει εεεε???

"Είσαι κορόιδο". 

Το έμαθες από το insomnia. 

Ρε τί θα διαβάσουμε ακόμη εδώ μέσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stafaf είπε

"Είσαι κορόιδο". 

Το έμαθες από το insomnia. 

Ρε τί θα διαβάσουμε ακόμη εδώ μέσα. 

Αλήθειά τώρα; 

ρωτάς κάτι τέτοιο; 

Περίμενε την παρουσίαση. Εκεί να δεις τι θα διαβάσουμε, τα καλύτερα τα κρατάν για εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, adi32 είπε

Θα σου πω μερικά που μου είναι απαραίτητα 

Θελω να εχει μπαταρια που σε 2 μερες να εχει SOT 9-10 ωρες
Θελω 2 καρτες sim
θελω να μπορω να βαλω οση μνημη θελω με sd card ωστε να σωζω τα αρχεια  και να μπορω να τα μεταφερω αμεσα και απλα
θελω να εχει ραδιοφωνο σε περιοχες που δεν υπαρχει internet ή δε θελω να χρεωνομαι
θελω να χειριζομαι ολες τις συσκευες του σπιτιου του με το κινητο αντι για 10 τηλεκοντρόλ
θελω Notification led 
θελω χωριστή υποδοχή ακουστικών
Θέλω να μπορώ να αλλάξω Rom 
Θέλω να μπορώ να το κάνω root 
θελω να χρησιμοποιω οποιο software θελω χωρις απαγορευσεις
Να ανοίγω acestrean links 
Να έχω kodi, popcorn κλπ.  Να ανοίγω m3u playlists 
θελω να παραμετροποιω το κινητο οπως μου αρεσει κι οχι οπως αρεσει του κατασκευαστη, να αλλάζω θέματα εικονίδια κλπ
Αν δεν μου αρέσει η κάμερα του να μπορώ να βαλω άλλη πχ gcam 
Θέλω να αλλάζω launcher

Να κάνω κλώνους εφαρμογών 

Να συνεργάζεται με hardware smart watch καλώδια κλπ άλλων κατασκευαστων 
Γενικα δε θελω να υπολειπεται σε δυνατοτητες ενω πρεπει να πληρωσω 5 πλασια λεφτα με κινδυνο ανα πασα στιγμη να μου το κλεψουν ή να σπασει
Αν αυτά μπορεί να μου τα δώσει κι ένα iPhone έστω και με 400€ θα κάνω την υπέρβαση ώστε να απολαύσω την πιο ομαλή λειτουργία 

Να σου πω την αλήθεια Εγω που από το s9 plus  και το note 9 πήγα σε iPhone 11 δεν μου λείπουν καθόλου. Απεναντίας πολυ καλύτερα είναι η απλότητα των iPhone.    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AtiX είπε

Αααα ότι πιάστηκα κότσος λες... Το ότι εγώ μπορεί να θέλω κινητό με μικρές διαστάσεις και να μπορώ να το χειρίζομαι όσο το δυνατόν με το ένα χέρι δεν μετράει εεεε???

Μπορείς να πάρεις άλλο μικρό. Μίλησα εγώ για μέγεθος; βρε πάτε καλά εδώ μέσα; 🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stafaf είπε

Μήπως είσαι λίγο απόλυτος ρε 'σύ?

Δεν είχα ποτέ samsung αλλά ένα  Α71 ας πούμε μοιάζει με τίμια επιλογή.

Γενικά είναι τίμια βάζοντας μπροστά το όνομα Samsung. Αν δεν σε πειράζουν τα ονόματα υπάρχουν καλύτερες επιλογές.  Στο λέω σαν χρήστης Samsung Note 10 plus. Αλλά δεν θα υποστηρίξω τα Samsung επειδή έχω. Δεν είναι όλα ποιοτικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Soulson είπε

Μπορείς να πάρεις άλλο μικρό. Μίλησα εγώ για μέγεθος; βρε πάτε καλά εδώ μέσα; 🤭

Το ποιος πάει καλά ή όχι φαίνεται από αυτά που γράφει ο κάθε ένας μας...

Εντέλει με πιάσανε κότσο με το Α40 ή υπάρχει καλύτερη επιλογή σε αυτές τις διαστάσεις και τις τιμές...??? Και τελικά πόσο άσχετος είμαι στα κινητά για εσένα?

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Soulson είπε

Γενικά όμως Samsung δεν παίρνεις κάτι άλλο πέραν ναυαρχίδας.

Ναι την είδαμε την σαμσουγκ ποσό σέβεται το προϊόν της και τους πελάτες της. Που μου πουλάει την ναυαρχίδα της με δυο ξεχωριστούς επεξεργαστές. Άρα δυο διάφορετικα κινητά. 
δεν αξίζει η σαμσουγκ μετά από αυτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Το ποιος πάει καλά ή όχι φαίνεται από αυτά που γράφει ο κάθε ένας μας...

Εντέλει με πιάσανε κότσο με το Α40 ή υπάρχει καλύτερη επιλογή σε αυτές τις διαστάσεις και τις τιμές...???

Ναι υπάρχει. Δικαίωμα σου τι πήρες. Δεν είναι εκεί το θέμα μας. Συζητάμε τι υπάρχει απλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...