Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To proto sin8etiko (Sam) einai ta prota grammata apo to epi8eto mou. Mou kollise kurios apo tous filous pou me fonazoun etsi logo sintomias (einai ligo megalo kai diskolo na to peis, eidikotera an xreiastei na to fona3eis). To 235 einai i seira apo to strato. Oxi, den eimai stratoka...os,, apla eixe dimiourgi8ei mia katapliktiki parea tote..... Distixos omos exoume xa8ei..... :(

 

Sam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συνήθως είμαι με 2 nicks

sera = Από το Σεραφείμ (όνομά μου)

executioner = μου είχαν κολλήσει στα σχολικά τα χρόνια το εκτελεστής, με φωνάζαν μερικοί και terminator λόγω του θαυμασμού μου στον Arnold και τελικά λόγω του πρώτου συνθετικού exe (από executable) για να δώσω έμφαση στο ότι ασχολούμαι με υπολογιστές το έκανα executioner. Πολλά ε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Tsunami=Παλιροικό κύμα στα ιαπωνικά!!Λόγω μεγέθους και επιπτώσεων στην θάλασσα μου το κόλλησαν οι φίλοι μου έπειτα από ένα καλοκαίρι που κάναμε διακοπές και ενώ ρίχναμε βουτιές...Για αυτό προσοχή γιατί δεν παίζουμε με τα κύματα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metatron einai ena serafim...

mia fora sto panepistimio, sto mathima tis dogmatikis, eixa na kano mia egrasia gia toys aggeloys...

e, apo tin ereyna moy to vrika, moy arese kai to kratisa os nick...

opos eykola katalavate, yparxei kai theologos insomniac!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Loipon to diko mou vgainei apo edw.....

 

Fermilab's Tevatron is the most powerful accelerator in the world. In 1995, the high-energy collisions of the Tevatron led to the discovery of the top quark, the heaviest elementary particle known to exist. The top quark is as heavy as a gold atom, yet its mass is confined to an area much smaller than a single proton.

 

The Tevatron accelerates and collides protons and antiprotons in a four-mile-long underground ring.

 

 

An den katalavate e den peirazei, an katalavate voithiste ki emena :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...