Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Koyan: οι δύο πρώτες συλλαβές των δύο συνθετικών του επώνυμού μου.

 

Koyan: Γίγαντας στα mandarin

Επειδή στην κίνα είχαν πρόβλημα να πουν το όνομα ή το επώνυμό μου, συστηνόμουν ώς Koyan. Μόλις το ακούγαν βάζαν τα γέλια: Είμαι 1.90 και στην Κίνα κόλλαγε πολύ...

 

Koyan: Εμφατική πρόθεση στα τούρκικα

 

Koyan: Μεγάλος αδερφός, προστάτης της οικογένειας στα Φιλιπινέζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epeidi afto to nick mou einai mlk (strato me lene...apo pou na vgike kai to name?)

 

 

tha sas po gia to Agent_STR (matrix fan!!!)

kai to strdim (onoma kai eponimo)

kai to A. Smith (oxi o podosfairistis, pali o agent!!!)

 

palia eixa kai to Controler (mono me 1 "l", gia na ksexorizo apo to hardware... afou mou arese na exo elenxo se polla pragmata)

 

(btw, niotho "mikros" se sxesi me tis istories twn allwn alla opos eipothike kai pio pano... spam kanoume more... to hell with it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THIMITHIKA!!!! POLIIII palia (alla gia palia leme) sta "oufadika" (nai ta magazia pou eixan video games me kermata) otan ekanes high score sou edine mono 3 grammata na grapseis, afto mono xorage!!! opote eixe meinei!!!

meta to idio sto NBA JAM gia snes...

 

popo...ti mou thimisate!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

decibelakias-----> απο την μανια που εχω με τα πολλα decibel, και λογω της δουλειας μου που τοποθετω συναιχεια ηχοσυστηματα σε αυτοκινητα.

 

decibel ειναι το κανονικο μου σε ολα τα forum αλλα καποιος μου το εφαγε πριν γραφτω εγω :-) :shock:

 

δεν πειραζει ομως.χαλαλι του αρκει να ειναι αξιος να το κραταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Knightmare_tg---->Knightmare_the_great.To Knightmare προέκυψε πριν 6 χρόνια περίπου όταν έψαχνα ένα nick πετυχημένο.Άρα Knight+Nightmare=Knightmare.Καλό??

(Δεν το έκλεψα από κανένα game αν και νομίζω ότι υπάρχει/Ένας φίλος μου με ενέπνευσε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει πολύ η σειρά X-Files, και σε κάποια φάση είδα ένα επεισόδιο Monty Python's Flying Circus όπου είχαν το σήμα της Twentieth Century Fox αλλαγμένο σε Twentieth Century Vole, με έναν αρουραίο στη μέση. Αυτό λοιπόν μου φάνηκε αστείο και εκεί μου ήρθε και η ιδέα για το nick. Fox Mulder --> Vole Maulder. To Maulder δεν είναι από κάτι. Απλό ηχητικό λογοπαίγνιο για διαφοροποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...