Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Όσο για μένα, πήγα lvl 88 χτες και παλεύω να προλάβω να φτάσω στο πρώτο prestige πριν τους δικούς μου, μετά θα κόψω λίγο. :P

 

μόνο Dr. Nikiforos και Panogan :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Παλι νουμερα μονο απο steam?

δίνουν τα άλλα stores νούμερα; Όπως και να 'χει αν έφυγε το 70% από steam σημαίνει ότι αναλογικά θα έφυγαν και από τα υπόλοιπα. Δεν είναι ότι έχει πρόβλημα μόνο η έκδοση του steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ioannis__ είπε

δίνουν τα άλλα stores νούμερα; Όπως και να 'χει αν έφυγε το 70% από steam σημαίνει ότι αναλογικά θα έφυγαν και από τα υπόλοιπα. Δεν είναι ότι έχει πρόβλημα μόνο η έκδοση του steam.

Η μ@λ@@α με το steam είναι ότι ανοίγεις το παιχνίδι και τρέχει από πίσω κ το steam κ το origin και εγώ δεν ξέρω τι? Άσε που το origin τραβάει ζόρι και δεν γίνεται σωστά, γρήγορα δεν ξέρω ο συγχρονισμός από το ένα στο άλλο και βγάζει μηνύματα συγχρονισμού. Ίσως για αυτό κάθε 3 και λίγο μου χάνει τα set up από τα όπλα. Το steam δεν σου δίνει κλειδί να το περάσεις κατευθείαν στο origin και δεν ξέρω αν γίνεται να σου δώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ioannis__ είπε

δίνουν τα άλλα stores νούμερα; Όπως και να 'χει αν έφυγε το 70% από steam σημαίνει ότι αναλογικά θα έφυγαν και από τα υπόλοιπα. Δεν είναι ότι έχει πρόβλημα μόνο η έκδοση του steam.

Το θεμα ειναι οτι ενας που εχει steam, συνηθως εχει και αλλα παιχνιδια για να παιξει στο library. Ασε που πιστευω οτι το steam ειναι γνωστο σε περισσοτερα παιδακια, πηραν το bf2042 και ειδαν οτι δεν ειναι τοσο ευκολο οσο fortnite/cod/pubg και το παρατησαν. Οσοι ειναι απο origin αντε να γυρισουν σε κανα bf1/5 (οχι οτι δεν μπορουν να εχουν και αυτοι steam/epic library). Απο origin θα μπορουσαν να ειναι μολις το 30% πχ.

Τεσπα. Απλα τελευταια με το steam ειναι clickbait τα αρθρα, αφου δεν ειναι η κυρια πλατφορμα του παιχνιδιου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

μην αγχώνεσαι δεν είσαι ο μόνος :P 

Βρήκα την λύση, πρέπει να ξεκινήσεις το παιχνίδι σαν διαχειριστής.

18 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Βρήκα την λύση, πρέπει να ξεκινήσεις το παιχνίδι σαν διαχειριστής.

Άκυρο το έκανε ξανά...😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...