Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως το απεγκατέστησα. Δεν παλεύεται με αυτά τα κολλήματα, μου σπάει τα νεύρα. Όλα στα Low, FFR και αυτό στο Off και ο λόξυγκας πάει σύννεφο.

Αν πότε γίνει φυσιολογικό παιχνίδι Battlefield (Optimization, Scoreboard, επιλογή Squad, δυνατότητα για επιλογή Server) θα το αρχίσω ξανά. Πρός το παρόν παίζω το V που δεν είναι τόσο σπαστικό. 

Εμπρός...πίσω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

34 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

@Πέτρος ποιο app είναι για τα γραφήματα? Να ανεβάσω και εγώ αργότερα με 3700x + 3070

Ingame ανοίγεις κονσόλα με το "~" και γράφεις "perfoverlay.drawgraph 1", enter

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως μέχρι και το 3 έχει περισσότερους servers active.

 Και εγώ που έπαιξα το free τριήμερο, νοστάλγησα το 3 και το κατέβασα τώρα πάλι να παίξω γιατί το είχα απεγκαταστήσει.

 Χαχαχχαχα μπαίνω στο 3

 Να ναι καλά το 2042 που έφερε τη νοσταλγία και μπαίνει στα παλιά κόσμος ξανά.

 Και όταν πέσει στα 19,99€ θα το ΤΣΙΜΠΗΣΩ χαχαχαχαχαχαχα😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, starmanwarz είπε

Το παιχνίδι είναι τόσο τραγικό που σε λίγο καιρό θα είναι free to play, τζάμπα λεφτά θα δώσετε αν το αγοράσετε τώρα. 

Σωστός, μόνο τζαμπουιτα αξίζει, άντε ενα 5ευρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, SabotazNic είπε

source: bro trust me

εννοούσα από πριν, δικούς του του 3. Όχι απο το 2042.

trust me.

 

3 ώρες πριν, mikele13- είπε

Σωστός, μόνο τζαμπουιτα αξίζει, άντε ενα 5ευρο.

Για 19,99 ή 13,99 καλό είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr2 είπε

εννοούσα από πριν, δικούς του του 3. Όχι απο το 2042.

trust me.

 

Για 19,99 ή 13,99 καλό είναι

Είσαι large,δεν δίνω 20αρι για τέτοιο χάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Είσαι large,δεν δίνω 20αρι για τέτοιο χάλι.

έχεις δίκιο, εγώ μίλησα πολλές φορές για το θέμα. Πρέπει να πάρουν ένα μάθημα από την κοινότητα.

Όμως θα πω κάτι. Από το 2003 τέτοιες γιορτινές μέρες έπαιζα Battlefield online. Βattlefield παίζω όλα αυτά τα χρόνια και σπάνια κανα άλλο. Που ήμουν λοιπόν και πιο μικρός παίζαμε με την παρέα battlefield πριν βγούμε, παντρεύτηκα, μεχρι και παιδί που έκανα, battlefield επαιζα. Μια δυο φορές άλλαξα και χρόνο παίζοντας battlefield.

 Και ανάσταση έχουμε κάνει στο squad και λέγαμε χριστός ανέστη😂

Όποια χρονιά λοιπόν είχε βγει καινούργιο battlefield είχε πιο πολύ την τιμητική του για εμένα και συνήθως είχε προηγηθεί ή σχεδόν αμέσως ακολουθήσει και αναβάθμιση των συστημάτων μου. Αναβαθμίστηκα και το λέω με ειλικρίνεια από το 2003 όσες φορές το απαίτησε το battlefield για να το παίζω στα ultra της κάθε εποχής να το ευχαριστιέμαι. Αν δεν υπήρχε το battlefield που τόσο μου άρεσε και μου αρέσει ακόμα, θα είχα κάνει το ένα τρίτο των αναβαθμίσεων για να καλύψω άλλες μου ανάγκες στο σύστημα.

Και φυσικά τα πιο καινούργια τα είχα όλα προπαραγγείλει με εξαίρεση το V που το πήρα τα χριστούγεννα του 2018 δηλαδή ένα δυο μήνες μετά την κυκλοφορία του για 19,99 ευρώ.

Θα είναι λοιπόν και το λέω με θλίψη η πρώτη φορά από το 2003 που δεν θα πάρω  battlefield γιατί παρόλο που το έπαιξα τρεις μέρες με έκανε απλά να το σκεφτώ, αλλά δεν μου δημιουργησε την απόλυτη ανάγκη να το πάρω................

Ναι και αξίζει να το κάνω αυτό, γιατί όντως δεν είναι καλό όσο πρέπει.

 Η απλά γέρασα και παίζει και αυτό ρόλο και έγινα παράξενος. χαχαχαχαχαχαχαχαχαα😂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, cos_dr2 είπε

έχεις δίκιο, εγώ μίλησα πολλές φορές για το θέμα. Πρέπει να πάρουν ένα μάθημα από την κοινότητα.

Όμως θα πω κάτι. Από το 2003 τέτοιες γιορτινές μέρες έπαιζα Battlefield online. Βattlefield παίζω όλα αυτά τα χρόνια και σπάνια κανα άλλο. Που ήμουν λοιπόν και πιο μικρός παίζαμε με την παρέα battlefield πριν βγούμε, παντρεύτηκα, μεχρι και παιδί που έκανα, battlefield επαιζα. Μια δυο φορές άλλαξα και χρόνο παίζοντας battlefield.

 Και ανάσταση έχουμε κάνει στο squad και λέγαμε χριστός ανέστη😂

Όποια χρονιά λοιπόν είχε βγει καινούργιο battlefield είχε πιο πολύ την τιμητική του για εμένα και συνήθως είχε προηγηθεί ή σχεδόν αμέσως ακολουθήσει και αναβάθμιση των συστημάτων μου. Αναβαθμίστηκα και το λέω με ειλικρίνεια από το 2003 όσες φορές το απαίτησε το battlefield για να το παίζω στα ultra της κάθε εποχής να το ευχαριστιέμαι. Αν δεν υπήρχε το battlefield που τόσο μου άρεσε και μου αρέσει ακόμα, θα είχα κάνει το ένα τρίτο των αναβαθμίσεων για να καλύψω άλλες μου ανάγκες στο σύστημα.

Και φυσικά τα πιο καινούργια τα είχα όλα προπαραγγείλει με εξαίρεση το V που το πήρα τα χριστούγεννα του 2018 δηλαδή ένα δυο μήνες μετά την κυκλοφορία του για 19,99 ευρώ.

Θα είναι λοιπόν και το λέω με θλίψη η πρώτη φορά από το 2003 που δεν θα πάρω  battlefield γιατί παρόλο που το έπαιξα τρεις μέρες με έκανε απλά να το σκεφτώ, αλλά δεν μου δημιουργησε την απόλυτη ανάγκη να το πάρω................

Ναι και αξίζει να το κάνω αυτό, γιατί όντως δεν είναι καλό όσο πρέπει.

 Η απλά γέρασα και παίζει και αυτό ρόλο και έγινα παράξενος. χαχαχαχαχαχαχαχαχαα😂

Ακριβώς στα  λόγια μου είσαι, συμφωνώ απόλυτα.

Το V μου άρεσε και η beta και όταν βγήκε στην αρχή, μετά το σταμάτησα, έφυγε και η παρέα που παίζαμε.

Μόνος πλέον να παλεύω στο bF1+BF4 μακράν τα καλύτερα για μένα προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Ακριβώς στα  λόγια μου είσαι, συμφωνώ απόλυτα.

Το V μου άρεσε και η beta και όταν βγήκε στην αρχή, μετά το σταμάτησα, έφυγε και η παρέα που παίζαμε.

Μόνος πλέον να παλεύω στο bF1+BF4 μακράν τα καλύτερα για μένα προσωπικά.

και εμένα η παρέα μου στα μέσα του 4 έφυγαν όλοι, σε κάτι περίεργα, κάτι eve online, κάτι tarkov, κάτι άλλα fps που δεν τα θυμάμαι πως τα λένε με πολύ ρεαλισμό hardcore. Εγώ έμεινα και περίμενα ένα μοντέρνο πόλεμο και τον έζησα λίγο με το warzone που το πάλεψα από τότε που βγήκε για αποθεραπεία από το bf και έχω φάει κάποιες ώρες και περίμενα το 2042 να έχει τη δύναμη του σύγχρονου πολέμου και να είναι γρήγορο, εθιστικό, αρτιο να το γουστάρω, αλλά δεν.

 Εντάξει, το έπαιξα 10 ώρες και δεν ήταν τοσο τραγικά τα πράγματα όπως είπα, αλλά και πάλι , δεν

 Ελπίζω όταν σε 2-3 μήνες και λιγότερο το πάρω 19,99 € να έχει βελτιωθεί και να κρατήσει ενα χρόνο, να μην το παρατήσουν τελείως γιατί και το V το παράτησαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...