Προς το περιεχόμενο

ΕΝΦΙΑ 2020. Αναρτήθηκαν τα εκκαθαριστικά. Πως εκτυπώνουμε τις δόσεις για πληρωμή


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξέρω.
Έλεγα να πληρώσω μέσω του taxis
και προσπαθώντας να δω τη σελίδα με τα στοιχεία οφειλών έβγαζε error «Η σελίδα δεν υπάρχει».
Too good to be true να μην υπήρχαν οφειλές. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Στο δκο μου Taxis τα βγαζει αλλα οχι ακομα στης γυναικας μου .

Λες να κάνει ο Μητσοτάκης δώρο τον ΕΝΦΙΑ στις γυναίκες; Κι εμένα του άντρα μου το βγάζει, το δικό μου όχι. 🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Γιατί να τις εκτυπώσεις δεν κατάλαβα

Επεξ/σία από NikosKallithea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Γιατί να τις εκτυπώσεις δεν κατάλαβα

Και εγώ επειδή πάω Τράπεζα στο μηχάνημα και πληρώνω εκτυπώνω για να έχω τα στοιχεία πληρωμής.Είμαι ακόμη της παλιά Σχολής.Ακόμη όμως δεν μπήκα. Όσοι πληρώνουν μέσω Web μάλλον δεν υπάρχει ανάγκη να εκτυπώνουν.

Μπήκα αλλά τόσο σε μένα όσο και στη σύζυγο βγάζει error στην προσωποποιημένη πληροφόρηση. Βλέπουμε αύριο.

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Γιατί να τις εκτυπώσεις δεν κατάλαβα

Πας στο Ε9 για το 2020 και κατω αριστερα εχει εκτυπωση δοσεων 

17 λεπτά πριν, helena_n είπε

Λες να κάνει ο Μητσοτάκης δώρο τον ΕΝΦΙΑ στις γυναίκες; Κι εμένα του άντρα μου το βγάζει, το δικό μου όχι. 🤭

Το ιδιο και σε εμενα  για την ωρα αλλα σε συγγενικο προσωπο το βγαζει .Οποτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Και εγώ επειδή πάω Τράπεζα στο μηχάνημα και πληρώνω εκτυπώνω για να έχω τα στοιχεία πληρωμής.Είμαι ακόμη της παλιά Σχολής.Ακόμη όμως δεν μπήκα. Όσοι πληρώνουν μέσω Web μάλλον δεν υπάρχει ανάγκη να εκτυπώνουν.

Αλλάξτε λογική "παιδιά", δεν επιτρέπεται το 2020 να πηγαίνετε στις τράπεζες, ελτα κλπ και κατω απο αυτές τις συνθήκες, με τον ιο, για τέτοιες δουλειές, υπάρχουν και άνθρωποι που πραγματικά χρειάζονται αυτές τις υπηρεσίες για πραγματικούς σκοπούς, πχ να στείλουν ένα δέμα, να εκδόσουν μια τραπεζική επιταγή

Λυπηθείτε τον κόσμο και μην επιβαρύνετε και το ιικό φορτίο

 

  • Like 20
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Αλλάξτε λογική "παιδιά", δεν επιτρέπεται το 2020 να πηγαίνετε στις τράπεζες, ελτα κλπ και κατω απο αυτές τις συνθήκες, με τον ιο, για τέτοιες δουλειές, υπάρχουν και άνθρωποι που πραγματικά χρειάζονται αυτές τις υπηρεσίες για πραγματικούς σκοπούς, πχ να στείλουν ένα δέμα, να εκδόσουν μια τραπεζική επιταγή

Λυπηθείτε τον κόσμο και μην επιβαρύνετε και το ιικό φορτίο

Συμφωνω απολυτως ...Απαραδεκτο καποιος που ειναι εδω να μην μπορει να κανει απλες ηλεκρονικες συναλλαγες αλλα στο facebook ...να πεταει !

Δυτυχως ξερω και πολλους συναδελφους ετσι .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Πας στο Ε9 για το 2020 και κατω αριστερα εχει εκτυπωση δοσεων 

 

Το λόγο εκτύπωσης μπορείς να μου τον τεκμηριώσεις σε ένα φορουμ τεχνολογίας;

Για μένα δεν υπάρχει ούτε ενας λόγος, απάντησα και παραπάνω

Καλή συνέχεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Το λόγο εκτύπωσης μπορείς να μου τον τεκμηριώσεις σε ένα φορουμ τεχνολογίας;

Για μένα δεν υπάρχει ούτε ενας λόγος, απάντησα και παραπάνω

Καλή συνέχεια

Απλα δεν υπαρχει λογος .Το εγραψα για καποιον που τυχον θελει και σε ...χαρτι .

Διαβασα κατα λαθος :

 

Γιατί τις εκτυπώσεις δεν κατάλαβα 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Αλλάξτε λογική "παιδιά", δεν επιτρέπεται το 2020 να πηγαίνετε στις τράπεζες, ελτα κλπ και κατω απο αυτές τις συνθήκες, με τον ιο, για τέτοιες δουλειές, υπάρχουν και άνθρωποι που πραγματικά χρειάζονται αυτές τις υπηρεσίες για πραγματικούς σκοπούς, πχ να στείλουν ένα δέμα, να εκδόσουν μια τραπεζική επιταγή

Λυπηθείτε τον κόσμο και μην επιβαρύνετε και το ιικό φορτίο

Είπαμε όποιος φοβάται τον ιό δεν πάει σε Τράπεζα ούτε s/m ούτε Λαική , ούτε μπαίνει Λεωφορείο , δεν περνάει από πλατείες , αλλά πληρώνει με Web , παραγγέλνει ψώνια και τα φέρνουν σπίτι με κούριερ , και φρούτα αγοράζει με κούριερ , κυκλοφορεί με ταξί, πάει γύρω γύρω από τις πλατείες και δεν έχει κανένα πρόβλημα από τον ιό.

Επειδή δεν γουστάρω να γίνω τελείως φυτά καθισμένος όλη μέρα σπίτι θα πηγαίνω παντού και αν με βρει ο ιός θα τα πούμε.🤪

Αρχίζουν οι κατατακτήριες και εγώ κάθομαι στο insomnia .Έφυγαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.

  • Like 3
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Είπαμε όποιος φοβάται τον ιό δεν πάει σε Τράπεζα ούτε s/m ούτε Λαική , ούτε μπαίνει Λεωφορείο , δεν περνάει από πλατείες , αλλά πληρώνει με Web , παραγγέλνει ψώνια και τα φέρνουν σπίτι με κούριερ , και φρούτα αγοράζει με κούριερ , κυκλοφορεί με ταξί, πάει γύρω γύρω από τις πλατείες και δεν έχει κανένα πρόβλημα από τον ιό.

Επειδή δεν γουστάρω να γίνω τελείως φυτά καθισμένος όλη μέρα σπίτι θα πηγαίνω παντού και αν με βρει ο ιός θα τα πούμε.🤪

Αρχίζουν οι κατατακτήριες και εγώ κάθομαι στο insomnia .Έφυγαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.

Αν δεν θέλεις τον καναπέ δεν πας στις τράπεζες χωρίς λόγο, για να πεις ότι σηκώθηκες απο αυτόν.

Κάνε κάτι άλλο χρήσιμο, ή κατι οου σε ευχαριστεί, φιλικά

Δεν είχα σκοπό να ξαναπαντήσω, μόνο για χάρη σου το έκανα😄😄

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Είπαμε όποιος φοβάται τον ιό δεν πάει σε Τράπεζα ούτε s/m ούτε Λαική , ούτε μπαίνει Λεωφορείο , δεν περνάει από πλατείες , αλλά πληρώνει με Web , παραγγέλνει ψώνια και τα φέρνουν σπίτι με κούριερ , και φρούτα αγοράζει με κούριερ , κυκλοφορεί με ταξί, πάει γύρω γύρω από τις πλατείες και δεν έχει κανένα πρόβλημα από τον ιό.

Επειδή δεν γουστάρω να γίνω τελείως φυτά καθισμένος όλη μέρα σπίτι θα πηγαίνω παντού και αν με βρει ο ιός θα τα πούμε.🤪

Αρχίζουν οι κατατακτήριες και εγώ κάθομαι στο insomnia .Έφυγαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.

παρόλα αυτά όταν πάει η οφειλή στην προσωποποιήμενη καλύτερα είναι να την πληρώσεις απευθείας από κει με χρεωστική καρτά χωρίς προμήθειες και λοιπά όμορφα και να μη χάνεις το χρόνο σου με τις τράπεζες 

επίσης με αυτόν το τρόπο πληρωμής φαίνεται και άμεσα η εξόφληση στο σύστημα της εφορίας κάτι που δεν γίνεται ούτε με ebanking ούτε με επίσκεψη σε τράπεζα 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...