Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο 20% επιστροφη οικιακές συσκευες [ΤΕΛΟΣ]


Lews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν δείτε ότι μπήκε η επιστροφή μιλήστε.

Έχω άγχος γιατί με την αγορά ζήτησα και εγκατάσταση (παρόλο που δεν θυμάμαι να είχε περιορισμό στους όρους της eurobank), δεν έχω κρατήσει τη σελίδα.

Προσθέτω το κείμενο της σελίδας που έκανε cache το Google.

Όροι και προϋποθέσεις προσφοράς

Δείτε αναλυτικά τι προβλέπουν οι όροι και προϋποθέσεις για την προσφορά στο Πλαίσιο.
  1. Η ενέργεια 20% €πιστροφή ισχύει αποκλειστικά για αγορές μικρών και μεγάλων οικιακών συσκευών συνολικής αξίας από 199€ και πάνω που θα πραγματοποιηθούν στα φυσικά καταστήματα Πλαίσιο, στο online κατάστημα plaisio.gr ή τηλεφωνικά στο 8001112345, κατά το χρονικό διάστημα από 05.10.2020 έως και 17.10.2020 ή έως εξαντλήσεως των αποθεμάτων, με χρήση πιστωτικών και χρεωστικών καρτών Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιβράβευσης €πιστροφή.
  2. Κατά τη συναλλαγή της αγοράς που θα πραγματοποιήσετε στα φυσικά καταστήματα Πλαίσιο, στο online κατάστημα plaisio.gr ή τηλεφωνικά στο 8001112345, κατά το χρονικό διάστημα ισχύος της ενέργειας, θα κερδίζετε 1% €πιστροφή που αντιστοιχεί στο μόνιμο ποσοστό €πιστροφή των καταστημάτων Πλαίσιο.
  3. Τα επιπλέον ευρώ €πιστροφή, που αντιστοιχούν στο 20% επί της αξίας των μικρών και μεγάλων οικιακών συσκευών, συνολικής αξίας από 199€ και πάνω που θα αγοράσετε, θα πιστωθούν σε ενεργή κάρτα σας που συμμετέχει στο Πρόγραμμα έως και τις 30.10.2020.
  4. Η ενέργεια 20% €πιστροφή δεν ισχύει:
    • Όταν η χρέωση γίνεται μερικά ή σε περισσότερες από μία κάρτες Eurobank, δηλαδή εάν το συνολικό ποσό της συναλλαγής δεν εξοφληθεί εξ ολοκλήρου με μία κάρτα Eurobank.
    • Όταν πραγματοποιείται παράλληλα εξαργύρωση των διαθέσιμων ευρώ €πιστροφή.
    • Σε συνδυασμό με οποιαδήποτε άλλη έκπτωση, προσφορά ή προνόμιο, εκτός από την έκπτωση που προσφέρεται από το Πλαίσιο στο πλαίσιο της περιόδου των εκπτώσεων, η οποία αναγράφεται ευκρινώς ως τελική εκπτωτική τιμή με διακριτή διαγραφή της αρχικής τιμής.
    • Στα προϊόντα που πωλούνται από το Stock House.
  5. Στις υπόλοιπες αγορές σας στο Πλαίσιο και το plaisio.gr με κάρτες Eurobank που συμμετέχουν στο Πρόγραμμα κερδίζετε 1% €πιστροφή.
Επεξ/σία από nick_gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και σ’εμένα ακόμα δεν έχει μπει το υπόλοιπο 19%. Μίλησα με Eurobank και μου είπαν να περιμένω μέχρι το βράδυ, κι αν δε μπουν τα χρήματα να τους ξανακαλέσω από Δευτέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η ενημέρωση της τράπεζας είναι πως το υπόλοιπο 19% της €πιστροφής θα μπει εντός της επόμενης εβδομάδας.

Το helpdesk δεν μπορεί να πει αν είναι λάθος της τράπεζας ή του Πλαισίου.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Malthador είπε

Η ενημέρωση της τράπεζας είναι πως το υπόλοιπο 19% της €πιστροφής θα μπει εντός της επόμενης εβδομάδας.

Το helpdesk δεν μπορεί να πει αν είναι λάθος της τράπεζας ή του Πλαισίου.

Δεν είχα δει την ανάρτησή σου και τους έστειλα e-mail.

Αρκεί να γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nick_gr είπε

Δεν είχα δει την ανάρτησή σου και τους έστειλα e-mail.

Αρκεί να γίνει...

Εμένα χτες μου είπαν αυτό για την αγορά που είχα κάνει και περιμένω ακόμα

SmartSelect_20201031-235807_Gmail.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα το Πλαίσιο πριν διαβάσω τα σχόλια σας. Μου είπαν χωρίς να τους δώσω κωδικό παραγγελίας ότι τους έχει ενημερώσει η τράπεζα ότι θα μπει το υπόλοιπο 19% μέχρι αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα πάρει και screenshot πριν την αγορά για να τους δείξω σε περίπτωση που πουν κάτι, γιατί το κομμάτι όροι/προϋποθέσεις πάντα κάτι κρύβει :) για να δούμε

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...