Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο 20% επιστροφη οικιακές συσκευες [ΤΕΛΟΣ]


Lews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 31/10/2020 στις 12:45 ΜΜ, Malthador είπε

Η ενημέρωση της τράπεζας είναι πως το υπόλοιπο 19% της €πιστροφής θα μπει εντός της επόμενης εβδομάδας.

Το helpdesk δεν μπορεί να πει αν είναι λάθος της τράπεζας ή του Πλαισίου.

εμενα στο τηλεφωνο μου ειπαν για αυριο (04/11) συγκεκριμενα, ενω αρχικα ειχαν αναφερει μεχρι τελος του μηνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορά 2/10 ψυγείο και air condition. Το air condition ήρθε την επόμενη, το ψυγείο 23/10. Μου έβαλαν επιστροφή μόνο για το air condition ενώ από το πλαίσιο εξασφάλιζαν ότι θα πάρω και για τα δύο όλο αυτό το διάστημα που περίμενα το ψυγείο. Από αύριο έχει τρέξιμο στο πλαίσιο και τις αηδίες που έλεγαν...

Επεξ/σία από kaktos77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Μπήκε και σε μένα η υπόλοιπη επιστροφή επιτέλους. Δεν είχα κάνει κάποια επικοινωνία με eurobank ή πλαίσιο καθώς παρακολουθούσα τα όσα λέγατε εδώ

p.s. παίζει να είναι 2€ λιγότερα από αυτά που θα έπρεπε να μπουν.. 589€ αγορά Χ 0,19 το υπόλοιπο της επιστροφής, θα έπρεπε να μπουν 111,91€. Είχα 2+€ πριν τα βάλουν  (χάρη στην καθυστέρηση τους το παρακολουθούσα) και τώρα έχω 112,17€. Το λάθος είναι αρκετά μικρό για να ασχοληθώ, αλλά να έχετε το νου σας, μήπως γίνει κάποιο μεγαλύτερο λάθος σε κάποιον άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, swtos_chem said:

Καλημέρα,

Μπήκε και σε μένα η υπόλοιπη επιστροφή επιτέλους. Δεν είχα κάνει κάποια επικοινωνία με eurobank ή πλαίσιο καθώς παρακολουθούσα τα όσα λέγατε εδώ

p.s. παίζει να είναι 2€ λιγότερα από αυτά που θα έπρεπε να μπουν.. 589€ αγορά Χ 0,19 το υπόλοιπο της επιστροφής, θα έπρεπε να μπουν 111,91€. Είχα 2+€ πριν τα βάλουν  (χάρη στην καθυστέρηση τους το παρακολουθούσα) και τώρα έχω 112,17€. Το λάθος είναι αρκετά μικρό για να ασχοληθώ, αλλά να έχετε το νου σας, μήπως γίνει κάποιο μεγαλύτερο λάθος σε κάποιον άλλο.

Κι εμένα μου μπήκαν γύρω στα €0,30 λιγότερα περίπου, αλλά δεν θα ασχοληθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δεν το κλείνετε σιγά σιγά τώρα που τακτοποιήθηκαν οι εκκρεμότητες;

Οχι, να γραψει απο εδω και περα, μονο οποιος ΔΕΝ ειδε την επιστροφη ουτε σημερα. Μενει ανοικτο για αυτους, ΑΝ υπαρχουν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε παραγγείλει το προϊόν σας πριν τις 17/10 και παραλάβατε μετά τις 17 με παραστατικό μεταγενέστερης ημερομηνίας και δεν λάβατε την επιστροφή, να πάρετε στο πλαίσιο και να το αναφέρετε. Πήρα το πρωί και έστειλαν όπως μου είπαν διορθωτική στην τράπεζα και σε 7 εργάσιμες θα μπει και το υπόλοιπο ποσό. 
 

Αν σας πουν διάφορες βλακείες του στυλ θα μπει μέχρι το τέλος της εβδομάδας πέστε τους ότι η τράπεζα λέει ότι εφόσον το παραστατικό είναι μετά τις 17/10 κομμένο δεν πρόκειται να πάρω επιστροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα θεμα εκανα αγορα 17 και κου το εφεραν 21.. η τραπεζα ελεγε οτι δεν το δικαιουμε .. το πλαισιο ελεγε το δικαιουμε... τελικα εκανα γραπτως παραπονο στη. Eurobank στο τμημα παραπονων και μου απαντησαν συγνωμη θα μπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε εμένα ΔΕΝ μπήκε το πόσο. Αγορά και παραλαβή 10/10 από κατάστημα.
Κάλεσα χθες την Eurobank, και μου ζήτησαν να περιμένω μέχρι σήμερα 5/11 γιατί τους είχαν ενημερώσει ότι θα έμπαιναν εντός της ημέρας.

Αν δεν μπουν λέω να τους ξαναπάρω από Δευτέρα.

Update 6/11:Το ποσό σε επιστροφή εμφανίστηκε κανονικά. Δεν χρειάστηκε να κάνω κάποιο αίτημα στην τράπεζα ή το πλαίσιο. 

Επεξ/σία από dfourt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ έχω μείνει δίχως να έχει μπει η επιστροφή;; Σε όλους τους άλλους έχει ολοκληρωθεί ως εκκρεμότητα;

Είμαι συνέχεια στο περίμενε από το Πλαίσιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...