Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο 20% επιστροφη οικιακές συσκευες [ΤΕΛΟΣ]


Lews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά αναφερόμουν στην επαρχία, τα εξοδα αποστολης ειναι 20/40 ευρω. Ακομη και για πολη δίπλα στη θεσσαλονίκη χρεώνουν 40 ευρώ το αντικείμενο..

Εν κατακλείδι: το πλαίσιο δεν έχει σχέση με public/mediamarkt νομιζα οτι μπηκε στο γκρουπ αλλα και παλι δεν γινεται παραλαβή οικιακών συσκευών απο τα καταστήματα πλαίσιο. Μόνο στο σπίτι παραλαβή με υπέρογκα κόστη αρα χ απο εμας..

οσο για το 20 τις εκατο πρεπει η τιμολογηση να γινει ως αυριο αλλιως δεν παιρνεις επιστροφη, η μερα δεσμευσης δεν μετραει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/10/2020 στις 10:11 ΠΜ, mwv είπε

παιδιά αναφερόμουν στην επαρχία, τα εξοδα αποστολης ειναι 20/40 ευρω. Ακομη και για πολη δίπλα στη θεσσαλονίκη χρεώνουν 40 ευρώ το αντικείμενο..

Εν κατακλείδι: το πλαίσιο δεν έχει σχέση με public/mediamarkt νομιζα οτι μπηκε στο γκρουπ αλλα και παλι δεν γινεται παραλαβή οικιακών συσκευών απο τα καταστήματα πλαίσιο. Μόνο στο σπίτι παραλαβή με υπέρογκα κόστη αρα χ απο εμας..

οσο για το 20 τις εκατο πρεπει η τιμολογηση να γινει ως αυριο αλλιως δεν παιρνεις επιστροφη, η μερα δεσμευσης δεν μετραει.

Εμένα μου έφεραν ένα στεχνωτηριο, σε επαρχία, στο χωριό μου πολύ μακριά από την πόλη δωρεάν. Δεν έχει έξοδα από 200€ και πάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Panos1987 είπε

Έχουμε κανένα νεώτερο για τα ευρω επιστροφής;;;Αγορά online στις 7/10 και περιμένω το υπολοιπο 19% ...

Κάπου στους όρους διάβασα ότι θα μπουν στις 30/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορασα στεγνωτηριο 17/10 ετοιμοπαραδοτο... μου το εφεραν 20/10.. τα χρηματα δεσμευτηκαν 17/10 ... το πλαισιο λεει δικαιουστε την επιστροφη η eurobank οχι γιατι μου τονπαρεδωσαν 20/10.. μα λεω ρε παιδια τοτε η προωθητικη σας δεν ισχυει αφου οποιος αγορασε και 16 και 17 παρελαβε απο εβδομαδα... ακομα ψαχνονται

Επεξ/σία από vicky5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αλαλούμ με τα προγράμματα επιστροφής, πόντων κλπ και πρέπει να μπει μια τάξη γιατί αλλάξει το τελικό κόστος του προϊόντος. Εμένα πέρσι σε μια τηλεόραση που αγοράστηκε BF είχε μπει η επιστροφή πριν καν παραλάβω (άργησε η αποστολή).

Δεν ξέρουμε καν ποιος έχει την ευθύνη, η τράπεζα ή το κατάστημα τελικά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Silverage είπε

Ta 30€ της ανακύκλωσης πότε τα παίρνουμε;

Με βάση τα όσα μου είχαν πει κατά την αρχική μου παραγγελία, η δωροεπιταγή ανακύκλωσης αποστέλλεται με email εντός 7 ημερών.

Επειδή στην περίπτωσή μου είχε περάσει το χρονικό όριο και δεν είχα λάβει τίποτα, τους πήρα τηλέφωνο και μου τη στείλαν άμεσα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα ένα πλυντήριο / στεγνωτήριο LG ημ. Σάββατο , συγκεκριμένα αυτό εδώ και το φέρανε Τρίτη. Ξεχάσανε ένα δώρο που δίνουν (ατμομάγειρα νομίζω).
Τα παιδιά όπως πάντα κομπλέ και το φορτηγό τους φούλ για παραδόσεις.  Η επιστροφή δεν έχει μπεί ακόμα, έχω στείλει μύνημα πριν λίγο. 

Πλέον υπάρχει ανταγωνισμός στα δύο στρατόπαιδα, KOTSOVOLOS/PUBLIC etc. vs PLAISIO και ο ανταγωνισμός ο καλός συμφέρει τον καταναλωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Vasilius said:

Πλέον υπάρχει ανταγωνισμός στα δύο στρατόπαιδα, KOTSOVOLOS/PUBLIC etc. vs PLAISIO και ο ανταγωνισμός ο καλός συμφέρει τον καταναλωτή.

Βασικά το Πάμπλικ δεν είναι το ίδιο στρατόπεδο με τον Κωτσόβολο αλλά με το ΜΜ

κι επομένως τρία είναι τα στρατόπεδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gab's είπε

Έχει λάβει κανείς την επιστροφή από την αγορά που έκανε; Ευχαριστώ

Αν δε κάνω λάθος στα ψιλά γράμματα της Eurobank έλεγε ότι το 19% θα περαστεί έως 29/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, nick_gr είπε

Αν δε κάνω λάθος στα ψιλά γράμματα της Eurobank έλεγε ότι το 19% θα περαστεί έως 29/10.

Σωστά "μέχρι 30/10" απλά έλεγα μήπως τα έχει λάβει κάποιος νωρίτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, KoreanW είπε

Βασικά το Πάμπλικ δεν είναι το ίδιο στρατόπεδο με τον Κωτσόβολο αλλά με το ΜΜ

κι επομένως τρία είναι τα στρατόπεδα

correct 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...