Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Curved 34"


Spartan_X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, vader290 είπε

Δεν ξέρω ακόμα γιατί την ήθελα πιο πολύ για τις νέες κονσόλες και δεν πολυκάνει απ' ότι διάβασα, οπότε θα δούμε...

Υ.Γ. Παρακαλώ μην στέλνετε άλλα μηνύματα για την οθόνη, έκλεισε. 

Ξεχνας το 21:9 για κονσολες την πατησε ο φιλος που του πηρα μια.

Μου ειχε πει οτι την θελει για καταγραφικο καμερες οχι οτι την θελει και για PS4 και μολις εμαθε οτι θα βλεπει μπαρες η ολους χοντρους ξενερωσε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Ξεχνας το 21:9 για κονσολες την πατησε ο φιλος που του πηρα μια.

Μου ειχε πει οτι την θελει για καταγραφικο καμερες οχι οτι την θελει και για PS4 και μολις εμαθε οτι θα βλεπει μπαρες η ολους χοντρους ξενερωσε.

Αν δεν τη θελει παντως, υπαρχει αρκετος κοσμος που θα την παρει απο τα χέρια του :P

Στο μεταξύ τη σύνδεσα χθες και ειναι ενας αλλος κοσμος,  τοσο για productivity(για 20 λεπτα που δούλεψα), όσο και για το gaming ( που εκανα το υπόλοιπο 3ωρο), το μόνο που πείραξα ήταν η φωτεινοτητα απο 80 στο 65, γιατι μου εβγαζε τα ματια :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Αν δεν τη θελει παντως, υπαρχει αρκετος κοσμος που θα την παρει απο τα χέρια του :P

Στο μεταξύ τη σύνδεσα χθες και ειναι ενας αλλος κοσμος,  τοσο για productivity(για 20 λεπτα που δούλεψα), όσο και για το gaming ( που εκανα το υπόλοιπο 3ωρο), το μόνο που πείραξα ήταν η φωτεινοτητα απο 80 στο 65, γιατι μου εβγαζε τα ματια :D  

Κατα 90% θα την παρω εγω γιατι ειναι η αποδειξη στο ονομα μου την εχω εδω δεν την εχει παρει ακομα και μου την δινει οσο την πηρε να του τα δινω λιγα λιγα οποτε εχω και επειδη η δικια μου που ειχα διπλωσε στα δυο απο την φωτια ειναι καλη ευκαιρια ασχετα αν θα προτιμουσα καμια 27αρα 16:9

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Κατα 90% θα την παρω εγω γιατι ειναι η αποδειξη στο ονομα μου την εχω εδω δεν την εχει παρει ακομα και μου την δινει οσο την πηρε να του τα δινω λιγα λιγα οποτε εχω και επειδη η δικια μου που ειχα διπλωσε στα δυο απο την φωτια ειναι καλη ευκαιρια ασχετα αν θα προτιμουσα καμια 27αρα 16:9

Σαν μιαμιση 27αρα ειναι Λευτέρη, πάρτη να τη χαρείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω την εβαλα στο eco και την εχω βαλει στον υπολογιστη του μικρου ενα dell micro 3040 γιατι εχει DP και HDMI η δικια μου καρτα εχει μονο DVI και mini HDMI και δεν εχω ανταπτορα.

2 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Σαν μιαμιση 27αρα ειναι Λευτέρη, πάρτη να τη χαρείς!

Τι να χαρω με τι καρτα που εδωσα την 2070S για να παρω καμια 2080S τωρα που βγηκαν οι καινουριες και τα λεφτα εφυγαν στην αποκατασταση του σπιτιου.

Με κατεστρεψε η γυναικα μου που εκανε ολο το σπιτι μπαρμπεκιου.

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

το μόνο που πείραξα ήταν η φωτεινοτητα απο 80 στο 65, γιατι μου εβγαζε τα ματια :D  

Εγώ για καθημερινή χρήση browsing/productivity έχω ρίξει την φωτεινότητα στο 35 επειδή με ενοχλεί στα μάτια οτιδήποτε έχει λευκό φόντο.
Μόνο αν είναι για καμιά ταινία/παιχνίδι την ανεβάζω.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Brightness 45  (μέχρι +10)

Black level 40

R 50 G 45 B 47

Response time Medium

Freesync Premium On

+ICC profile

https://www.dropbox.com/s/0uflvlqodocemdx/Mi Monitor %232 2020-08-02 20-22 150cdm² D6500 sRGB F-S XYZLUT%2BMTX.icm?dl=0

Mi Monitor #2 2020-08-02 20-22 150cdm² D6500 sRGB F-S XYZLUT+MTX.icm Mi Monitor #2 2020-08-02 20-22 150cdm² D6500 sRGB F-S XYZLUT+MTX.icm

Επεξ/σία από ReaperX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panospc είπε

Εγώ για καθημερινή χρήση browsing/productivity έχω ρίξει την φωτεινότητα στο 35 επειδή με ενοχλεί στα μάτια οτιδήποτε έχει λευκό φόντο.
Μόνο αν είναι για καμιά ταινία/παιχνίδι την ανεβάζω.
 

Τα έχω όλα dark mode και δεν το παρατηρησα ειναι η αλήθεια, αλλά θα ανοιξω ενα word να δω αν θα αντέξω στο 65 :P

Λογικα θα εχει καποιο κουμπι για γρηγορη εναλλαγη profiles

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο μέλος που τον ενδιαφέρει να παραλάβει την οθόνη στα 299€; 

Είχα κάνει παραγγελία από mistore χωρίς διαθεσιμότητα αλλά την αγόρασα την επόμενη ημέρα από You όπου την έχω παραλάβει ήδη. Μου έστειλαν μήνυμα από mistore ότι είναι έτοιμη για αποστολή στην ACS ζωγράφου. Η πληρωμή είναι με αντικαταβολή.

Αν κάποιο μέλος τη θέλει pm me να του δώσω τα στοιχεία να παραλάβει αντί για εμένα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, TSINE είπε

Παιδιά σε laptop dell latidude 5400 με intel hd 620 συνδεδεμένη με display port πάει μέχρι 60hz full resolution

Ειναι κλειστη η οθονη του φορητου η παιζει και αυτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Ειναι κλειστη η οθονη του φορητου η παιζει και αυτη;

παίζει και αυτή και κλειστή το ίδιο .

Αλλά έπρεπε να το περιμένω

https://www.intel.com/content/www/us/en/support/products/96551/graphics/graphics-for-7th-generation-intel-processors/intel-hd-graphics-620.html

Επεξ/σία από TSINE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...