Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Curved 34"


Spartan_X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί εξωτερικα να φαίνεται πως έχει 20 pins όμως το Pin #20 να μην είναι wired. Δεν μπορώ να πω με σιγουριά.
Εμένα πάντως μέχρι στιγμής δεν έχει εμφανίσει κάποιο από τα γνωστά θέματα που προκαλεί το 20ο pin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, xalousis είπε

Καλησπερα παιδια περιμενω και εγω μια απο πλαισιο πιστευεται θα την παλεψω σε μεγεθος απο 24αρι που εχω τωρα σε αποσταση 60-70εκ? 

Άνετα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/11/2020 στις 5:51 ΜΜ, keeent είπε

Μπορεί εξωτερικα να φαίνεται πως έχει 20 pins όμως το Pin #20 να μην είναι wired. Δεν μπορώ να πω με σιγουριά.
Εμένα πάντως μέχρι στιγμής δεν έχει εμφανίσει κάποιο από τα γνωστά θέματα που προκαλεί το 20ο pin.

Τι πρόβλημα προκαλεί το 20ο pin στο dp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι freesync διάβασα ότι έχει range 48-144 via DisplayPort και 48-121 via HDMI. (κάντε αναζήτηση για Xiaomi)

Επίσης όσοι έχουν nvidia ας επιβεβαιώσουν ότι το gsync τις κάρτας λειτουργεί και με τι καλώδιο (DP, HDMI ver), διάβασα για κάτι τρεμοπαίγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

@ioannis2306

Μενού Settings/Freesync Premium επιλέγεις ON

Και ελέγχεις στης ρυθμίσεις της κάρτας γραφικών, σε εμένα εβγάλε μήνημα ο Amd radeon software μήνημα ότι το freesync ενεργοποιήθηκε αυτόματα χωρίς να ψάξω στης ρυθμίσεις του Amd radeon software

Επεξ/σία από maarinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, maarinos είπε

@aXer

Εγώ πήγα και πίρα απο το κατάστημα λόγου φόρτου εργασίας, τηλεφώνησε και ρώτα αν υπάρχει και αν πέρασε να παραλάβεις

Προσπαθώ από το πρωί. Με κρατάνε σε αναμονή με κλασσική μουσική και μετά από κανα 15' απλά το κλείνουν. Αυτή την στιγμή είμαι στην 4η προσπάθεια.

Όταν λέω τον αριθμό στο αυτόματο σύστημα μου λέει "Δεν υπάρχει ενημέρωση" και στο tracking δείχνει το παρακάτω.

image.png.95949df57701a3f56133386af81a4cc4.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maarinos είπε

Δεν έχει φτάσει στο προρισμό σου ακόμα, σε έμενα άργησε μία μέρα λόγω απεργία στα καραβια

1671701186_acstrackstatus.png.f544dfc7be63a725d3d72d87548437a6.png

Σκέψου, οι οθόνες μας φύγαν με την ίδια φορτωτική, και εσένα, που είναι και σε νησί, έφτασε πιο γρήγορα από μένα που είμαι Θεσσαλονίκη.

🤨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...