Προς το περιεχόμενο

Gaming Monitors News/Comparison


Masma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, akoinonitos είπε

με τρωει το χερι μου ρε γαμωτο να παρω το 27αρι 

Για αρχή είναι άσχημο, τουλάχιστον στα μάτια μου. Παίζει αν ήταν ίδια, απλά σε 27", να έκανα και εγώ περίεργες σκέψεις. Από κει και πέρα 5" είναι τεράστια διαφορά στα πλαίσια ενός γραφείου. Οπότε εξαρτάται από την ανάγκη. Προσωπικά το θέλω και για δουλειά όταν κάνω τηλεργασία. Στην εταιρία έχω 2x27αρες 1080p που είναι must ενώ στο σπίτι της υπογραφής και δεν αρκεί. 

Επεξ/σία από Grisos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, akoinonitos είπε

με τρωει το χερι μου ρε γαμωτο να παρω το 27αρι 

απλά να πω ότι με τα ίδια λεφτά παίρνεις 42αρι c3 κάνε μερικές βόλτες το σκ να καθαρίσει το μυαλό σου ... ελπίζω στο τέλος να πρυτανεύσει η λογική :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tambas91 είπε

απλά να πω ότι με τα ίδια λεφτά παίρνεις 42αρι c3 κάνε μερικές βόλτες το σκ να καθαρίσει το μυαλό σου ... ελπίζω στο τέλος να πρυτανεύσει η λογική :P 

πολυ μεγαλο για μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

πολυ μεγαλο για μενα

The Office Michael Scott That's What She Said Magnet

ρε συ ακόμα και για όταν είσαι κοντά μπορείς να παίξεις με custom resolutions, uw κτλπ και μπορείς να αράξεις και πιο πίσω να παίξεις με το controller... κρίμα στα ίδια λεφτά να επιλέξεις την άλλη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, akoinonitos είπε

με τρωει το χερι μου ρε γαμωτο να παρω το 27αρι 

Πάρε το 34άρι.. Εκτός εάν πραγματικά έχεις στόχο τα πολλά fps ή εάν δεν σου αρέσει το 21:9. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

The Office Michael Scott That's What She Said Magnet

ρε συ ακόμα και για όταν είσαι κοντά μπορείς να παίξεις με custom resolutions, uw κτλπ και μπορείς να αράξεις και πιο πίσω να παίξεις με το controller... κρίμα στα ίδια λεφτά να επιλέξεις την άλλη

θελω plug and play κατασταση ρε ,να την βαλω πανω στο γραφειο και τελος ουτε να σκεφτομαι αποστασεις ,ουτε custom res ουτε βαση ουτε τπτ

 

 

25 λεπτά πριν, CMOS_Z είπε

Πάρε το 34άρι.. Εκτός εάν πραγματικά έχεις στόχο τα πολλά fps ή εάν δεν σου αρέσει το 21:9. 

Δεν με νοιαζουν τα hz ε,το 32αρι θελω αλλα πολυ αργει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

θελω plug and play κατασταση ρε ,να την βαλω πανω στο γραφειο και τελος ουτε να σκεφτομαι αποστασεις ,ουτε custom res ουτε βαση ουτε τπτ

 

 

Δεν με νοιαζουν τα hz ε,το 32αρι θελω αλλα πολυ αργει. 

Δεν είναι λόγος αυτός τότε να πάρεις το 27ρι. Απλά περίμενε λίγο ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, music_lover είπε

Σε τι τιμή αναμένεται το AW3225QF?

Κοίτα, το μικρό είχε ένα bump των 50 € σε σχέση με Ευρώπη, το οποίο λες ότι είναι σε λογικά πλαίσια. Με την ίδια λογική  το μεγάλο απο 1119 € που έχει Ευρώπη, να πάει κανά 1200ρι μέγιστο; Δεν νομίζω παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποια συμφέρει να πάρεις κανείς αλλά μέχρι το καλοκαίρι θα έρθουν μια σειρά από παραπλήσιες οθόνες.

Σε 4k qd-oled έρχονται οι:

Dell Alienware AW3225QF, ASUS ROG Swift PG32UCDM, HP Omen Transcend 32, Samsung OLED G80SD, Gigabyte Aorus FO32U2P, Gigabyte Aorus FO32U2, MSI MPG 321URX, MSI MEG 321URX, MSI MAG 321UPX

Και σε 4k w-oled:

ASUS PG32UCDP, LG 32GS95UE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...