Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, velissarios1 είπε

Ότι νά'ναι ο επίσημος αντιπρόσωπος αφού πριν λίγο έδειχνε το μπλε μη διαθέσιμο και τώρα πάλι διαθέσιμο...

Αρα λογικα ερχονται και τα μπλε. Μου ηρθε μυνημα σημερα πρωι οτι το πακετο (Γκρι) δωθηκε στην Γενικη Ταχυδρομικη και ειναι προς παραδοση. Λογικα τα βρηκαν σκουρα και οι μεταφορεις του Πλαισιου και στελνουν και με Courier. H παραγγελια ειχε γινει και εμενα γυρω στις 12:00 στις 14 Οκτωβριου.

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, fou είπε

Γκρι

Μπορείς να μας πεις τι ώρα σου είχε έρθει το email της πρώτης παραγγελίας και τι ώρα το παρήγγειλες? Με το καλό να σου έρθει!

Επεξ/σία από Apostoliz
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παντως που εχω παραγγειλει το γκρι μου ειπαν μολις στο τηλεφωνο οτι δεν εχουν παραλαβει ακομα και οτι εχουν μεγαλο θεμα με το συγκεκριμενο και δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν.. Τους ανεφερα οτι καποιοι εχουν παραλαβει το γκρι και μου λεει οτι δεν ηρθαν πολλα τεμαχια λογικα και παει με σειρα προτεραιοτητας.. Καλα Χριστουγεννα.. 

Ενημερωτικα πρωτο ιμειλ επιβεβαιωσης ηρθε στις 12:52 και το δευτερο στη 1:11

Επεξ/σία από imdenq
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Apostoliz είπε

Μπορείς να μας πεις τι ώρα σου είχε έρθει το email της πρώτης παραγγελίας και τι ώρα το παρήγγειλες? Με το καλό να σου έρθει!

12:42 ηρθε το πρωτο mail και 12:53 το δευτερο που ελεγε για προβλημα διαθεσιμοτητας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω μιλησα και μου ειπαν παραλαμβανουν λιγα λιγα και δεν ξερουν καν αν θα παραλαβω στην επομενη φουρνια που θα φερουν. ενας μηνας παντως ειναι τραγικη αναμονη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fou είπε

Αρα λογικα ερχονται και τα μπλε. Μου ηρθε μυνημα σημερα πρωι οτι το πακετο (Γκρι) δωθηκε στην Γενικη Ταχυδρομικη και ειναι προς παραδοση. Λογικα τα βρηκαν σκουρα και οι μεταφορεις του Πλαισιου και στελνουν και με Courier. H παραγγελια ειχε γινει και εμενα γυρω στις 12:00 στις 14 Οκτωβριου.

Μήπως είχες επιλέξει παραλαβή από κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με καλέσανε και εμενα για παράδοση γκρι χρωματος με αντικαταβολή είτε σημερα είτε την δευτερα και μου ήρθε και μαιλ επιβεβαίωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giorgoschliaras είπε

Μόλις με καλέσανε και εμενα για παράδοση γκρι χρωματος με αντικαταβολή είτε σημερα είτε την δευτερα και μου ήρθε και μαιλ επιβεβαίωσης

Αν θες πες μας και εσυ ώρα παραγγελίας και αν είχες βάλει παραλαβή απο κατάστημα ή κάποιο αλλο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, fou είπε

Ναι

Γι' αυτό στο στέλνουν με courier.

Εμένα πάντως, με ώρα επιβεβαιωτικού  e-mail 12:11, χρώμα μπλε, online πληρωμή με κάρτα και αποστολή στο χώρο μου, ουδείς με έχει καλέσει...

Επεξ/σία από nk9
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Apostoliz είπε

Αν θες πες μας και εσυ ώρα παραγγελίας και αν είχες βάλει παραλαβή απο κατάστημα ή κάποιο αλλο τρόπο.

Το μαιλ επιβεβαίωσης μου ήρθε στης 2 το μεσημέρι 14 Οκτωβρίου αλλα εγω θυμάμαι κατα τις 10 βαριά 11 να πραγματοποιηθεί την παραγγελία με αντικαταβολή εγινε η αγορά και με ενημέρωσαν ότι έχει αρχίσει ήδη η αποστολή  δευτερα θα το έχω 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/11/2020 στις 8:32 ΠΜ, Apostoliz είπε

Καλημέρα, εγώ βάση email που έλαβα από το eorders αμέσως μετά την ολοκλήρωση της παραγγελίας, έγινε στις 10.30 . Αν θέλετε και οι υπόλοιποι πείτε μας τι ώρα κάνατε την παραγγελία να δούμε εάν τηρούν σειρά προτεραιότητας.

Εγώ το παράγγειλα 12 παρά το email ήρθε 12 και κάτι μόλις πριν μία ώρα με πήραν τηλέφωνο για παραλαβή για γκρι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...