Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, xDante είπε

προς το παρόν βλέπω παραδόσεις για γκρι αρα ισχύει οτι εμείς με το μπλε θα πρεπει να περιμενουμε .... το θέμα είναι πόσο

δε βλέπω κανέναν με μπλε. Λέτε να ειναι γαμάτο το μπλέ ? 🤣

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, xDante είπε

Παίδες ξανάνοιξε το θέμα και ευχαριστώ τον @matrixxx για την κατανοησή του θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος είχε οποιαδήποτε ενημέρωση ...

πρωτο ιμειλ επιβεβαιωσης ηρθε στις 12:52 και το δευτερο περι διαθεσιμοτητας στη 1:11 

Παραγγελια το γκρι.. Ακομα τιποτα. Καθε φορα που παιρνω μου λενε τα ιδια, περιμενουν παραλαβη και δεν εχουν εικονα για πότε, οταν παραλαβουν παντως θα ενημερωθω.. Κριμα που εχει τοση αναμονη εχω ξενερωσει πλεον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, imdenq είπε

πρωτο ιμειλ επιβεβαιωσης ηρθε στις 12:52 και το δευτερο περι διαθεσιμοτητας στη 1:11 

Παραγγελια το γκρι.. Ακομα τιποτα. Καθε φορα που παιρνω μου λενε τα ιδια, περιμενουν παραλαβη και δεν εχουν εικονα για πότε, οταν παραλαβουν παντως θα ενημερωθω.. Κριμα που εχει τοση αναμονη εχω ξενερωσει πλεον

Ακριβώς το ίδιο και εγώ, γκρι, 12:51 το mail. Κοροϊδία από το μαγαζί, μια θα με ειδοποιήσουν και μια δεν ξέρουν ακόμα τίποτα!! Αν και αύριο δεν έχω νέα θα στείλω ενυπόγραφη καταγγελία στην προστασία καταναλωτή στο site του υπουργείου ανάπτυξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, page hamilton είπε

Ακριβώς το ίδιο και εγώ, γκρι, 12:51 το mail. Κοροϊδία από το μαγαζί, μια θα με ειδοποιήσουν και μια δεν ξέρουν ακόμα τίποτα!! Αν και αύριο δεν έχω νέα θα στείλω ενυπόγραφη καταγγελία στην προστασία καταναλωτή στο site του υπουργείου ανάπτυξης.

Το σκεφτηκα κι εγω αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα βρουμε το δικιο μας οταν ελεγε εξαρχης αναμενεται η κατασταση διαθεσιμοτητας του κινητου και λαβαμε και ενημερωση με email περι διαθεσιμοτητας. Βεβαια στα τηλεφωνα που εκανα πιο νωρις γυρω στις 30 Οκτωβριου μου ελεγαν οτι θα παραλαβουν μεσα στην εβδομαδα 30-10 εως 4-11.. Μπαρουφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, imdenq είπε

Το σκεφτηκα κι εγω αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα βρουμε το δικιο μας οταν ελεγε εξαρχης αναμενεται η κατασταση διαθεσιμοτητας του κινητου και λαβαμε και ενημερωση με email περι διαθεσιμοτητας. Βεβαια στα τηλεφωνα που εκανα πιο νωρις γυρω στις 30 Οκτωβριου μου ελεγαν οτι θα παραλαβουν μεσα στην εβδομαδα 30-10 εως 4-11.. Μπαρουφες

Έχεις δίκιο όμως το τηλέφωνο εμφανίζεται ως διαθέσιμο ενίοτε στο site, πολλές φορές μάλιστα, όλες αυτές τις 35 μέρες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Σάββατο 15/11 μετά από τηλεφώνημά μου με  ενημέρωσαν ότι παρέλαβαν, μου έστειλαν λινκ για να ξαναβάλω τα στοιχεία της κάρτας και χθες 17/11 το παρέλαβα.(μπλε).. 

Επεξ/σία από sb68s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χτες το μεσημέρι το μπλε! Παραγγελία 14-10-2020 στις 11.30 email επιβεβαίωσης. Σάββατο το πρωι 14/11 είδα διαθέσιμο το μπλε. Επικοινώνησα με πλαίσιο, μου ακύρωσαν την αρχική παραγγελία (φάνηκε ακυρωμένη στο σύστημά τους λόγω του οτι είχε περάσει 1 μήνας), μου έστειλαν νέο λινκ για να πληρώσω τα 188€ με τον ίδο τρόπο που είχα επιλέξει αρχικά και τέλος ήρθε η συσκευή μέσω speedex χτες το μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Φάνηκε ακυρωμενη, δηλαδή όλων μας τι ίδιο;

Όλοι είμαστε πανω από ένας μήνας

Όταν έκλεισα την συνομιλία με πλαίσιο δεν είχα ενημέρωση οτι ακυρώθηκε. Με κάλεσαν 5 λεπτά αργότερα για να μου πουν οτι στο site τους έδειχνε ακυρωμένη. Εϊπαν οτι μάλλον ακυρώνεται από την τράπεζα αυτόματα καθώς η δέσμευση του ποσού (μέχρι να σου στείλουν το προϊόν δεν τραβάνε τα χρήματα, απλώς τα δεσμεύουν) δεν μπορεί να διατηρηθεί περισσότερο από ένα μήνα από την τράπεζα.

Βασικά μόνος σου μάλλον δεν μπορείς να ανιχνεύσεις οτι ακυρώνεται η παραγγελία. Εγώ έβλεπα κανονικά την παραγγελία στο site του πλαισίου αλλά και την δέσμευση χρημάτων στην τράπεζα. Τώρα εμένα έπεσε ακριβώς στις 30 μέρες (14/10 με 14/11) και δεν μπορώ να ξέρω τι θα γινόταν στις 16/11 στον λογαριασμό μου στην τράπεζα.

Επεξ/σία από velissarios1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, velissarios1 είπε

Όταν έκλεισα την συνομιλία με πλαίσιο δεν είχα ενημέρωση οτι ακυρώθηκε. Με κάλεσαν 5 λεπτά αργότερα για να μου πουν οτι στο site τους έδειχνε ακυρωμένη. Εϊπαν οτι μάλλον ακυρώνεται από την τράπεζα αυτόματα καθώς η δέσμευση του ποσού (μέχρι να σου στείλουν το προϊόν δεν τραβάνε τα χρήματα, απλώς τα δεσμεύουν) δεν μπορεί να διατηρηθεί περισσότερο από ένα μήνα από την τράπεζα.

Βασικά μόνος σου μάλλον δεν μπορείς να ανιχνεύσεις οτι ακυρώνεται η παραγγελία. Εγώ έβλεπα κανονικά την παραγγελία στο site του πλαισίου αλλά και την δέσμευση χρημάτων στην τράπεζα. Τώρα εμένα έπεσε ακριβώς στις 30 μέρες (14/10 με 14/11) και δεν μπορώ να ξέρω τι θα γινόταν στις 16/11 στον λογαριασμό μου στην τράπεζα.

Σε εμένα δεν είπαν ότι φάνηκε ακυρωμένη αλλά επειδή είχε περάσει ένας μήνας έπρεπε να ξαναδώσω τα στοιχεία της κάρτας γιατί είχε ακυρωθεί η έγκριση από την τράπεζα. Βέβαια όταν ήρθε το ενημερωτικό email υπήρχαν δύο αριθμοί παραγγελίας ο παλιός και ένας άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...