Προς το περιεχόμενο

Κατατακτήριες εξετάσεις σε ΑΕΙ


lara_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χίλια συγγνώμη για το εκτός θέματος αλλά δεν ξέρω πού να το γράψω.

΄Εχω παρατηρήσει ότι συνδέομαι κανονικά στο φόρουμ και μετά από κάποια ώρα, αποσυνδέομαι χωρίς να το έχω επιλέξει.

΄Οταν γράφω μια απάντηση μπορεί να προκύψει ένα τηλεφώνημα ή κάτι άλλο που θα με καθυστερήσει και όταν επιστρέφω και την ολοκληρώνω, πατάω την υποβολή απάντησης αλλά ω του θαύματος τζάμπα ο κόπος αφού όσα είχα γράψει έχουν γίνει καπνός! 

Αυτά είναι κόλπα ζόρικα που κάνουν στην Ινδία που λέει και ο Πάνος!

Για βοηθήστε βρε παιδιά την αδαή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 13/2/2022 στις 9:30 ΜΜ, Dark_panel είπε

Γενικά οι κατατακτηριες δεν ειναι ευκολο πραγμα και τις κανουν ετσι, ωστε να μπουν στη σχολη μονο οσοι ξεχωρισουν, εαν υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος..κι απ οσο ξερω, οι σχολες ψυχολογιας εχουν μεγαλο ανταγωνισμο..

Θα πρεπει να παρακολουθεις τις ανακοινωσεις του τμηματος που σ ενδιαφερει, καπου Μαϊο-Ιουνιο βγαζουν ανακοινωση για κατατακτηριες, οπου αναφερουν σε ποια μαθηματα εξεταζονται οι υποψηφιοι και ποια βιβλια θελουν να διαβασεις.

Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είμαι 34 ετών και θα με ενδιέφερε πολυ να δώσω κατατακτήριες για το τμήμα Φιλοσοφίας στην Αθήνα ,δεν έχω απολύτως καμία εμπειρία στις κατατακτήριες ,θα μπορούσε κάποιος να με καθοδηγήσει, για να ξεκινήσω από κάπου ;Αν και εργαζόμενος με κυλιόμενο ωράριο δεν ξέρω πόσες πιθανότητες έχω να τα καταφέρω .Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!

Επεξ/σία από Giorgos11988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Giorgos11988 είπε

Παιδιά είμαι 34 ετών και θα με ενδιέφερε πολυ να δώσω κατατακτήριες για το τμήμα Φιλοσοφίας στην Αθήνα ,δεν έχω απολύτως καμία εμπειρία στις κατατακτήριες ,θα μπορούσε κάποιος να με καθοδηγήσει, για να ξεκινήσω από κάπου ;Αν και εργαζόμενος με κυλιόμενο ωράριο δεν ξέρω πόσες πιθανότητες έχω να τα καταφέρω .Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!

Ε πλέον με το ίντερνετ όλα είναι εύκολα. 

πχ http://www.philosophy.uoa.gr/proptyxiakes-spoydes/katataktiries.html

Κάπου εκεί θα βρεις και το τηλέφωνο της γραμματείας ( http://www.philosophy.uoa.gr/epikoinwnia.html), στο παραπάνω θα βρεις και την περσινή ύλη.

Τα άλλα για κυλιόμενα ωράρια που λες και τις πιθανότητες είναι καλά στο δικό σου χέρι, η ηλικία δεν παίζει ρόλο, το θέμα είναι τι πτυχίο είχες πριν και τι επαφής έχει γενικά με τα μαθήματα.

Επεξ/σία από dionisis1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dionisis1925 είπε

Ε πλέον με το ίντερνετ όλα είναι εύκολα. 

πχ http://www.philosophy.uoa.gr/proptyxiakes-spoydes/katataktiries.html

Κάπου εκεί θα βρεις και το τηλέφωνο της γραμματείας ( http://www.philosophy.uoa.gr/epikoinwnia.html), στο παραπάνω θα βρεις και την περσινή ύλη.

Τα άλλα για κυλιόμενα ωράρια που λες και τις πιθανότητες είναι καλά στο δικό σου χέρι, η ηλικία δεν παίζει ρόλο, το θέμα είναι τι πτυχίο είχες πριν και τι επαφής έχει γενικά με τα μαθήματα.

Σε ευχαριστώ Διονύση για την απάντηση σου ,την ύλη την έχω βρει από το site της σχολής ,δεν γνωρίζω πως μπορώ να βρω τα βιβλία η αν υπάρχουν διαθέσιμες σημειώσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giorgos11988 είπε

δεν γνωρίζω πως μπορώ να βρω τα βιβλία η αν υπάρχουν διαθέσιμες σημειώσεις 

Περιμένεις η σελίδα της σχολής να σου έχει έτοιμα τα βιβλία και τις σημειώσεις σε pdf;

Τα βιβλία στα έχει ξεκάθαρα η ανακοίνωση, ψάχνεις σε βιβλοπωλείο.

Για σημειώσεις μπές σε κάποιο group, οποιουδήποτε έτος της σχολής στο facebook, και ρώτα αν υπάρχει κάποιος να σε βοηθήσει.

Υ.Γ. Αν δε βρεις τα βιβλία σε βιβλιοπωλείο, πάλι ρωτάς στο group.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, -Dimitris- είπε

Περιμένεις η σελίδα της σχολής να σου έχει έτοιμα τα βιβλία και τις σημειώσεις σε pdf;

Τα βιβλία στα έχει ξεκάθαρα η ανακοίνωση, ψάχνεις σε βιβλοπωλείο.

Για σημειώσεις μπές σε κάποιο group, οποιουδήποτε έτος της σχολής στο facebook, και ρώτα αν υπάρχει κάποιος να σε βοηθήσει.

Υ.Γ. Αν δε βρεις τα βιβλία σε βιβλιοπωλείο, πάλι ρωτάς στο group.

Σε ευχαριστώ πολυ Δημήτρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...