Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

spacer.png

The Talos Principle

Ένα ωραίο μεν, υπερτιμημένο δε (κατά την αποψή μου) 3D (?) puzzle platformer.
Ο παίκτης αναλαμβάνει τον ρόλο ενός ρομπότ που ξεκινάει ακούγοντας την φωνή του Elohim και αρχίζει να μπαίνει σε διαδοχικά test chambers όπου και προσπαθεί να λύσει τους γρίφους και να πάρει απο κάθε δωμάτιο το (tetris) κομμάτι του.
Οι γρίφοι είναι στην πλειοψηφία τους οι τρισδιαστατοποιήσεις ενός δισδιάστατου laser grid γρίφου, σαν αυτούς που βρίσκουμε σε αφθονία στο play store. Σε ελάχιστες περιπτώσεις αξιοποιείται η τρίτη διάσταση, αυτή του ύψους, και κάπως έτσι δικαιολογείται το "?" που έβαλα παραπάνω, μετά το "3D". Σαν δυσκολία δεν μπορώ να πώ οτι με ζόρισαν οι ίδιοι οι γρίφοι, αλλά η αναζήτηση των extras (αστέρια και messengers) είχε αρκετή δυσκολία.
Η ιστορία είναι υπέροχη και σε βάζει σε σκέψεις τύπου "What is the Matrix" και αν αυτό που αντιλαμβάνεσαι σαν πραγματικό ή/και ζωντανό είναι όντως έτσι όπως το αντιλαμβάνεσαι και όχι μια οφθαλμαπάτη ή κομμάτι ενός software που μπορεί να διαγραφεί με το πάτημα ενός κουμπιού. Υπάρχουν και στοιχεία ενος turing test αφού γίνεται μια συνεχής επικοινωνία με κάποιον που δεν ξέρεις αν είναι άνθρωπος ή bot και μέσω αυτού προσπαθείς να καταλάβεις πρώτα απο όλα τι είσαι εσύ.

Δεν θεωρώ οτι είναι κακό παιχνίδι, αλλά οι διθυραμβικές κριτικές και οι άριστες βαθμολογίες που έχει πάρει είναι υπερβολικές.

Η βαθμολογία μου:
Γραφικά: 8/10
Ήχος: 7/10
Χειρισμός: 7/10
Story: 10/10
Replayability:7/10
Συνολικά: 7,8/10

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To talos principle ειναι κορυφαιο παιχνιδι κατα τη γνωμη μου, που δεν ειναι μονο παιχνιδι γριφων αλλα και φιλοσοφιας.

Η ιστορια του ειναι πρακτικα μια "μεταφορα" της παλαιας διαθηκης, με τον "θεο" Elohim, τον πρωταγονιστη android ως τον Αδαμ και το "φιδι" Milton που θελει να σου περασει τη γνωση για τον Elohim αλλα και τον κοσμο, τον πυργο που απαγορευεται να ανεβεις (οπως δηλαδη το μηλο) αλλα και τα παλαιοτερα androids που παρουσιαζονται σαν "αγγελοι".

Το dlc του "road to gehenna" συνεχιζει αυτην την ιστορια "λυτρωνοντας" τα androids.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, alfaeffe είπε

To talos principle ειναι κορυφαιο παιχνιδι κατα τη γνωμη μου, που δεν ειναι μονο παιχνιδι γριφων αλλα και φιλοσοφιας.

Η ιστορια του ειναι πρακτικα μια "μεταφορα" της παλαιας διαθηκης, με τον "θεο" Elohim, τον πρωταγονιστη android ως τον Αδαμ και το "φιδι" Milton που θελει να σου περασει τη γνωση για τον Elohim αλλα και τον κοσμο, τον πυργο που απαγορευεται να ανεβεις (οπως δηλαδη το μηλο) αλλα και τα παλαιοτερα androids που παρουσιαζονται σαν "αγγελοι".

Το dlc του "road to gehenna" συνεχιζει αυτην την ιστορια "λυτρωνοντας" τα androids.

Για την ιστορία δεν έχω καμία αντίρρηση, ίσα-ίσα που και εγώ γράφω οτι είναι υπέροχη είτε αν την δεις απο θεολογικής απόψεως είτε αν έχεις μια πιο τεχνοκρατική προσέγγιση προς αυτήν.
Η διαφωνία μου σχετικά με το πόσο άριστο είναι το παιχνίδι έχει να κάνει καθαρά με το παιχνίδι αυτό καθεαυτό και τους μηχανισμούς του. Αν αφαιρέσεις την ιστορία τι μένει και πόσο καλό είναι; Η ιστορία επηρρεάζει το παιχνίδι; Αν δεν αλληλεπιδράσεις με το Milton δεν θα καταφέρεις να τελειώσεις το παιχνίδι;

Επεξ/σία από e-tic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, αν δεν αλληλεπιδρασεις με τον κοσμο, αν δε διαβασεις τα κειμενα και κανεις απλως τους γριφους, τοτε ειναι ενα αλλο ενα puzzle game. Ακομα και ετσι ειναι ενδιαφερον ομως γιατι ορισμενοι γριφοι του εχουν ενα βαθμο δυσκολιας, ακομα και αν λογω των λιγων μηχανισμων που εχει επαναλαμβανεται η λογικη της λυσης τους.

Βλεποντας το ομως συνολικα, μαζι με την ιστορια του, νομιζω πως ειναι ενας παρα πολυ επιτυχημενος συνδιασμος και για μενα προεκυψε ενα απολαυστικοτατο παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα είναι κορυφαίο παιχνίδι το ταλος, ίσως το καλύτερο που έχω παίξει. Πέρα από την ιστορία εξίσου όμορφοι είναι οι γρίφοι και η μουσική. Πολλά συναισθήματα. Προφανώς αυτή είναι η προσωπική μου άποψη την οποία δεν γενικεύω, σε άλλους μπορεί να μην είναι τόσο ψηλά ή και να μην τους αρέσει. Σεβαστές οι άλλες απόψεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς και οι απόψεις είναι ατομικές και υποκειμενικες, αλλά αν συγκρίνουμε το talos με το the witness ως puzzle games τότε αυτοί που θα πουν οτι το talos είναι ανώτερο θα είναι αυτοί που λένε game αλλά εννοούν story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/03/2020 at 22:29, alfaeffe said:

To talos principle ειναι κορυφαιο παιχνιδι κατα τη γνωμη μου, που δεν ειναι μονο παιχνιδι γριφων αλλα και φιλοσοφιας.

Η ιστορια του ειναι πρακτικα μια "μεταφορα" της παλαιας διαθηκης, με τον "θεο" Elohim, τον πρωταγονιστη android ως τον Αδαμ και το "φιδι" Milton που θελει να σου περασει τη γνωση για τον Elohim αλλα και τον κοσμο, τον πυργο που απαγορευεται να ανεβεις (οπως δηλαδη το μηλο) αλλα και τα παλαιοτερα androids που παρουσιαζονται σαν "αγγελοι".

Το dlc του "road to gehenna" συνεχιζει αυτην την ιστορια "λυτρωνοντας" τα androids.

Δλδ εγω που ειμαι αθεος, δεν θα το βρω ενδιαφερον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Δλδ εγω που ειμαι αθεος, δεν θα το βρω ενδιαφερον;

Και εγώ είμαι άθεος φίλε μου, αλλά το talos principle είναι ενδιαφέρον αν μη τι άλλο :) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, elpaso1 said:

Δλδ εγω που ειμαι αθεος, δεν θα το βρω ενδιαφερον;

Στο παιχνιδι δεν εχει καμια σχεση σε τι πιστευει ο καθενας. Οπως εγραψα οτι το παιχνιδι εχει φιλοσοφικο περιεχομενο (και ενδιαφερον), οχι θεολογικο, δεν ειναι καποιου ειδους κατηχηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Deliver Us The Moon[100%]

imageproxy.jpg

https://store.steampowered.com/app/428660/Deliver_Us_The_Moon/

Ενα καθαρο sci-fi παιχνιδι που σε κερδιζει με την ατμοσφαιρα του το υπεροχο soundtrack και την πολυ καλη ιστορια που εχει να πει στον παικτη. Η γη το 2049 ξεμεινε απο ενεργεια. Οι ανθρωποι βρηκαν τροπο να στειλουν ενεργεια απο το φεγγαρι προς την γη και ετσι να συνεχιστει η ζωη. Το 2054 ομως 5 χρονια μετα κατι συνεβη και εχουμε καθολικο blackout του αντιδραστηρα στο φεγγαρι που στελνει την ενεργεια. Τι συνεβη? Μια ομαδα με ονομα Fortuna το 2055 ξεκινα να στηνει την αποστολη για το 2059 απο το οποιο ξεκιναει το ταξιδι μας προς το φεγγαρι για να ανακαλυψουμε τι πραγματικα συνεβη και αν καταφερουμε να επαναφερουμε τον αντιδραστηρα και να στειλουμε ενεργεια στη γη. Το ταξιδι μας ξεκιναει απο τη γη στη βαση της Fortuna επειτα μεσω πυραυλου πηγαινουμε στον διαστημικο σταθμο λιγο πριν το φεγγαρι και τελος στις βασεις που υπαρχουν στο φεγγαρι. Το παιχνιδι θυμιζει σε σημεια την ταινια Gravity με την μηδενικη βαρυτητα αλλα και την ταινια Moon με την ολη ατμοσφαιρα που ειμαστε μονοι στο φεγγαρι. Στα του gameplay ειναι αρκετα απλο και υπαρχει για να στηριξει την πολυ καλη του ιστορια με διαφορα ευκολα puzzles μεχρι το τελος. Συντροφια θα εχουμε τον ASE το στρογγυλο ρομποτακι που βλεπετε στην πιο πανω φωτογραφια που θα τον παρουμε στο τριτο chapter και θα μας βοηθησει σε διαφορα σημεια μεχρι το τελος. Τα γραφικα του παιχνιδιου ειναι πολυ καλα με τα chapter 3/4 να εχουν καποια θεματα optimization που θα λυθουν με επομενα updates αλλα στο συνολο του προσφερει μια αρκετα smooth εμπειρια. Αγαπησα την αφηγηση μεσα απο τις κασετες και τα live videos που δειχνουν ακριβως τι συνεβη πριν και μετα το blackout ξεκαθαριζοντας μας αρκετα το τοπιο στο τι πραγματικα συνεβη. Το τελος σε αφηνει σε cliffhanger και αναμενουμε DLC. Παιχνιδι που αξιζει να αφιερωσετε χρονο οι developers εκαναν πολυ καλη δουλεια φορεστε ακουστικα και αφηστε το να σας ταξιδεψει στα περατα του διαστηματος. 8.2/10

Εβγαλα 327 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι προσοχη μερικες περιεχουν spoilers

https://postimg.cc/gallery/22o15g03o/
Επεξ/σία από Arkin
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα σας! Λόγω των ημερών έχω βρει την υγεία μου με τα παιχνίδια αν δε πάθω καμία αποκόλληση αμφιβληστροειδούς βέβαια.. Τερμάτισα το shadow of the tomb raider που για μένα ήτανε φοβερό και τώρα είμαι στα μέσα του Sniper elite 4! Είμαι στην αναζήτηση στου επόμενου παιχνιδιού, βασικά ψάχνω παιχνίδι τύπου Tomb raider, uncharted (τα συγκεκριμένα τα έχω παίξει στο ps3, το uncharted 4 δε έχω τη δυνατότητα), god of war, κυρίως των 2 πρώτων που είπα . Θέλω για pc και να είναι κοντά σε αυτά που ζήτησα, αν γνωρίζετε κάτι ρίξτε το και θα το κοιτάξω στο youtube... 

Επεξ/σία από boltsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/3/2020 στις 3:31 ΜΜ, Arkin είπε

Deliver Us The Moon[100%]

imageproxy.jpg

https://store.steampowered.com/app/428660/Deliver_Us_The_Moon/

Ενα καθαρο sci-fi παιχνιδι που σε κερδιζει με την ατμοσφαιρα του το υπεροχο soundtrack και την πολυ καλη ιστορια που εχει να πει στον παικτη. Η γη το 2049 ξεμεινε απο ενεργεια. Οι ανθρωποι βρηκαν τροπο να στειλουν ενεργεια απο το φεγγαρι προς την γη και ετσι να συνεχιστει η ζωη. Το 2054 ομως 5 χρονια μετα κατι συνεβη και εχουμε καθολικο blackout του αντιδραστηρα στο φεγγαρι που στελνει την ενεργεια. Τι συνεβη? Μια ομαδα με ονομα Fortuna το 2055 ξεκινα να στηνει την αποστολη για το 2059 απο το οποιο ξεκιναει το ταξιδι μας προς το φεγγαρι για να ανακαλυψουμε τι πραγματικα συνεβη και αν καταφερουμε να επαναφερουμε τον αντιδραστηρα και να στειλουμε ενεργεια στη γη. Το ταξιδι μας ξεκιναει απο τη γη στη βαση της Fortuna επειτα μεσω πυραυλου πηγαινουμε στον διαστημικο σταθμο λιγο πριν το φεγγαρι και τελος στις βασεις που υπαρχουν στο φεγγαρι. Το παιχνιδι θυμιζει σε σημεια την ταινια Gravity με την μηδενικη βαρυτητα αλλα και την ταινια Moon με την ολη ατμοσφαιρα που ειμαστε μονοι στο φεγγαρι. Στα του gameplay ειναι αρκετα απλο και υπαρχει για να στηριξει την πολυ καλη του ιστορια με διαφορα ευκολα puzzles μεχρι το τελος. Συντροφια θα εχουμε τον ASE το στρογγυλο ρομποτακι που βλεπετε στην πιο πανω φωτογραφια που θα τον παρουμε στο τριτο chapter και θα μας βοηθησει σε διαφορα σημεια μεχρι το τελος. Τα γραφικα του παιχνιδιου ειναι πολυ καλα με τα chapter 3/4 να εχουν καποια θεματα optimization που θα λυθουν με επομενα updates αλλα στο συνολο του προσφερει μια αρκετα smooth εμπειρια. Αγαπησα την αφηγηση μεσα απο τις κασετες και τα live videos που δειχνουν ακριβως τι συνεβη πριν και μετα το blackout ξεκαθαριζοντας μας αρκετα το τοπιο στο τι πραγματικα συνεβη. Το τελος σε αφηνει σε cliffhanger και αναμενουμε DLC. Παιχνιδι που αξιζει να αφιερωσετε χρονο οι developers εκαναν πολυ καλη δουλεια φορεστε ακουστικα και αφηστε το να σας ταξιδεψει στα περατα του διαστηματος. 8.2/10

Εβγαλα 327 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι προσοχη μερικες περιεχουν spoilers

https://postimg.cc/gallery/22o15g03o/

Από τα καλύτερα games στο είδος του. Τρομερή μουσική και ατμόσφαιρα. Θυμίζει και λίγο το πρόσφατο ad astra σε πολλά σημεία. Τρομερά γραφικά και λεπτομέρειες σε όλα τα σημεία του παιχνιδιού. Αυτά που με χάλασαν θα τα βάλω σε spoiler.

Spoiler

 

1.Επειδή στο trailer αφήνει μια υπόνοια για alien φάση, πολλοί που περιμένουν μεγαλύτερο σασπένς και αγωνία θα απογοητευτούν.

2. Είναι σχεδόν απαράδεκτο στο όλο Story του παιχνιδιού να μην μας δείχνουν κανονικά 3d πρόσωπα (τουλάχιστον στις κρίσιμες στιγμές) και να μας δείχνει 2d σχεδόν πολύγωνα. Στη φάση στο τέλος που μαχαιρώνει την γυναίκα είναι λίγο σαν κοροϊδία το σκηνικό. Θα ήταν τρομερό να υπάρχει αφήγηση με κανονικούς χαρακτήρες. Εδώ ακόμα και στο τέλος που ήρθε η δεύτερη αποστολή να βρει τον πρωταγωνιστή και την γυναίκα στον κρυοθάλαμο δεν έγινε μια προσπάθεια να μας δείξει τα πρόσωπα τους στο τέλος έτσι για έκπληξη. Με ξενέρωσε πολύ το συγκεκριμένο θέμα και θα είχε άλλη φάση να ήταν πιο αληθοφανές.

3.Για κάποιο λόγο σε 2-3 σημεία στο παιχνίδι έφαγα τρελό fps drop και μιλάω για 12-13 fps game play ακόμα και στη τελευταία σκηνή το ίδιο θέμα. Σε μερικά φόρουμ το είχαν και άλλοι.

Όπως και να έχει από τα καλύτερα που έχω παίξει. 8/10 βαριά καρδιά

 

 

Επεξ/σία από tsoukalasKaminia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

Από τα καλύτερα games στο είδος του. Τρομερή μουσική και ατμόσφαιρα. Θυμίζει και λίγο το πρόσφατο ad astra σε πολλά σημεία. Τρομερά γραφικά και λεπτομέρειες σε όλα τα σημεία του παιχνιδιού. Αυτά που με χάλασαν θα τα βάλω σε spoiler.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

1.Επειδή στο trailer αφήνει μια υπόνοια για alien φάση, πολλοί που περιμένουν μεγαλύτερο σασπένς και αγωνία θα απογοητευτούν.

2. Είναι σχεδόν απαράδεκτο στο όλο Story του παιχνιδιού να μην μας δείχνουν κανονικά 3d πρόσωπα (τουλάχιστον στις κρίσιμες στιγμές) και να μας δείχνει 2d σχεδόν πολύγωνα. Στη φάση στο τέλος που μαχαιρώνει την γυναίκα είναι λίγο σαν κοροϊδία το σκηνικό. Θα ήταν τρομερό να υπάρχει αφήγηση με κανονικούς χαρακτήρες. Εδώ ακόμα και στο τέλος που ήρθε η δεύτερη αποστολή να βρει τον πρωταγωνιστή και την γυναίκα στον κρυοθάλαμο δεν έγινε μια προσπάθεια να μας δείξει τα πρόσωπα τους στο τέλος έτσι για έκπληξη. Με ξενέρωσε πολύ το συγκεκριμένο θέμα και θα είχε άλλη φάση να ήταν πιο αληθοφανές.

3.Για κάποιο λόγο σε 2-3 σημεία στο παιχνίδι έφαγα τρελό fps drop και μιλάω για 12-13 fps game play ακόμα και στη τελευταία σκηνή το ίδιο θέμα. Σε μερικά φόρουμ το είχαν και άλλοι.

Όπως και να έχει από τα καλύτερα που έχω παίξει. 8/10 βαριά καρδιά

Spoiler

Για το πρωτο ισχυει και εγω νομιζα οτι θα παιξει φαση στυλ alien η dead space αλλα τελικα κρατηθηκε σε ρεαλιστικο επιπεδο χωρις τερατα κτλ καθαρα μια αποστολη που μπορει καλλιστα να συμβει στην πραγματικοτητα. Σασπενς υπαρχει οταν τελειωνει το οξυγονο με τον χρονο να κυλαει και να λες δεν θα προλαβω.

Για το δευτερο δεν με ενοχλησε ισως να ηθελαν να δωσουν μια διαφορετικοτητα πανω στο πως μας δειχνει το ολο backstory και τι συνεβη. Ισως να μας κρυβουν καποια εκπληξη στο DLC που θα βγει αργοτερα. Εκει με το μαχαιρι στο τελος ισχυει οτι ηταν καπως ο Ισσακ καρφωνει το μαχαιρι στην Σαρα και λες οντως τωρα? Τελικα ζει ομως στο τελος αλλα δεν μας εδειξε ουτε που πηγε ο Ισσακ ουτε ο Μακ Αρθουρ με το πληρωμα που σιγουρα θα δουμε ενα τελος με καποιο revenge. 

Για το τριτο το χαμηλοτερο drop το εφαγα σε καποια σημεια στα 3/4 chapter πεφτοντας μεχρι τα 50-55 με καποιο stuttering. Στο τελος που γινεται χαμος με τον αντιδραστηρα παλι πεφτουν στα 50-55 αλλα χωρις stuttering το freesync δουλεψε πολυ καλα σχεδον σε ολο το παιχνιδι εκτος το stuttering του παιχνιδιου που ανεφερα. Οπως και να εχει χαιρομαι που το ευχαριστηθηκες απο τα παιχνιδια που σε αφηνουν μια χαρα αλλα και ταυτοχρονα θλιψη στο τελος για τον βασικο χαρακτηρα μας. Ελπιζω το DLC να μας δωσει καποιες ξεκαθαρες απαντησεις για οτι αναπαντητο εμεινε. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Για το πρωτο ισχυει και εγω νομιζα οτι θα παιξει φαση στυλ alien η dead space αλλα τελικα κρατηθηκε σε ρεαλιστικο επιπεδο χωρις τερατα κτλ καθαρα μια αποστολη που μπορει καλλιστα να συμβει στην πραγματικοτητα. Σασπενς υπαρχει οταν τελειωνει το οξυγονο με τον χρονο να κυλαει και να λες δεν θα προλαβω.

Για το δευτερο δεν με ενοχλησε ισως να ηθελαν να δωσουν μια διαφορετικοτητα πανω στο πως μας δειχνει το ολο backstory και τι συνεβη. Ισως να μας κρυβουν καποια εκπληξη στο DLC που θα βγει αργοτερα. Εκει με το μαχαιρι στο τελος ισχυει οτι ηταν καπως ο Ισσακ καρφωνει το μαχαιρι στην Σαρα και λες οντως τωρα? Τελικα ζει ομως στο τελος αλλα δεν μας εδειξε ουτε που πηγε ο Ισσακ ουτε ο Μακ Αρθουρ με το πληρωμα που σιγουρα θα δουμε ενα τελος με καποιο revenge. 

Για το τριτο το χαμηλοτερο drop το εφαγα σε καποια σημεια στα 3/4 chapter πεφτοντας μεχρι τα 50-55 με καποιο stuttering. Στο τελος που γινεται χαμος με τον αντιδραστηρα παλι πεφτουν στα 50-55 αλλα χωρις stuttering το freesync δουλεψε πολυ καλα σχεδον σε ολο το παιχνιδι εκτος το stuttering του παιχνιδιου που ανεφερα. Οπως και να εχει χαιρομαι που το ευχαριστηθηκες απο τα παιχνιδια που σε αφηνουν μια χαρα αλλα και ταυτοχρονα θλιψη στο τελος για τον βασικο χαρακτηρα μας. Ελπιζω το DLC να μας δωσει καποιες ξεκαθαρες απαντησεις για οτι αναπαντητο εμεινε. 

Spoiler

Έχουν αναφέρει κάτι για μελλοντικό DLC ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, tsoukalasKaminia είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Έχουν αναφέρει κάτι για μελλοντικό DLC ?

Κατι ακουγεται ναι δεν γινεται να αφησουν το παιχνιδι με τετοιο cliffhanger.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...