Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, ilos είπε

Και τα 3 (Heavy Rain/Beyond Two Souls/Detroit) έχουν θέματα με pre-ryzen cpu (FX κλπ) με stutters. Υπάρχουν κάποια workarounds.

δεν το ήξερα πρέπει να τα φτιάξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελος κ το The Messenger + DLC.

Φορος τιμης στα 80-90ς 2D Ninja platform games, τρελο OST κ απαιχτοι διαλογοι.

Εχει βαθμο δυσκολιας κ νομιζω θα αρεσει.

Μετα το Hollow Knight, Celeste κ Dead Cells (το οποιο  αν το πιασω απλα καιγομαι οσο δεν παει) αυτο φανηκε ευκολο.

Πολυ καλο ομως !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω θα βαλω ενα παλιο που δεν ετυχε τοτε να το παιξω και το τερματισα περσι. Ο λογος ειναι για το PREY του 2006.

https://i.pinimg.com/236x/49/fe/af/49feaf74d512b8f08a8959f3e9d6e2e6.jpg

Μου φανηκε οπως το περιμενα, πολυ καλο και μαρεσε ιδιαιτερα. Θα του βαλω 8/10 για μενα. Δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο αλλα ειναι ατμοσφαιρικο, εχει και πορταλς, μερικα παζλ σαν δοκιμασιες οπως εκεινο με το 3D hypercube, Κριμα που δεν εγινε ποτε η συνεχεια. Στο τελος το αφηνει ανοιχτο για τη συνεχεια και μενει εκει. Παιζει ανετα στα windows 10, ολα κομπλε με φουλ αναλυση. Μου εκανε εντυπωση και ποσο smooth τρεχει. Βρηκα και εναν δικο μου τροπο τυχαια για να σκοτωσω το πρωτο boss, σε αντιθεση με τα gameplay videos που ειδα στο youtube. Ισως ειναι και glitch του παιχνιδιου. Ολα καλα, μου πηρε αρκετες ωρες γιατι το επαιζε σε καθημερινα τακτα διαστηματα, δεν εκατσα να το λιωσω και ανετα χωρις να τρεχω, οπως κανονικα παιζω ολα τα παιχνιδια. Ειχα καιρο να αρχισω καποιο και να το τερματισω και ενιωσα πολυ ευχαριστα.

Οποιος δεν το εχει παιξει απο παλια, (αν και δυσκολο), αξιζει να του δωσει μια ευκαιρια

Επεξ/σία από FarCry
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερωτηση. Επαιξα το demo και Εκπληκτος ειδα οτι το beyond two souls εχει sublites greek.

Και ωραια μεταφραση οχι τιποτα ξενερα.υπαρχει καμια περιπτωση σε κλειδαδικο να ειναι καμια αλλη  version ξερω εγω απο αυτην του buy now στο epic;

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Μια ερωτηση. Επαιξα το demo και Εκπληκτος ειδα οτι το beyond two souls εχει sublites greek.

Και ωραια μεταφραση οχι τιποτα ξενερα.υπαρχει καμια περιπτωση σε κλειδαδικο να ειναι καμια αλλη  version ξερω εγω απο αυτην του buy now στο epic;

δεν νομιζω φιλε εγω απο το epic το ειχα αγοράσει και το ειχα καταυευχαριστηθει.Το τερματισα και εγώ πρόσφατα σε σχέση με την χρονολογία που βγήκε πρώτη φορα.Επισης αρκετά καλή μεταφορά στον υπολογιστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ύστερα από πόσα χρόνια ,

Bioshock 1 Remastered 

Bioshock 2 Remastered

Bioshock Infinite + τα δύο DLC

Όπως θα έλεγε και ο φίλος μου ο Coscas:P, τα δύο πρώτα ΕΠΗ.

Σίγουρα μέσα στη δεκάδα των καλύτερων games ever. 9/10 .Δεν χρειάζεται να γράψω περί υπόθεσης, gameplay,  soundtrack.  Κορυφαία.

Το τρίτο σίγουρα πολύ καλό,  όχι στο επίπεδο των δύο πρώτων. 7,9/10. 

Όσοι δεν τα είχαν παίξει όταν βγήκαν, πρέπει να τα δουν οπουδήποτε τώρα στο steam. 

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις τερμάτισα το A Plague Tale: Innocence μετά από 12 ώρες γεμάτου gameplay.

Αρχικά να πω ότι από το πρώτο 10λεπτο που έπαιξα ένιωσα αγάπη γι αυτό το παιχνίδι. Έλεγα όσες μέρες το έπαιζα (αφιέρωνα κάνα δίωρο-τρίωρο τη μέρα) άντε να σχολάσω από τη δουλειά να πάω να συνεχίσω το παιχνίδι. Παίζει να είχα να αισθανθώ έτσι για game από όταν έπαιζα San Andreas στο γυμνάσιο και δεν κάνω πλάκα.

+ Στόρυ επικό

+ Φινάλε επικότατο

+ Μηχανισμοί πάρα πολύ καλοί

+ Γραφικά όμορφα - μουσική επίσης - οι σκοτεινές & αποκρουστικές σκηνές συγκλονιστικές

+ Ποικιλία με διαφορετικά περιβάλλοντα τα οποία ενίοτε ήταν έως και μαγευτικά

+ Αναλογία Stealth - Action ακριβώς όση πρέπει για τα γούστα μου

+ Ωραία puzzle αν και πολύ απλά και εύκολα

+ Απλοί και κατανοητοί χειρισμοί χωρίς πολλά φρου-φρου

+ Ούτε εύκολο ούτε δύσκολο, πέθανα καμιά 30ρια φορές αλλά το yolαρα πότε-πότε (τις άλλες 20 που πέθανα στο final boss δεν τις μετράω)

+ Τα αρούρια παίρνουν ένα plus από μόνα τους. ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΑ σε όλα τους παρά την υπερβολή (μιλάμε κυριολεκτικά για χιλιάδες)

- Τα χείλια των χαρακτήρων κουνούσαν σαν να έχουν στόμα γεμάτο σφήγκες και έκαναν οι φάτσες τους κάτι περίεργες γωνίες

- Τα tools φορτώθηκαν πολύ απότομα και μαζεμένα, μπορούσαν να δίνονται από την αρχή και πιο προοδευτικά

- Αν εξαιρέσεις το final, είχε μόνο ένα boss. Στην αρχή σου έδινε ένα βέβαια αλλά για μένα δεν ήταν καν boss, πιο πολύ για να εξοικειωθείς με τις αποφυγές και την σφεντόνα μάλλον

- Οι εχθροί είναι κυριολεκτικά πιο χαζοί και από παραψημένα κάστανα, σε σημείο να καταστρέφουν κάθε ρεαλιστικότητα, ενώ σε γενικές γραμμές οι συντροφικοί χαρακτήρες ήταν μια χαρά και δεν έκαναν μαλακίες

+- Ουδέτερα θεωρώ τα γλυκανάλατα σημεία που είχε γιατί προσωπικά με ψιλοχαλάνε αλλά νταξ γούστα

Τα αρνητικά - αν εξαιρέσεις το τελευταίο με την νοημοσύνη των εχθρών γιατί πραγματικά με πείραξε, δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ μπροστά στο σύνολο του παιχνιδιού. Πραγματικά αξίζει και θα το θυμάμαι νοσταλγικά, είχα καιρό να παίξω κάτι τόσο καλό και διαφορετικό.

8.5/10

Congrats !

 

Επεξ/σία από KrTikker
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.png

 

Θελετε να ειστε σε υπερενταση ολη την ωρα; Θελετε να σιχτιρισετε τη στιγμη που φαγατε τη φασολαδα μη κλασετε και ακουστειτε; Θελετε να δοκιμασετε ποσο αποτελεσματικα ειναι τα παμπερ που θα φορεσετε οταν πατε στα 95 χρονια στο γηροκομειο; Τοτε πρεπει να το παρετε αυτο το παιχνιδι!!!

Πολυ τρομακτικο οντως το παιχνιδι, πρεπει να ειστε φουλ συγκεντρωμενοι ανα παση στιγμη μη σας πιασει ειτε εξωγηινος ειτε κατι αλλο.... 

  • Το σεναριο ειναι συνηθισμενο και σιγουρα αναμενομενο, πανω κατω οπως στις ταινιες. 7/10
  • Οπλα και crafting. Εχει ενδιαφερουσα ποικιλια που μπορεις να craftaρεις με υλικα που βρισκεις, και το καλο ειναι οτι θα χρησιμοποιησεις σχεδον τα παντα για να προχωρησεις. 10/10
  • Η δυσκολια ειναι ακρως ικανοποιητικη, βεβαια σε καποια σημεια θα χρειαστειτε να επαναλαβετε πολλες φορες μεχρι να βγαλετε το κομματι, το θετικοτατο ειναι ομως οτι εχει πολυ συχνα σημεια-saves, οποτε δε θα χρειαστειτε να ξοδεψετε πολυ χρονο για να ξαναφτασετε στο σημειο που κολλουσατε. 8.5/10 (επειδη η δυσκολια δεν ειναι κλιμακωτη, ειναι σταθερα .. ενδιαφερον ας πουμε)
  • Εχει mini-games αλλα δυστυχως ειναι πολυ πανευκολα και δε θα αντιμετωπισετε κανενα προβλημα ουτε στο παραμικρο. 5/10
  • Το καλυτερο κομματι του παιχνιδιου ειναι το AI!!!! Ο Εξωγηινος μαθαινει τις κινησεις σας και γινεστε ΕΣΕΙΣ προβλεψιμοι και αυτος απροβλεπτος... Παραδειγμα: αν συχνα κρυβεστε στα ντουλαπια, συντομα θα ειναι το πρωτο μερος που θα ψαχνει.....

και ΠΡΟΣΟΧΗ spoiler για ενα σημαντικο στοιχειο του παιχνιδιου: 

Spoiler

Περιπου στο 20% του παιχνιδιου μεχρι μαλλον στο 50% θα σας κυνηγαει συνεχως ο εξωγηινος και εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να επιβιωνεις.. Για μενα ηταν το πιο εντονο στοιχειο του παιχνιδιου, στο φουλ η υπερενταση... Μετα ομως εχει αλλα πραγματα, και μετριαζεται πολυ.. Αλλα παλι παραμενει ενδιαφερον.

 

Προσωπικα το πηρα με 2,5€ , (ουσιαστικα εκλεψα την εκκλησια), ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ανετα θα το αγοραζα με 15€, τοσο θα κοστιζε απολυτως μια χαρα.

Μου πηρε 28 ωρες.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2020 στις 2:47 ΠΜ, HALF EVIL είπε

Ύστερα από πόσα χρόνια ,

Bioshock 1 Remastered 

Bioshock 2 Remastered

Bioshock Infinite + τα δύο DLC

Όπως θα έλεγε και ο φίλος μου ο Coscas:P, τα δύο πρώτα ΕΠΗ.

Σίγουρα μέσα στη δεκάδα των καλύτερων games ever. 9/10 .Δεν χρειάζεται να γράψω περί υπόθεσης, gameplay,  soundtrack.  Κορυφαία.

Το τρίτο σίγουρα πολύ καλό,  όχι στο επίπεδο των δύο πρώτων. 7,9/10. 

Όσοι δεν τα είχαν παίξει όταν βγήκαν, πρέπει να τα δουν οπουδήποτε τώρα στο steam. 

Τα πήρα πρόσφατα στο 2Κ ΗΒ bundle. Eίχα παίξει τα δύο πρώτα Bioshock όταν είχαν βγει (αγαπημένα) αλλά ποτέ το infinite οπότε τώρα που ήρθε πλήρες με τα δύο DLC (εννοώ τα Burial at Sea μιας και με το Clash in the clouds ασχολήθηκα κάτι λιγότερο από 6 λεπτά) βρήκα την ευκαιρία.

Τόσο το main story όσο και τα DLC ακολουθούν την κλασική συνταγή των Bioshock, με μια έστω επιφανειακή πολιτική/φιλοσοφική βάση, σεναριακές ανατροπές και

κάθε άλλο παρά happy ending

αλλά με τη βασική διαφορά ότι δεν υπάρχει κανένα horror στοιχείο στο main story (ακόμα και στα DLC που πας πίσω στην Rupture δεν έχεις την αίσθηση κλειστοφοβίας των πρώτων Bioshock).και είναι πολύ εύκολο. Δεν είμαι καθόλου pro σε fps και παίζοντας στο medium δεν πέθανα ούτε μια φορά. Μάλιστα μετά από ένα 3ωρο/4ωρο στο παιχνίδι νόμιζα ότι έπαιζα κάποιο είδος tutorial. Μόνο το Burial at Sea Part 2 είχε ελάχιστα πιο αυξημένη δυσκολία μόνο και μόνο γιατί χρειάζεται να αλλάξεις την στρατηγική αντιμετώπισης των εχθρών αφού ουσιαστικά είναι stealth αντί για full guns blazin'.

Όπως και να χει ενδείκνυται για χαλαρές βραδιές και για να ξαναθυμηθούμε πόσο επικά ήταν τα δύο πρώτα Bioshock. Ίσως καλύτερα που το τρίτο το έπαιξα τώρα και όχι όταν είχε πρωτοβγει. Το πόσο εκπληκτικά ήταν τα δύο πρώτα φαίνεται από τα DLC που παρά την λίγο τραβηγμένη από τα μαλλιά προσπάθεια των δημιουργών να κλείσουν τον κύκλο της τριλογίας ενώνοντας όλα τα μέρη  έβρισκα τον εαυτό μου να θυμάται σκηνικά από τα αυθεντικά Bioschok μέσω των τοποθεσιών και γεγονότων των DLC.

Παρά το ότι έπαιζα χαλαρά και γύρναγα όποια πέτρα μπορούσε να γυρίσει ολοκλήρωσα σχετικά γρήγορα το main story και τα DLC, σε περίπου 25 ώρες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Sartiv είπε

spacer.png

Θελετε να ειστε σε υπερενταση ολη την ωρα; Θελετε να σιχτιρισετε τη στιγμη που φαγατε τη φασολαδα μη κλασετε και ακουστειτε; Θελετε να δοκιμασετε ποσο αποτελεσματικα ειναι τα παμπερ που θα φορεσετε οταν πατε στα 95 χρονια στο γηροκομειο; Τοτε πρεπει να το παρετε αυτο το παιχνιδι!!!

Πολυ τρομακτικο οντως το παιχνιδι, πρεπει να ειστε φουλ συγκεντρωμενοι ανα παση στιγμη μη σας πιασει ειτε εξωγηινος ειτε κατι αλλο.... 

  • Το σεναριο ειναι συνηθισμενο και σιγουρα αναμενομενο, πανω κατω οπως στις ταινιες. 7/10
  • Οπλα και crafting. Εχει ενδιαφερουσα ποικιλια που μπορεις να craftaρεις με υλικα που βρισκεις, και το καλο ειναι οτι θα χρησιμοποιησεις σχεδον τα παντα για να προχωρησεις. 10/10
  • Η δυσκολια ειναι ακρως ικανοποιητικη, βεβαια σε καποια σημεια θα χρειαστειτε να επαναλαβετε πολλες φορες μεχρι να βγαλετε το κομματι, το θετικοτατο ειναι ομως οτι εχει πολυ συχνα σημεια-saves, οποτε δε θα χρειαστειτε να ξοδεψετε πολυ χρονο για να ξαναφτασετε στο σημειο που κολλουσατε. 8.5/10 (επειδη η δυσκολια δεν ειναι κλιμακωτη, ειναι σταθερα .. ενδιαφερον ας πουμε)
  • Εχει mini-games αλλα δυστυχως ειναι πολυ πανευκολα και δε θα αντιμετωπισετε κανενα προβλημα ουτε στο παραμικρο. 5/10
  • Το καλυτερο κομματι του παιχνιδιου ειναι το AI!!!! Ο Εξωγηινος μαθαινει τις κινησεις σας και γινεστε ΕΣΕΙΣ προβλεψιμοι και αυτος απροβλεπτος... Παραδειγμα: αν συχνα κρυβεστε στα ντουλαπια, συντομα θα ειναι το πρωτο μερος που θα ψαχνει.....

και ΠΡΟΣΟΧΗ spoiler για ενα σημαντικο στοιχειο του παιχνιδιου: 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Περιπου στο 20% του παιχνιδιου μεχρι μαλλον στο 50% θα σας κυνηγαει συνεχως ο εξωγηινος και εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να επιβιωνεις.. Για μενα ηταν το πιο εντονο στοιχειο του παιχνιδιου, στο φουλ η υπερενταση... Μετα ομως εχει αλλα πραγματα, και μετριαζεται πολυ.. Αλλα παλι παραμενει ενδιαφερον.

Προσωπικα το πηρα με 2,5€ , (ουσιαστικα εκλεψα την εκκλησια), ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ανετα θα το αγοραζα με 15€, τοσο θα κοστιζε απολυτως μια χαρα.

Μου πηρε 28 ωρες.

Δοκίμασα να το παίξω πριν 2-3 χρόνια. Ε, έφτασα μέχρι το βαγόνι (σαν τέτοιο έμοιαζε) στην αρχή ακόμα του παιχνιδιού, όταν φτάνεις στον διαστημικό σταθμό.

Θυμάμαι ότι πήγαινα βήμα-βήμα και κάθε βήμα ήταν μια μεγάλη κατάκτηση (και ακόμα δεν είχα δει το Alien, φαντάσου).

Κάπου πριν μπω στο βαγόνι με σκοπό να κατέβω, εμφανίστηκε. Θυμάμαι το πόδι μου να χτυπά το ξύλο του γραφείου και να πνίγω μια κραυγή.

Αυτό ήταν, το παράτησα.

Δεν είμαι υπερβολικός, το παιχνίδι έχει υποβλητική ατμόσφαιρα και σε αναγκάζει να παίζεις με τα νεύρα τεντωμένα.

Η μόνη μου ένσταση είναι η εξής: νομίζω πως το save system ήταν σχεδιασμένο να σε κάνει να υποφέρεις, καθώς τα save points απείχαν αρκετά το ένα απ' το άλλο και η διαδικασία μέχρι να σώσεις την πρόοδό σου ήταν pain in the ass (εκεί που πήγαινες να σώσεις το παιχνίδι, ας πούμε, εμφανιζόταν το Alien και σε κερνούσε τσαγάκι). Μπορεί και να το έφτιαξαν από τότε βέβαια (ή δεν θυμάμαι καλά το save system του παιχνιδιού).

Κάποια στιγμή θέλω να το ξαναπιάσω, γιατί θέλω να λέω στη γυναίκα μου ότι είμαι γενναίος😛...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως απο τα πιο τρομακτικα παιχνιδια συμφωνω απολυτα με τις αναφορες σας. 5 ωρες στο PS3 πριν καποια χρονια ηταν αρκετες πηγε το σκατο στην καλτσα. Κορυφαιες οι ταινιες Alien κορυφαιο και το παιχνιδι. Και οχι μονο το Alien αλλα και αυτα τα android μολις μπουν σε rage mode τρεχεις και δεν ξερεις που να κρυφτεις. Save εκανα ακομα και αν δεν χρειαζοταν πραγματικη κατακτηση ακομα και ενα 10λεπτο μερος. Το επαιζα στο hard και η AI του Alien ηταν απιστευτη. Επισης μην αγγιξετε την ουρα του γιατι εχετε χασει. Το ξανα πηρα πριν κανα μηνα στον υπολογιστη και ισως ασχοληθω σκοταδι και με ακουστικα για νεα επιπεδα τρομου. Τρομακτικο παιχνιδι αλλα απο μονο του μια εμπειρια δεν πηρε τυχαια ενα σωρο βραβεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Arkin είπε

Ισως απο τα πιο τρομακτικα παιχνιδια συμφωνω απολυτα με τις αναφορες σας. 5 ωρες στο PS3 πριν καποια χρονια ηταν αρκετες πηγε το σκατο στην καλτσα. Κορυφαιες οι ταινιες Alien κορυφαιο και το παιχνιδι. Και οχι μονο το Alien αλλα και αυτα τα android μολις μπουν σε rage mode τρεχεις και δεν ξερεις που να κρυφτεις. Save εκανα ακομα και αν δεν χρειαζοταν πραγματικη κατακτηση ακομα και ενα 10λεπτο μερος. Το επαιζα στο hard και η AI του Alien ηταν απιστευτη. Επισης μην αγγιξετε την ουρα του γιατι εχετε χασει. Το ξανα πηρα πριν κανα μηνα στον υπολογιστη και ισως ασχοληθω σκοταδι και με ακουστικα για νεα επιπεδα τρομου. Τρομακτικο παιχνιδι αλλα απο μονο του μια εμπειρια δεν πηρε τυχαια ενα σωρο βραβεια.

Και εγω στο Hard το επαιζα, και πραγματικα ηταν μια μοναδικη εμπειρια. Κυριολεκτικα. Δεν ξερω με σας για το save, δεν ειχα ποτε θεμα, ισως επειδη εχω αρκετη υπομονη, και γενικα οι αποστασεις των saves ειναι 5-10 λεπτα. Και αν failαρεις, μαθαινεις και κανεις πιο γρηγορα στο επομενο try. Δεν ειχα πραγματικα ποτε θεμα με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Και εγω στο Hard το επαιζα, και πραγματικα ηταν μια μοναδικη εμπειρια. Κυριολεκτικα. Δεν ξερω με σας για το save, δεν ειχα ποτε θεμα, ισως επειδη εχω αρκετη υπομονη, και γενικα οι αποστασεις των saves ειναι 5-10 λεπτα. Και αν failαρεις, μαθαινεις και κανεις πιο γρηγορα στο επομενο try. Δεν ειχα πραγματικα ποτε θεμα με αυτο.

Ρε παιδιά πάει καιρός από τότε που τον έπαιξα αλλά στο παιχνίδι αυτό ,είναι ο μόνος που φοβόταν τα robot παρά τον ίδιο το alien ?Μου πήγαινε το σκ@@το στη κάλτσα ειδικά όταν με είχαν πάρει χαμπάρι και με κυνηγούσαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Και εγω στο Hard το επαιζα, και πραγματικα ηταν μια μοναδικη εμπειρια. Κυριολεκτικα. Δεν ξερω με σας για το save, δεν ειχα ποτε θεμα, ισως επειδη εχω αρκετη υπομονη, και γενικα οι αποστασεις των saves ειναι 5-10 λεπτα. Και αν failαρεις, μαθαινεις και κανεις πιο γρηγορα στο επομενο try. Δεν ειχα πραγματικα ποτε θεμα με αυτο.

Συχνα saves κυριως εκανα για να ειμαι ασφαλης για ενα κομματι που περασα ειτε δυσκολο ειτε ευκολο. Ειναι περισσοτερο η ασφαλεια παρα οτι θα χασω ενα 10λεπτο σημειο που περασα ακομα και αν ειναι ευκολο. 

28 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ρε παιδιά πάει καιρός από τότε που τον έπαιξα αλλά στο παιχνίδι αυτό ,είναι ο μόνος που φοβόταν τα robot παρά τον ίδιο το alien ?Μου πήγαινε το σκ@@το στη κάλτσα ειδικά όταν με είχαν πάρει χαμπάρι και με κυνηγούσαν. 

Ισχυει μεχρι ενος σημειου. Android με κοκκινα ματια δεν ξερεις που να κρυφτεις. Το Alien ειναι αλλη φαση μιας και ειναι τελειως αλωβητο και μονο τη φωτια φοβατε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν όποιος πρότεινε το Tale of plague να του καεί η κάρτα γραφικών... Το τερμάτισα πριν λίγο.

Καλά ας μη του καεί αλλά το βρήκα πολύ κακό παιχνίδι... Και έπαιζα και έπαιζα και λέω θα στρώσει... Αλλά μετά έγινε 

SHARKNADO-3-Behind-the-Sharks-Highway-to 

ΟΚ ατμοσφαιρικότητα έχει δεν λέω και ωραία μουσική αλλά το βρίσκω παρωδία. Αν ήταν ταινία θα το κορόιδευα όπως το Sharknado. Δεν ξέρω πως σας άρεσε.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...